برو بچس طراحی صنعتی

f.azar

عضو جدید
;)سلام
بچه های طراحی صنعتی ما می تونیم یک گروه خوب تشکیل بدیم . اینو بدونین که رشته ما یک رشته با کار گروهی هستش . پس بیاین به همدیگه کمک کنیم. :redface:

f.azar

عضو جدید
یعنی کسی طراحی صنعتی نیست؟
:cry: مرسی کامبیز اگه کمک خواستم حتما بهت سر می زنم.

مهدی 108

عضو جدید
;)سلام
بچه های طراحی صنعتی ما می تونیم یک گروه خوب تشکیل بدیم . اینو بدونین که رشته ما یک رشته با کار گروهی هستش . پس بیاین به همدیگه کمک کنیم. :redface:

منم هستم و البته کار قشنگیه که بچه ها یک جا جمع باشن

ولی مگه طراحی صنعتی زیر گروه مهندسی مکانیک نیست

پس چرا این تایپیک رو توی سایر رشته های مهندسی ایجاد کردید؟:(

fahabibi

عضو جدید
درود بر طراحی صنعتی

درود بر طراحی صنعتی

;)پایا ن نامه

من دانشجو طراحی نقشه کشی صنعتی ترم آینده بایدتحویل پروژه بدم اگه کسی از عزیزان مهندس در انتخاب موضوع پروژه به من کمک کنه ممنون میشم .

habibi_fa@yahoo.com

با تشکر
fa

ناز معمار

عضو جدید

تا اونجایی که من میدونم طراحی صنعتی یه رشته ی جدید و جدا از رشته ی مکانیک هستش
که حتی فکر کنم با چشای خودم دیدم که تو سایت سنجش به صورت جداگانه در مورد این رشته مطلب گذاشته بودن :w38:
کلا رشته ایه که الان زیاد بهش نیاز دارن
یه جاهم شنیدم شامل طراحی ماشین هم میشه وااااای:w21:
من که خیلی این رشته رو دوس داشتم
خدا رو چه دیدی
شاید یه روزی از اول کنکور دادم و طراحی صنعتی خوندم:w16:
موفق باشید بروبچس طراحی صنعتی:gol::gol:

svastica

عضو جدید
سلام
خيلي با حاليد
مثلا بچه هاي طراحي صنعتي رو خواستيد دور هم جمع كنيد
همه هم گفتن ما هستيم بعدش باي باي خداحافظ شما هيچ خبري ازشون نيست
نه تحركي نه انرژيي نه مطلبي
حتي يه توضيح كلي هم نداديد كه اگه يه نفر هم اومد و خواست يه چيزي اضافه بدونه كمكش كنه
قابل توجه بچه هايي كه اطلاعاتشون كامل نيست
طراحي صنعتي خيلي گسترده است و به گروه هاي متعددي تقسيم ميشه
يكي از شاخه هاي اون خودرو كه البته توي ايران خيلي كارايي نداره
انقدر متنوعه كه حد نداره و البته جالب و بسيار كاربردي
بچه ها يكم تحرك
يا علي

Sarp

مدیر بازنشسته
همه که بچه های کامپیوتر نمیشن

CAD-Khoda

عضو جدید
سلام من هم رشته طراحي صنعتي خوندم و اگر کمکي از دستم بر بياد حتماً خوشحال مي‌شم که کمک کنم. در ضمن من با نرم‌افزارهاي زيادي هم آشنايي دارم که اگر در اون زمينه هم کمکي بتونم انجام خواهم داد. به همه طراحان صنعتي هم توصيه مي‌کنم حتماً نرم‌افزار Rhinoceros رو ياد بگيرن و اگر کسي هم با اين برنامه آشنايي نداره بهتره يه سري به سايت www.rhino3d.com بزنه.

CAD-Khoda

عضو جدید
سلام
من هم فارغ التحصيل طراحي صنعتي هستم و خيل خوشحالم که مي‌بينم مي‌خواهيد يک گروه تشکيل بدين. من در زمينه نرم‌افزاري زياد کار کردم اگر کمکي از دستم بر بياد حتماً خوشحال مي‌شم کمکي بکنم.
در ضمن به همه بچه‌هاي طراحي صنعتي توصيه مي‌کنم حتماً نرم‌افزار Rhinocers رو ياد بگيرن که يکي از بهترين برنامه‌هاي موجود براي کساني هست که دوست دارن به صورت Free Form طراحي بکنن.

CAD-Khoda

عضو جدید
سلام منم فارغ التحصيل طراحي صنعتي هستم
جناب آقاي مهدي 108 بايد بگم طراحي صنعتي زير گروه مکانيک نيست. درست مثل اين ميمونه که بگين رشته مهندسي معماري زير گروه مهندسي عمرانه. خير در هيچ جاي دنيا رشته طراحي صنعتي زير گروه مکانيک نيست.
در ضمن من در مورد نرم‌افزارهاي طراحي صنعتي هم کمابيش اطلاعاتي دارم اگر به درد بچه‌هاي طراحي صنعتي بخوره خوشحال ميشم کمکشون کنم

CAD-Khoda

عضو جدید
سلام سلام
منم هستم. طراحي صنعتي خوندم و تو نرم‌افزار هم تجربياتي دارم و الان نزديک چند صد تا کار توليد شده هم تو بازار دارم و با Rhinoceros - SolidWorks - AutoCAD - MDT و ... خيلي نرم‌افزارهاي ديگه کار مي‌کنم و اگر کمکي از دستم بربياد خيلي خوشحال مي‌شم کمکي کنم

afn741

عضو جدید
نقشه كشي صنعتي . تخصص در زمينه طراحي و ساخت قالبهاي پروگرسيو _ كامپاند _فول كستينگ _ فيكسچرو پنل گيج است .

یـــــــاس

عضو جدید
منــــم طراحـــــ ــی صنعتـــی م. :)
نقشه کشـــــی صنعتی کجا و ما کجــــــــــــــــــــــــــــــا. مگه شماها کنکور ریاضـــــــــــــــی ندادین؟؟؟!:razz:
چرا جنبه هنریه کارو میاریـــــــــــــــن پایین:(

یـــــــاس

عضو جدید
ما حتی یه رومه مشخص نداریم. چرا اینـــــطوریه؟! هیچ کــــس نیست که. تمام تاپیک هایی که مرتبــــط با مائه رو می تونی تو زنگ تفریح و عکاســــــی ها پیدا کنی:razz: علم طراحی صنعتی نادیده گرفته شده. چرا تبعیــــــــــــــض قائل می شن؟!:crying:

sadegh esmaeili

عضو جدید
سلام دوستان. من دانشجوي ترم آخر مهندسي مكانيك هستم. ولي مي خوام ارشد طراحي صنعتي بخونم . ضمنا با نقاشي و هنر آشنايي خوبي دارم(طراحي و نقاشي ميكنم) . لطفا راهنمايي كنيد.

daneshjoo_1361

عضو جدید
منم نقشه کشی و طراحی صنعتی خوندم حالا واسه ارشد میخوام طراحی صنعتی زیر گروه هنر بخونم بابا پیلمون در اومد بس اجزا ماشین و دینامیک و این چیزارو خوندیم مخ طراحیمون نزول کرد

suki

عضو جدید
dg tahi sanati nabud?:cry: bacheha hich deghat kardin ke in post faghat 3safhe darad va post baghiyeye reshteha 100 safhe hast! vaghan khejalat avare:mad:.