برندگان مسابقه زشت ترین شکلک

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

معمولا خبرها مربوط به زیباترین ها و بهترین هاست. اما اخیرا در شهر بیل بائو اسپانیا مسابقه ای اجرا شد که هدف آن انتخاب زشت ترین شکلک بود و شرکت کنندگان در آن با ایجاد شکلک های مختلف سعی در بردن این رقابت داشتند.

از هر شرکت کننده خواسته میشد تا در مقابل هیات داوران زشت ترین شکلک ممکن را اجرا کند. چپ کردن چشمها، ایجاد بینی خوکی شکل کج و معوج کردن دهان و لبها و زبان از بیشترین حرکاتی بود که توسط شرکت کننده ها به اجرا درآمد.

برای بسیاری از شرکت کننده ها شکلک ها یکسان بود و نتایح رضایت بخشی در بر نداشت.

این برنامه در بزرگترین فستیوال تابستانه این شهر برگزار شد، جشنواره ای 9 روزه که اولین بار از سال 1978 در این شهر جشن گرفته شده است.

برنده این مسابقه دختر جوانی بود که به طرز وحشتناکی سفیدی چشمهایش را به نمایش گذاشته بود و زبانش را تاحد ممکن به صورت عمودی در دهانش چرخانده بود.

پیوست ها

• a084432793102a.jpg
    a084432793102a.jpg
    7.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شکلکاشون تکراریه که!
خودم باید دست به کار بشم!!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم ها تو زشت بودن هم رو دست ندارن.............خخخخخخخخخخخخ این واسه خودش یه رکورده............هم دیون هم دلبر..........خخخخخخ
دستت درد نکنه پارمهر............تشکر نداشتم..........

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم ها تو زشت بودن هم رو دست ندارن.............خخخخخخخخخخخخ این واسه خودش یه رکورده............هم دیون هم دلبر..........خخخخخخ
دستت درد نکنه پارمهر............تشکر نداشتم..........

راس میگین ولی اقایون فقط دیون خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
راس میگین ولی اقایون فقط دیون خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

بله شاید آقایون ظاهری دیو گون داشته باشن.........ولی شب که می خوابن صبحم همون شکلی بیدار میشن.......
ولی خانم ها از دور دل میبرن از جلو زهله..........خخخخخخخخخخخ
اگه کسی به املام گیر بده انگشت پامو می کنم توچشش...........

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله شاید آقایون ظاهری دیو گون داشته باشن.........ولی شب که می خوابن صبحم همون شکلی بیدار میشن.......
میدونین چرا خودشون رو اون شکلی میکننن که از خودشون در برابر این دیو ها محافظت کنن یه جور سیستم دفاعی هست مثل استتار در طبیعت

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین چرا خودشون رو اون شکلی میکننن که از خودشون در برابر این دیو ها محافظت کنن یه جور سیستم دفاعی هست مثل استتار در طبیعت

حیف که بحث تاپیک پارمهر عوض میشه وگرنه بازم جواب داشتم........پس از بس بزرگوارم دیگه جواب نمی دم............ فقط در تایید حرف شما میگم مثل آفتاب پرست...........خخخخخخخخخ

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف که بحث تاپیک پارمهر عوض میشه وگرنه بازم جواب داشتم........پس از بس بزرگوارم دیگه جواب نمی دم............ فقط در تایید حرف شما میگم مثل آفتاب پرست...........خخخخخخخخخ

حیف شد منم دیگه بیشتر از این ادامه بدم پارمهر ناراحت میشه.پسرها مثل سنگ پا هستن ....همین

ivana

عضو جدید
ما حرفتو قبول ذاریم لطف جایی نکن انگشتتو