برنامه viber برای سیمبین

mahrokhsar

عضو جدید
سلام,کسی میدونه چطور میتونم viber رو روی 5530 نصب کنم؟؟از تمام لینکهای موجود استفاده کردم نصب شد ولی باز نشد!!! qt رو سعی کردم نصب کنم ولی بازم نشد :( کسی تونسته اینکار رو بکنه؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من نصب کردم پیامای بقیه برام میاد اما من نمیتونم پیام بذارم کسی میتونه کمکم کنه؟
گوشیم c5-03
وقتی تایپ میکنم و send رو میزنم این پیغاlم invite برای کانتکت مورد نشر میده و اینو مینویسه
hey. you shoud get viber,a free new application that lets you send free message from your phone- www.viber.com
یعنی ورژنش قدیمیه؟!
viber-2.1.512 هستش
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

bittaa

عضو جدید
مراحل زیر را دنبال کنید:
1-فایل برنامه رو در گوشی قرار داده

2-اپلیکیشن رو نصب کنید.

3-ابتدا به اینترنت وصل شده سپس برنامه را باز کنید

4-شماره موبایل را وارد کرده و منتظر کد وایبر باشید که از طریق اس ام اس به شما می دهد

5- اس ام اس را باز کرده و کد را به خاطر سپرده و حتما حتما حتما اس ام اس را ببندید.در برنامه وایبر جایی که کد خواسته وارد کنید (معمولا خودش می نویسه)

6-از برنامه لذت ببرید.

اگر بعد از اینکه وایبر به شما کد داد، در نصب برنامه اشتباهی کنید که مجبور به گرفتن کد جدید بشید، باید 24 ساعت برای گرفتن دوباره کد صبر کنید.

اگر برنامه خواست خودش رو آپدیت کنه گزینه نه رو انتخاب کنید.

طلا.

عضو جدید
بچه ها وایبر سیمبین خیلی مزخرفههههههه!! اصلا نتونستم پروفایل خودمو پیدا کنم عکس بزارممممم:razz: و نمیشه تماس صوتی داشت؟ وایبر شما هم اینجوریهههههه؟؟؟ الان تو کامپیوترم زدممم . :surprised:

bittaa

عضو جدید
بله متاسفانه.من هم روی لپ تاپ نصبش کردم که واسه تماس صوتی ازش استفاده میکنم.
این برنامه واسه اندروید بوده نه سیمبین!
این تنوع نرم افزار های سیمبین خفه م کرده!!!!!

amin_bushehr

عضو جدید
گوشی من 5800 ه روش نصب میشه ولی نمیشه اکانت بسازم..بهترین کار اینه که بی خیالش بشی حذفش کنی