برنامه pspice به همراه آموزش

shahab_A

عضو جدید
با سلام. بعضي از دوستان آموزش Shematic 9.2 PSpice رو درخواست كرده بودند كه من فايل آموزش اونو براي دانلود آماده كردم . این فایل در ۳۱ صفحه و به زبان فارسیه .اميدوارم هميشه موفق و پيروز باشيد ;).

پیوست ها

• Learning PSPICE.pdf
    771.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
آموزش Pspice - دانلود آخرین پاور پوینت Pspice

آموزش Pspice - دانلود آخرین پاور پوینت Pspice

دانلود آخرین پاور پوینت Pspice

اینبار آخرین پاور پوینت آموزش Pspice را براتون قرار میدم
شامل :
همگرایی
نقطه بایاس و جاروب DC
تحلیل گذرا
تشخیص موارد خطا
Download
حجم ۲۰۰ کیلو بایت
پسورد : elecnoavar.blogfa.com

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

p-electric

عضو جدید

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کتاب مرجع کامل Pspice با استفاده از Orcad " محمد رشید" خیلی خوب آموزش داده.

omid2513

عضو جدید
دمتون گرم

دمتون گرم

مرسی خیلی خوب بودن ،امشب هم شدیدا" احتیاج داشتم به آموزش شماتیک ...

Masoumzade

عضو جدید
با سلام خدمت شما لطفا کتاب بسیار مفید ANALOG CIRCUIT DESIGN
Using PSpice
A Beginners Guide to Design & Simulation نوشته HEMANSHU ABBEY 2010 یا جدیدش رو واسه دانلود همه قرار بدیم این کتاب در فهرست حداقل 366 صفحه است و آموزش کاملی از اسپایس است ، من فقط فایل Table of Contents pdf رو در 9 صفحه دارم ولی نتونستم کل کتاب رو پیدا کنم .

erfandada

عضو جدید
pspices

pspices

با سلام به همه دوستان
به دلیل نیاز بیش از انداره رشته ی مهندسی برق قدرت به pspice و به خاطر این که رشته ی خودم هم همینه و خیلی نیاز دارم به نسخه ی جدید pspice یعنی نسخه ی 16.2 و این که من خیلی جاها رو گشتم ولی پیداش نکردم ازتون درخواست دارم اگه پیداش کردید لینکشو بذارید .
با تشکر :heart:

tina.joon

عضو جدید
بچه ها لطفااااااا کی اینجا ps pice بلده من یه مشت کوچولو مشکل دارم کسی بلده بهم کمک کنه؟؟؟؟؟ پلییییییییییییییییییز:cry::cry:
زوووووووووود

l0st_l0rd

عضو جدید
[FONT=&quot]دوستان عزیز [/FONT]​
[FONT=&quot]من در نوشتن نت لیست ها در نرم افزار ال تی اسپایس دچار یک مشکل شدم و ازتون در خواست راهنمایی دارم[/FONT]​
[FONT=&quot]همونطور که می دونید نرم افزار فقط متغیر های الکتریکی خودشو می شناسه و فقط در محور [/FONT][FONT=&quot]افقی می تونه جریان زمان یا ولتاژ رو نشون بده[/FONT]​
[FONT=&quot]من می خوام 2 تا پارامتر که خودم تعریفشون می کنم مثل طول موج یا دمای خاص یا هر چیز دیگه ای رو بر حسب هم بکشم[/FONT]​
[FONT=&quot]یعنی مثلا در تحلیل مداری من در محور افقی مقاوت داشته باشم در محور افقی طول موج !![/FONT]​
[FONT=&quot]من این رو نمودار ها رو دیدم اما واقعا متوجه نمیشم بر چه اساسی کشیده شده ![/FONT]​
[FONT=&quot]مثلا شخص گفته پارامتر تعریفی من طول موج هست و محور افقی اگر چه بر اساس ولتاژ نشون داده میشه اما در حقیقت طول موج است ! و واحد ها اگر چه ولت نشون داده میشه ولی در اصل میکرو متر است[/FONT]​
[FONT=&quot]اگر میشه من رو راهنمایی کنید که چگونه این کار رو بکنیم [/FONT]​
دوستان عزیز
من در نوشتن نت لیست ها در نرم افزار ال تی اسپایس دچار یک مشکل شدم و ازتون در خواست راهنمایی دارم
همونطور که می دونید نرم افزار فقط متغیر های الکتریکی خودشو می شناسه و فقط در محور افقی می تونه جریان زمان یا ولتاژ رو نشون بده
من می خوام 2 تا پارامتر که خودم تعریفشون می کنم مثل طول موج یا دمای خاص یا هر چیز دیگه ای رو بر حسب هم بکشم
یعنی مثلا در تحلیل مداری من در محور افقی مقاوت داشته باشم در محور افقی طول موج !!
من این رو نمودار ها رو دیدم اما واقعا متوجه نمیشم بر چه اساسی کشیده شده !
مثلا شخص گفته پارامتر تعریفی من طول موج هست و محور افقی اگر چه بر اساس ولتاژ نشون داده میشه اما در حقیقت طول موج است ! و واحد ها اگر چه ولت نشون داده میشه ولی در اصل میکرو متر است
اگر میشه من رو راهنمایی کنید که چگونه این کار رو بکنیم

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانلود فیلم های آموزشی نرم افزار PSpice به همراه کتاب به زبان فارسی

نرم افزار PSpice یکی از بهترین و دقیق ترین نرم افزار های شبیه سازی مدارات الکترونیکی در رشته برق می باشد که بی شک هر دانشجوی رشته برق نیاز مبرم به تسلط بر این نرم افزار دارد . گستردگی کتابخانه های قطعات از یکسو و آنالیز های مختلف از سوی دیگر به همراه سرعت و دقت ، PSpice را به یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین نرم افزارهای رشته برق مبدل ساخته است . از ویژگی های برجسته این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

• قابلیت افزودن کتابخانه های جدید
  • امکان در نظر گرفتن اثر نویز و حرارت در مدار
  • تحلیل DC و AC مدار
  • جاروب AC و تحلیل فرکانسی
  • شبیه سازی مدارات آنالوگ و دیجیتال
  • مشاهده شکل موج ولتاژ و جریان در گره ها و شاخه های مختلف
  • تحلیل فوریه
  • و . . .

دانلود مستقیم : فیلم های آموزشی نرم افزار PSpice | کتاب آموزشی نرم افزار PSpice

حجم فايل : 117 مگابایت

پسورد فايل : www.mohandesyar.com

لینک منبع

pro engineer

عضو جدید
با سلام
یک پروژه اسپایس دارم
چیزی از اسپایس نمیدونم
کسی هست این پروژه رو با هزینه توافقی انجام و به من اموزش بده؟؟؟؟ چون خودم باید اجراش کنم

بالا