برنامه ETAP به همراه آموزش

pdms.ir

عضو جدید
دانلود برنامه ETAP 7.0

دانلود برنامه ETAP 7.0

دانلود برنامه ETAP 7.0
ETAP 7.0.0 is a major release that delivers new design and analysis innovation to a new level of
advancement and provides the platform upon which future ETAP innovation will follow. This version
adds new powerful analysis modules and time-saving capabilities to the ETAP Suite. The new
enhancements and analysis modules are still developed with mathematical precision using our Quality
Assured Verification and Validation Procedure​
حجم برنامه : ۱۱۹۰ مگابت​
پسورد :www.pdms.ir
توجه : سایت pdms.ir هیچ مسیولیتی در قبال نسخه های دانلود شده(صحت برنامه ،کرک صحیح برنامه ،صحت خروجی برنامه و …) ندارد.

tak2750

عضو جدید
ایا کسی این برنامه رو دانلود کرده
نمیخام 1 گیگ دانلود کنم و بعد ببینم کرک کار نمیکنه

m_shkh

عضو جدید
درصورت نیاز به نصب برنامه E TAP7 با ایمیل اینجانب تماس بگیرید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tak2750

عضو جدید
من این برنامه رو دانلود کردم ولی
موقع که میخام رو عنایر دابل کلیک کنم تا مشخصاتش رو نشون بده ارور میده و میگه
a required source is not available

mehdi_m_kh

عضو جدید
در زمانی که داری برنامه رو ران می کنی نمیتونی وارد پروپرتیز المان ها بشی و زمانی هم که ران رو قطع کردی باید ابتدا وارد ادیت بشی تا بتونی المان ها رو دستکاری کنی.

mehdi_m_kh

عضو جدید
سلام به همگی
آیا کتابی برای آموزش etap به زبان فارسی وجود داره؟
user manual 3800 صفحه ای که به زبان انگلیسی رو در ضمن دیدم.یا علی

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه كسي كرك اين نرم افزار را جدا داره بزاره تا بقيه هم استفاده كنند

hamedcoupe

عضو جدید
سلام دوستان می خواستم ببینم این نرم افزار در مورد سیستم های قدرت و انتقال توزیع هستش؟

nanocycle

عضو جدید
سلام

آقا من کرک بدرد بخور برای ورژن 7 پیدا نکردم.
با هزار بدبختی با این اینترنت ذغالی دانلودش کردم اما کار نمیکنه
اگر کسی کرک مطمئن داره لطفاً بفرسته .خیلی دعاش میکنم

kamasha

عضو جدید
سلام منم با شرایطی بدتر از حد تصور ورژن 7 رو دانلود کردم اما به هیچ شکل نتونستم کرک کنم دوستان تو تاپیکای دیگه میگن که کرک تو اون سه تا فایل موجوده که با غیر فعال کردن آنتی ویروس میشه به اون دسترسی داشت ولی من چیزی ندیدم. لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم

saeid.eqbal

عضو جدید
سلام آموزش ارایه شده خیلی قدیمی وناقص است لطفا کتابی را در این مورد (مخصوصا آموزش بخش STAR )معرفی فرمایید.

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آموزش ارایه شده خیلی قدیمی وناقص است لطفا کتابی را در این مورد (مخصوصا آموزش بخش STAR )معرفی فرمایید.

دوست گرامی برای آموزش این نرم افزار یا باید از منابع اصلی استفاده نمایید و یا از معدود کتابهای موجود در بازار که آموزش ورژن 7 این نرم افزار هستند استفاده نمایید.

بالا