برنامه یودک 5 udec

mbm66

عضو جدید

سلام دوستان.
میدونید که یودک تا ورژن 4 تحت داس بوده و حالت گرافیکی نداره! در ویندوز 7 هم قابلیتهاش از کار میفته!! وباید برای بهبود اوضاع یه ایکس پی هم نصب کنیم.
حالا با این اوصاف شنیدم یودک ورژن 5 هم اومده که گرافیکی شده!! هرچی درموردش سرچ کردم چیزی ندیدم . سایت ایتاسکا هم که باز نمیشه!!
ولی گویا در ویندوز سون کار میکنه و تحت ویندوز شده نه داس! و اینکه گرافیکیه. دیگه دستور نوشتنی نیست.

حالا میخوام ببینیم کسی از دوستان داره ؟ استفاده کرده؟ چیزی در مورد ورژن 5 شنیده؟
مشکلاتش مخصوصا تو بخش گرافیکی حل شده و به قولی کار باهاش راه دست هست؟

اگه هم شرکتی رو میشناسید که با قفل سخت افزاری برا فروش داره بهم معرفی کنید.

ممنون. خیلی گیرم. لطفا هر اطلاعاتی دارید بفرمایید!

سهند.ش

عضو جدید
سلام من خودم ورژن 5 رو روی ویندوز سون نصب کردم و ایرادهای گرافیکیش برطرف شده فقط باید در زمان نصبش یه نکات ریزی رو دقت کنی

mbm66

عضو جدید
سلام من خودم ورژن 5 رو روی ویندوز سون نصب کردم و ایرادهای گرافیکیش برطرف شده فقط باید در زمان نصبش یه نکات ریزی رو دقت کنی
سلام ممنون. شما ورژن 5 رو چطور تهیه کردید؟

با کرک هست یا قفل سخت افزاری ؟

میشه هزینه هم بفرمایید؟

موقع نصب چه نکاتی دقت میخواد ؟!

pary*

عضو جدید
سوال

سوال

آیا نرم افزار یودک ورژن 5 فایل یا کتاب آموزشی دارد، اگه آره لطفا راهنمایی کنید چطور تهیه میشه کرد؟
ممنونم

hamidrock

عضو جدید
سلام. ورژن 5 که 2 سالیه اومده. جدیدا ورژن 6 اومده که تو سایت آیتاسکا معرفی شده و حتی solve fos هم بهش اضافه شده. البته نمی دونم که که ورژن 6 هنوز کرک شده یا نه. ولی ورژن 5 که تو اینترنت هست مشکل داره و برای تهیه نسخه ای که مشکل نداره باید این ورژن با قفل سخت افزاری تهیه کنید. هزینه ام 200 هزار تومان. به شرط ارائه کارت دانشجویی. در ضمن ورژن 4 هم که بدون قفل سخت افزاریه، ورژن کاملیه و هیچ مشکلی نداره فقط امکان گرافیکی نداره.

hamidrock

عضو جدید
udec hich manbae farsi nadare
behtarin ravesh vase yadgiri khundane manuale ke kheili kamele tu narmafzarhaye Itasca vali tedad safehatesh ziade.
udec vase bache haye mekanik sang daneshga amirkabir be onvane vahed darsi erae mishe.
shayad betuni az unja ye jozve farsi gir biari

pesare madanchi

عضو جدید
آیا نرم افزار یودک ورژن 5 فایل یا کتاب آموزشی دارد، اگه آره لطفا راهنمایی کنید چطور تهیه میشه کرد؟
ممنونم
ye file hast ke baraye 3dec o udec hastesh. ye file amoozeshie farsie. bakhshe 3dec kamele. ama bakhshe udec in file yekami naghese
va inke in file az sefr shoru nakarde. manzooram ine ke bara estefade az in file khodetun bayad yekami udec balad bashid. mitunam begam dar hade 10 darsad ha ke balad bashid mitunid az in file estefade konid.

pary*

عضو جدید
تقریبا یچیزایی رو بلدم
چون باید رو تحلیل پایداری شیب معدن روباز کار کنم
اگه میشه فایلشو برام ایمیل کنید ممنون میشم
parnian.mk1369@yahoo.com

pesare madanchi

عضو جدید
این فایلها که گفتم فایل mp4. در واقع یکی از بچه ها که تو این کلاس شرکت کرده از دسکتاپ خودش فیلم گرفته. یه کمی کیفیت صداش پائینه. ولی به درد من که خورد مثال های خوبی سر کلاس ارئه شده و یه کمی هم از فیش گفته که من خیلی پسند کردم. من نمیدونم کار شما با یودک چی هستش خودمم یه چیزایی بلدم.
دوستام میگفتند آقای مدرس که دانشجو دکترام هست یه فیلم آموزشی درست کرده در واقع اونم فیلم از دسکتاپه ولی کیفیت صدا و تصویر بالاست. مثل اینکه این فیلم شامل قسمتهای گوناگونه مثل آموزش مقدماتی، تحلیل دینامیکی، تحلیل ترمال، آموزش فیش نویسی و .... است. منم اطلاع دقیق ندارم ولی فک کنم قیمتم مناسب باشه و هر بخش که نیاز داشته باشید و خریداری کنید.
متاسفانه به خاطر حجم بالای فایلها من نمیتونم ایمیل کنم. من ساکنه تهرانم این فایلم دست بعضی از دوستام که دانشگاه های مختلف درس میخونن، هست. اگه خواستید هماهنگ کنید که فایلها رو بهتون بدم یا اون فایلهای با کیفیت از شخص مورد نظر خریداری کنید.

pary*

عضو جدید
سلام
مرسی از پاسختون
اما مگه همین فایلها ک میگید کیفیتشون خوب نیست مثلا چقد حجم دارن؟