برنامه های نوشته شده به زبان اسمبلی

monafooladi

عضو جدید
دانلود برنامه ی مقسوم علیه های یه عدد ثابت رادر ارایه چاپ کند به زبان اسمبلی طور به خدا برام به ایمیلم بفرستید جواب را تا اخر این هفته ***************

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دنبال جدول وقفه هام ..برا تغییر ولتاژ ورودی به مادر بود یا cpu ...
کسی لینک دانلود کتاب وقفه های intel رو داره ؟

sevin-72

عضو جدید
به زبان اسمبلی میشه یه قطعه کدی بنویسید که اعداد فرد 1تا20راجمع کند؟
کدنویسی کامل هم نمیخوام. این برنامه فقط جمع اعداد 1تا20 هست.ممنون میشم کاملش کنین.
T DW?
MOV T,0
MOV CX,20
BEGIN: ADD T,CX
DEC CX
JNZ BEGIN

sajadrahimi72

عضو جدید
سلام وستان،میخوام عدد به توان 0.5 (یک دوم) رو بدست بیارم البته فقط با 4 عمل گر اصلی>اما دلیل این کار:قراره ریشه دوم یک عدد رو با 4 عملگر اصلی(*/+-)بدست بیارم(اونم در دیباگ)تو رو خدا کمکم کنید
منتظرم

دانوش

عضو جدید
سلام لطف می کنید برنامه کامل مجموعه ارقام که اجرای درست شده است را بگذارید...

shahrokhi.ehsan

عضو جدید
اسمبلی

اسمبلی

سلام من برای پروژه اخر ترم درس اسمبلیم برنامه ای میخام که مثل قائم الزاویه بر عکس بسازه تعداد سطر های مثلث هم از عدد ورودی بگیره
به این شکل
ورودی =4
*
**
مثلث بر عکسش
ورودی=3
*
**

نوشتم کدش امادس اگه لازم دونستید میدم ولی این نمیتونم
متشکر

shahrokhi.ehsan

عضو جدید
سلام من برای پروژه اخر ترم درس اسمبلیم برنامه ای میخام که مثل قائم الزاویه بر عکس بسازه تعداد سطر های مثلث هم از عدد ورودی بگیره
به این شکل
ورودی =4
*
**
مثلث بر عکسش
ورودی=3
*
**

متشکر

shahrokhi.ehsan

عضو جدید
به این شکل
ورودی =4
*
**
مثلث بر عکسش
ورودی=3
*
**

متشکر

hadiAli

عضو جدید
کسی میتونه کمک کنه

کسی میتونه کمک کنه

برنامه به این صورته که 2 بازیکن وجود دارن بازیکن اول یک کلمه را انتخاب می کنه و بازیکن دوم باید این کلمه را حدس بزنه-1
***توضیح اینکه هر کلمه ای که انتخاب شد توسط بازیکن اول ،بازیکن دوم به تعداد حرف های کلمه +3انتخاب اضافه میتونه کلمه رو حدس بزنه
به عنوان مثال اگه کلمه( ایران) باشه 5 حرفه +3 انتخاب اضافه، 8 انتخاب داره

2-در ادامه همون برنامه یه برنامه دیگه حالا تقریبا شبیه برنامه قبلی ولی با این تفاوت که برنامه به شکل یه بازی در دو محیط کادر قرمز وآبی اجرا بشه و در بالای هر کادر اسم بازیکن نوشته شده،بازیکن اول یه کلمه را انتخاب ،بازیکن دوم باید آن را حدس بزنه اگه حدس زد بازی بدست بازیکن دوم میفته وبازیکن دوم یه کلمه انتخاب وبازیکن اول باید آن را حدس بزنه و بلعکس.....

M_I_F

عضو جدید
سلام من یه برنامه میخوام که همزمن با حرکت موس روی صفحه موقعیتش رو در سمت چپ بالا به صورت x , y نمایش بده . کمممممممکککککککککککممممممممممم کنییییییییییییییییید ...

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
پروژه : ماشین حساب گرافیکی به زبان اسمبلی

پروژه : ماشین حساب گرافیکی به زبان اسمبلی

عنوان پروژه : ماشین حساب گرافیکی به زبان اسمبلی
قالب بندی : asm

شرح مختصر : این فایل شامل دو ماشین حساب گرافیکی است که به زبان برنامه نویسی اسمبلی نوشته شده. پروژه های به این شکل میتواند تمرین و آموزش خوبی برای کار با کدهای زان برنامه نویسی اسمبلی باشد. جهت شبیه سازی و کامپایل این پروژه باید از شبیه ساز EMU8086 استفاده شود.

کلمات کلیدی : پروژه اسمبلی، ماشین حساب اسمبلی، شبیه ساز اسمبلی، نرم افزار EMU8086، دانلود رایگان پروژه اسمبلی، زبان برنامه نویسی اسمبلی، کدنویسی اسمبلی، شبیه ساز اسمبلی، کامپایلر اسمبلی،

پیوست ها

• mashn-hesab-assembly-[www.prozhe.com].zip
    3.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

gorbani1

عضو جدید
کمک در چاپ کاراکتر

کمک در چاپ کاراکتر

سلام خسته نباشید میشه این برنامه رو هم به من بدید واقعا لازم دارم ممنون میشم nahidgorbani@gmail.com