برنامه های نوشته شده با PLC

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
در این تاپیک برنامه ها و مدارات نوشته شده با PLC قرار داده می شود

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برا چراغ راهنما رو نوشته بودم
پیداش کردم میذارم

hosseinassar

مدیر ارشد
در فایل زیر برنامه راه اندازی موتور به صورت چپگرد- راست گرد نوشته شده (به فرمت word)
1- چپگرد-راستگرد معمولی
2- چپگرد -راستگرد سریع

* برنامه برای plc اس 7 است

پیوست ها

• چپ گرد راستگرد د&#.zip
    8.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hosseinassar

مدیر ارشد
برنامه ستاره - مثلث در اس 7 ( در قالب word )

1- ستاره مثلث معمولی
2- ستاره مثلث اتوماتیک

پیوست ها

• ستاره.zip
    8.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hosseinassar

مدیر ارشد
برنامه مدار چشمک زن اتوماتیک دو لامپ در plc اس 7

پیوست ها

• چشمک زن اتوماتی&#1.zip
    8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hoseini_iust

عضو جدید
مثالهاي كاربردي PLC

مثالهاي كاربردي PLC

من مثالهاي كاربردي زيادي تو لينك http://www.ariamec.com/automation.htm پيدا كردم از دستگاه هاي بسته بندي گرفته تا سيستم انگشت نگاري. درست يا غلط بودن برنامه هاشو نمي دونم ولي خوبيشون اينه كه كنار خيلي هاشون فيلم هم گذاشتن تا مسئله ملموس باشه. اگه دنبال مثالهاي كاربردي براي PLC هستين يه سري به اين لينك بزنيد.

hosseinassar

مدیر ارشد
برنامه راه اندازی موتور دالاندر چپگرد - راستگرد

پیوست ها

• دالاندر چپگرد ر&#1.zip
    8.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mohamad_63

عضو جدید
من مثالهاي كاربردي زيادي تو لينك http://www.ariamec.com/automation.htm پيدا كردم از دستگاه هاي بسته بندي گرفته تا سيستم انگشت نگاري. درست يا غلط بودن برنامه هاشو نمي دونم ولي خوبيشون اينه كه كنار خيلي هاشون فيلم هم گذاشتن تا مسئله ملموس باشه. اگه دنبال مثالهاي كاربردي براي PLC هستين يه سري به اين لينك بزنيد.

سلام عزیز. خیلی شادمون کردی.
من کلی دنبال این برنامه ها بودم .ولی مثل اینکه برای دانلود پسورد میخاد. چیکار کنیم؟
راستی خودت تا چه اندازه تو این کار تجربه داری؟
امیدوارم بتونیم بیشتر با هم اشنا بشیم.
ممنون

آخرین ویرایش:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام عزیز. خیلی شادمون کردی.
من کلی دنبال این برنامه ها بودم .ولی مثل اینکه برای دانلود پسورد میخاد. چیکار کنیم؟
راستی خودت تا چه اندازه تو این کار تجربه داری؟
امیدوارم بتونیم بیشتر با هم اشنا بشیم.
ممنون
سلام
کافیه به بالای وبلاگشون نگاه کنید
Password دسترسی به کلیه فایل ها www.ariamec.com می باشد.
موفق باشید

mehrdad265

عضو جدید
سلام مهندس همینکه این سایتو معرفی کردی کلی حال دادی روحم شاد شد ....بابا ایول

wfc 11 12 55

عضو جدید
سلام خسته نباشید ، برنامه هایی رو که به زبان lad گذاشتید اشتباست، به خصوص برنامه چراغ راهنما لطفا برنامه هارو تصحیح کنید.

سلام خسته نباشید ، برنامه هایی رو که به زبان lad گذاشتید اشتباست، به خصوص برنامه چراغ راهنما لطفا برنامه هارو تصحیح کنید.

برنامه چراغ راهنمائی فرمت فایل پی دی اف

:mad:

zara_90

عضو جدید
سلام دوستان
من می خوام برای قطع و وصل کردن و کنترل یه مداری(شامل سلول های خورشیدی و باطری های متصل به اونها) که الان توسط plc s7-200 کنترل می شه یه واسط گرافیکی با C# بنویسم که از این plc استفاده کنه.
می خواستم ببنیم اصن این کار ممکنه؟ اطلاعات زیادی از plc ندارم ممنون می شم کسی راهنماییم کنه.:smile:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من می خوام برای قطع و وصل کردن و کنترل یه مداری(شامل سلول های خورشیدی و باطری های متصل به اونها) که الان توسط plc s7-200 کنترل می شه یه واسط گرافیکی با C# بنویسم که از این plc استفاده کنه.
می خواستم ببنیم اصن این کار ممکنه؟ اطلاعات زیادی از plc ندارم ممنون می شم کسی راهنماییم کنه.:smile:

سلام
دوست عزیز #C زبان برنامه نویسی کامپیوتری هست نه واسه PLC
شما میتونید با برنامه WinCC و با استفاده از یک HMI این کار رو بکنید

powers

عضو جدید
برنامه چراغ راهنمائی فرمت فایل پی دی اف

عجیبه برام تا الان کسی اشاره ای به غلط بودن این برنامه نکرده. نویسنده این برنامه چه جوری این برنامه رو توجیه کرده؟ بیش از 600 بار دانلود!!

rezaei.sp

عضو جدید
سلام دوستان
این کار ممکنه دوست عزیز .
یه واسط میشه نوشت که از طریق کامپیوتر بتونید PLC رو کنترل کنید و یا به اطلاعاتش دسترسی داشته باشید.
با استفاده از OPC و یا پورت سریال میتونید با PLC ارتباط برقرار کنید و اونو تحت کنترل داشته باشید.

سلام
دوست عزیز #C زبان برنامه نویسی کامپیوتری هست نه واسه PLC
شما میتونید با برنامه WinCC و با استفاده از یک HMI این کار رو بکنید
سلام دوست عزیز.
HMI زمانی استفاده میشه که نخواهیم از کامپیوتر و مانیتور استفاده کنیم. یعنی در محیط های صنعتی و یا جاهاییی که استفاده از لپ تاپ یا PC امکان پذیر نباشه و یا مقرون به صرفه نیست.
اما اگه کاربر قصد داشت باشه از PC یا لپ تاپ استفاده کنه باید یه برنامه بنویسه و به یه طریق به PLC وصل بشه . این راهکار میتونه C# باشه .