[ برنامه های درس محاسبات عددی ] دانلود ► جزوه و کتاب

reyhaneh.sh

عضو جدید
برنامه نویسی حل عددی معادله نشت از سد خاکی به روش احجام محدود میخوام

sasams

عضو جدید
[ برنامه های درس محاسبات عددی ] دانلود ► جزوه و کتاب

دوستان يه كمك كنيد كه يه مورد اورژانسيه
به جزوه محاسبات عددي يا احتمالا اگر كتابي داره نياز دارم

همچنان نیازمند یاری دوستان هستم ولی ..............

اگر جزوه یا کتابی برای دانلود باشه خیلی عالی میشه

یه استادی دارم که کتاب معرفی نکرده و از طرفی جزوه خودش هم همچین مالی نیست ( خیلی بد توضیح میده )
میخوام خودم بخونم ، چون شنیدم امتحانش خیلی بالاتر از سطح جزوشه
اگر میتونی کمک کنی که ممنونتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yjalilian

عضو جدید
شديداً به كتابخونه دانشگاه يا ميدون انقلاب مراجعه كن و يكي از كتابهاي زير رو شديداً تهيه كن و بخون:

شگردهاي عددي، مهدي مسافر
روشهاي عددي پيشرفته، اسكراتن، ترجمه بهمن مهري
محاسبات عددي، بهمن مهري و رضا نخعي
[FONT=&quot]Numerical Recipes: The Art of Scientific Computing[/FONT], Press

[FONT=&quot]Applied Numerical Methods[/FONT], Carnahan

[FONT=&quot]Numerical Methods using MATLAB[/FONT], Lindfield and Penny

آخرین ویرایش:

arash94

عضو جدید
پروژه محاسبات عددي (نياز خيلي خيلي فوري)

پروژه محاسبات عددي (نياز خيلي خيلي فوري)

با سلام
يه پروژه محاسبات عددي است كه بايد با برنامه نويسي حل بشه كسي ميتونه اين پروژه رو حل كنه چند روز ديگه بايد تحويل بدم. خواهش ميكنم زودتر راهنمايي كنيد.

01.jpg

mm_ce1990

عضو جدید
سلام
لطفا خود زبان برنامه نویسی فرترن رو هم برای دانلود بزارید
در ضمن از زحماتتون هم متشکرم

roya niknam

عضو جدید
سلام
یه پروژه است با نرم افزار مطلب ممنون میشم واسم بذارین .

برنامه ای بنویسید که همه درایه های ماتریس (4*4) مانند

A
و یک ماتریس (1*4) مانند
B
را در ورودی بگیرد و به روش کرامر دستگاه معادلات خطی
Ax=B
را حل کند و مقادیر ماتریس 1*4
(X)
را در خروجی نمایش دهد.
(تمام مراحل برنامه را پس از پرینت روبروی هر خط برنامه شرح دهید)

کمک فوووووووووورررررررررررری

NIKNAM4922@YAHOO.COM

85mms

عضو جدید
برنامه ی مورد نیاز شما توی این سایت هست:
http://www.adadi.ir/6661634-قاعده-کرامر-cramers-rule/#more-1634

ahsannet

عضو جدید
سلام این فایل ها همشون با یک فانکشن شروع میشن چه کار باید کرد که متلب اجراشون کنه؟ منظورم اینه که یه تابع رو برای اینکه مستقل اجرا کنیم باید چیکار کنیم؟
خواهش میکنم یکی سریع جواب بده
فوریییییییی
مرسی

king1001

عضو جدید
سلام

سلام

با سلام.می خواستم برنامه های نوشته شده رو دانلودکنم ولی متاسفانه نمی شه .لطفا راهنمایی کنید.

ben163s

عضو جدید
لطفا

لطفا

خواهشا و لطفا آپلودهاتون رو در سایتی قرار بدید که مشکل پیدا نکنه
و بازهم از ادمین عزیز و سایر زحمت کشان این سایت محبوب خواهشمندم این فایل ها را مجددا با آپلود صحیح قرار بدین
از من که گذشت چون فردا امتحانمه
اما برای دیگر دوستانتان حتما این کار رو بکنید اگه به محبوبیت و مسولیت پذیری در این سایت عزیز اهمیت می دید
با تشکر و سپاس از زحمات بی دریغ تون

ebrahimengh

عضو جدید
کتاب "کاربرد نرم افزار Matlab در مهندسی عمران - سازه"

کتاب "کاربرد نرم افزار Matlab در مهندسی عمران - سازه"

بنده یک کتاب با عنوان "کاربرد نرم افزار Matlab در مهندسی عمران - سازه" را نوشته ام و در مرحله ویرایش است. می خواستم بدونم به نظر شما اقبال این کتاب چقدر است و وجود چنین کتابی چقدر اهمیت داره؟

موضوعاتی که به آن پرداخته شده است:
آشنایی با تمامی دستورات متلب (ماتریس، حل معادلات ، رسم نمودار، برازش،...)
نحوه برنامه نویسی با متلب (کاربرد شرط و حلقه)
آموزش شبکه عصبی مصنوعی، الگوریتم ژنتیک، معادلات دیفرانسیل معمولی وجزئی ، GUI، حل مسایل بصورت پارامتری (سیمبول)،
مهمترین بخش: حل مسایل مهندسی سازه با متلب (دینامیک سازه ها و مهندسی زلزله، طراحی سازه های فولادی و بتنی، مهندسی پی، صفحات و پوسته ها، کاربرد شبکه عصبی مصنوعی در تکنولوژی بتن، کنترل سازه ها، استاتیک و مقاومت مصالح، پایداری سازه ها، تئوری الاستیسیته و ...)

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
طبق مباحثی که شما مطرح کردید به نظر کتاب مفیدی به نظر می رسد.
البته باید توجه داشت که اقبال خوب دانشجویان در صورتی است که کتاب به صورتی کاملا ساده ولی کامل مباحث رو تحت پوشش قرار بده. کتابهای زیادی بودن که با سرفصل های بسیار جالب ولی محتوای سطحی و با بیان کلی مطلب نتونستن بین دانشجوها جا واز کنند.
کتاب اگه خوب باشه دهن به دهن میچرخه.
امیدوارم کتاب شما جزو کتابهایی باشه که دانشجویان سازه دنبال اون میگردن.
در ضمن ذکر مثال های زیاد و کامل و با بیان ساده بسیار کمک کننده است.
به امید موفقیت شما در زندگی;)

kakakaka2010

عضو جدید
من خیلی وقته همه جا دنبال همچین کتابی میگردم . اگه کتاب خوب و روان و با تمرینات خوب باشه حتما میخرمش مهندس

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
من 11 سال پیش یک کتاب با عنوان "شگردهای عددی در پاسخیابی پرسشهای مهندسی با برنامه ریزی متلب" چاپ کردم. اون زمان همه برنامه ها رو می فروختن؛ اما من گذاشتم تو اینترنت که به طور رایگان دانلود کنن. این اولین کتاب محاسبات عددی فارسی با متلب بود. اولین کتاب محاسبات عددی فارسی با مثالهای مهندسی هم بود. و اولین کتاب الگوریتم ژنتیک فارسی هم بود؛ شرکت MathWorks هنوز جعبه ابزار الگوریتم ژنتیک رو نداده بود. تقریباً به کتابخونه همه دانشگاههای دولتی یه نسخه هدیه دادم. اون زمان غیر از یه کتاب سیمولینک فارسی، کلاً دو تا کتاب دیگه متلب به فارسی وجود داشت؛ یکی ترجمه بخشهایی از راهنمای متلب بود که آقای علی فکور انجام داده بود، و یکی هم ترجمه کتاب Mastering MATLAB بود که خانم فرناز بهروزی انجام داده بود.
به خیال خودم کتابی نوشته بودم که لایق عنوان کتاب برگزیده در اون زمان بود. اما نمی دونستم که عوامل دیگری در بازار کتاب در ایران دخیلند. به حساب خودم کتابام در عرض 2 سال تموم می شدن و من جدای از انتقال این همه اطلاعات مفید به دیگران، 4 میلیون سود می کردم. اما اینقدر ایراد ازش گرفتن که باورم نمی شد؛

• قفسه کتابهای در این قطع ما پره!
  • کتاب فروشنده پسند نیست!
  • کتابش خیلی فارسیه!
  • چرا خروجیهای متلب چپ چینه؛ بهتر بود وسط چین باشه؟
  • چرا جلدش این رنگیه؟
  • چرا عددهاش فارسی نیست؟
  • ...
بعد از 11 سال هنوز هم بر این باورم که بعضی از بخشها و مسائلش منحصر به فردند، اما هیچ نصفش هم به فروش نرفت؛ فقط مخارج خودش رو درآورد.
اما الآن چیکار می کنم؟ با همین نرم افزار متلب برنامه هایی برای اتوماسیون آنالیزهای لوله گذاری نوشته ام که به کمکشون کاری رو که معمولاً 10 روز طول می کشه رو من 1 روزه انجام می دم (نوشتم معمولاً چون گاهی اوقات کمتر و بیشتر هم طول می کشه؛ مثلاً در همین فاز 13 پارس جنوبی، همین کاری رو که من 1 روزه انجام می دم، 1 ماه طول کشیده). می خواستم 2 سال با این و اون سروکله بزنم که نتیجه مادیش 4 میلیون تومن بود؛ الآن 4 روزه همچین درآمدی دارم (که البته با احتساب تورم و ... می شه حدود 1 ماهه) .
اینا رو ننوشتم که ناامیدت کنم؛ نوشتم که بشینی و فکر کنی ببینی چه کاری بکنی به نفعته. الآن فکر کنم بیش از 70 عنوان کتاب متلب فارسی تو بازار هست و هرکسی کتاب خودش رو درس می ده. و فراموش نکن که فروش کتاب در ایران به خواننده خیلی ربطی نداره؛ بیشتر از خواننده، به مافیایی که اراده می کنه یک کتاب رو سر زبونها بندازه و بفروشه ربط داره. همین الآن یه سری به adinebook.com زدم؛ 143 نوع کتاب فال داره که خیلی هاشون هم جزو کتابهای پرفروش هستند. دیگه فکر کنم خودت دستت اومده باشه چی می گم.

آخرین ویرایش:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا فایلا دانلود نمی شه؟؟؟

با سلام دوست

همان طور كه ميبينيد اين تاپيك مربوط به سال پيش هستش احتمال خراب شدن لينك ها خيلي زياد ميتونه باشه پيشنهاد ميكنم به اين تاپيك هم سر بزنيد
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/233377-برنامه-های-درس-محاسبات-عددی-به-زبان-مطلب

behnam.salimi

عضو جدید
با سلام دوست عزیز ، راستش من خیلی وقته که دنبال همچین کتابی هستم به نظر م من که خیلی مفید خواهد بود .

propulsion A

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز اگر ممکنه لطف کنید و فایلهای مربوط به فرترن رو دوباره آپلود کنید .

ممنون

amirgol.gmd

عضو جدید
چرا اینا دانلود نمیشه ؟چکار باید کرد؟ سریع لطفا .نیاز شدید دارم.

چرا اینا دانلود نمیشه ؟چکار باید کرد؟ سریع لطفا .نیاز شدید دارم.

حل معادلات خطی (گوس سایدل-ژاکوبی-الگوریتم توماس)دارین
منم نمیتونم دانلود کنم

atieh hosseini

عضو جدید
سلام
برنامه هایی که گذاشتین دانلود نمیشه ، میشه دوباره لینکشو قرار بدین ؟
ممنون :smile: