برنامه نویسی رایگان پروژه های کنترلرشما تنها در این تالار !

ARC_2008

مدیر بازنشسته
دوستان پروژ] های واقعی و یا تخیلی خود را برای من بگذارند . یعنی تعریف کنند. من اینجا برایشان برنامه را می نویسم و به همه توضیح می دهم چطور نوشته ام . معمولا سعی می کنم با FATEK یا SIEMENS بنویسم. که عام تر باشد. .
.
.
.
برای شروع خودم یک پروژه تعریف میکنم و می نویسم ببینید منظورم چیست . فرض کنید شما سه کمپرسور دارید و می خواهید این سه کمپرسور متناسب با فیدبک فشار قرائت شده توسط یک PRESSURE TRANSMITTER در رنج 0 تا 16 بار وارد مدار شود تا فشار همیشه ثابت بماند . برنامه را ببینید تا بیشتر توضیح دهم. مشاهده پیوست 1.RAR

s_j_l

عضو جدید
درخواست کمک فوری

درخواست کمک فوری

دوستان پروژ] های واقعی و یا تخیلی خود را برای من بگذارند . یعنی تعریف کنند. من اینجا برایشان برنامه را می نویسم و به همه توضیح می دهم چطور نوشته ام . معمولا سعی می کنم با FATEK یا SIEMENS بنویسم. که عام تر باشد. .
.
.
.
برای شروع خودم یک پروژه تعریف میکنم و می نویسم ببینید منظورم چیست . فرض کنید شما سه کمپرسور دارید و می خواهید این سه کمپرسور متناسب با فیدبک فشار قرائت شده توسط یک PRESSURE TRANSMITTER در رنج 0 تا 16 بار وارد مدار شود تا فشار همیشه ثابت بماند . برنامه را ببینید تا بیشتر توضیح دهم. مشاهده پیوست 189738

سلام دوست عزیز
میتونید یه برنامه با متلب بنویسید که پارامترای مدار معادل موتور القاییو بهش بدیم و بهمون مقدار جریان ورودیو تو لغزشای مختلف بده؟
با تشکر

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
برای شروع خودم یک پروژه تعریف میکنم و می نویسم ببینید منظورم چیست . فرض کنید شما سه کمپرسور دارید و می خواهید این سه کمپرسور متناسب با فیدبک فشار قرائت شده توسط یک PRESSURE TRANSMITTER در رنج 0 تا 16 بار وارد مدار شود تا فشار همیشه ثابت بماند . برنامه را ببینید تا بیشتر توضیح دهم. مشاهده پیوست 189738

ممنون مهندس جان
پروژه با چه نرم افزاری نوشته شده و برای کدوم میکرو هستش؟

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر میکنم منظور مهندس پی ال سی زیمنس آلمان بوده باشه و تاجایی که من برخورد داشتم عموما از سری اس 7 - 300 که در حد متوسط هست استفاده میشه و برای برنامه نویسی سری اس 7 از سیماتیک منیجر استفاده میکنندالبته ممکنه در فولاد و صنایع سنگین برای جلوگیری از خسران مادی (محصول و دستگاهها )از انواع سرری 400 هم استفاده کنند هم نوعی پی ال سی http://s2.picofile.com/file/7196073759/Book_for_Student.pdf.html

آخرین ویرایش:

aaxman

عضو جدید
.
.
.

شما اینو با چه برنامه ای نوشتید؟

سلام ممنون از

aaxman

عضو جدید
میدونم سوالم خیلی ابتداییه
میخاستم بدونم چطور میشه یه ترموکوپل رو ب logo وصل کرد و دمای 10 تا 600 درجه رو کنترل کرد ممنون ازت
خدا قوت

aaxman

عضو جدید
.
.
.

سلام ممنون از پست هایی که میزارین
میخاستم بدونم چطور یه ترمو کوپل رو به یه logo وصل کنم و دمای 10 تا 600 درجه رو باهاش کنترل کنم
ممنونتم

taktavan

عضو جدید
سلام
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم لوگو مستقیما به ترموکوپل وصل نمیشه

q.electronic

عضو جدید
با سلام خدمت شما . سوالی در مورد plc logo در محیط LAD داشتم. مداری طراحی کنید که با زدن شاستی استارتI1 موتور Q1 روشن شده وبعد از 5ثانیه موتور Q2نیز روشن شود حال با زدن شاستی استپ I2 هر دو خاموش شوند. دفعه بعد با زدن شاستی استارت I1 ابتدا موتور Q2 روشن شده سپس بعد از 5 ثانیه موتورQ1 نیز روشن شود که با زدنI2 باز هر دو خاموش و این روند ادامه داشته باشد. ممنون میشوم کمکم کنید.

9105043

عضو جدید
باسلام من میخواستم بدونم چطوری میشه یک کنترل کننده روشبیه سازی وطراحی کرد لطفا کمک کنید

lotus72

عضو جدید
سلام.من میخواستم یک سیستم غیر خطی رو حول نقطه تعادل پایدارش خطی کنم.نمیدونم چطور با متلب میتونم برنامشو بنویسم،میتونید راهنماییم کنید؟ممنون

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
سلام.من میخواستم یک سیستم غیر خطی رو حول نقطه تعادل پایدارش خطی کنم.نمیدونم چطور با متلب میتونم برنامشو بنویسم،میتونید راهنماییم کنید؟ممنون

سلام. داخل Help متلب دنبال Linearized بگردید.
موفق باشید.