برنامه ریزی و مشاوره آزمون اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

d.boroomand

عضو جدید
سلام من برومند هستم
چطوری میتونم به سی دی هایی که گفتید دسترسی پیدا کنم با تشکر

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهای احدی مگه قول ندادی عکس کارتو بزاری ؟ کجایی پس؟بدو بیا که خیلی منتظریم!
راستی مبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !!

senobar_2010

عضو جدید
سلام
میشه 1 نفر به طور کامل و با تاریخ(حدودی) روند آزمون رو توضیح بده؟
ثبت نام؟
آزمون تئوری؟
رتبه؟
انتخاب رشته؟
اسکیس؟
نتایج نهایی؟
کارنامه نهایی؟
من تو ذهنم اینجوریه، درست میگم؟ تاریخ هر مرحله کی میشه ؟

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیت سومم رو هم بعدا میزارم الان اینترنتم کنده
مشاهده پیوست 64064مشاهده پیوست 64066
شما میدونی درصدارو کی اعلام می کنن؟
راستی یه سوال ، همه ی مدارکو کشیده بودی؟یه نما کم کشیدی یا تو عکس نیفتاده .
تبریک می گم بابت درصدات .خب چرا طراحی شهری نرفتین؟(معماری علم و صنعت بودی دیگه ؟)

ahadi6688

عضو جدید
ای دی اس المو یه ماهه قطع کردن خیر ندیده ها:D هنوز وصل نشده

تا آخر هفته کارنامه نهایی رو سنجش می زاره همه چی تو اون هست
من یه مقطع نداشتم طراحی داخلیم رو هم اشتباها از فضای پیشنهادی کشیدم بعد یه کوچولو از فضای اجتماعاتم کشیدم کنارش
طراحی شهری رو بعد از این گرایشم زده بودم

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
من راندو بلد نیستم. از یکی از بچه های 89 پرسیدم که 50٪ زده بود گفت منم راندو نکردم. بدون راندو( البته منظورم راندوی حرفه ایه) چقدر شانس پایین میاد؟

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
من راندو بلد نیستم. از یکی از بچه های 89 پرسیدم که 50٪ زده بود گفت منم راندو نکردم. بدون راندو( البته منظورم راندوی حرفه ایه) چقدر شانس پایین میاد؟[/QUOT
دوست عزیز ! تا اینجا که دیدم و شنیدم راندو و دست قوی و ترسیمات و ... هیییییییییییییییچ نقشی نداشته و به نقل از یکی از اساتید اسکیس می گم که : راندو و تزسیمات آنچنانی فقط برای اونایی که درصدای تاپ اسکیسو می خوان مهمه ( 80 و ... ) امسال هم که فکر می کنم کشیدن همه ی مدارک به هر نحوی ، مهم تر از ترسیم ناقص چند تا مدرک با راندوی حرفه ای و .. هست . شما امسال کنکور دادی؟
راستی احدی شما سازمان سنجش آشنا داری ؟!( همه ی سوالاتو جواب میدن :D) تلفنی هم جواب آدمو می دن ؟ شماره هاشو بذارید برای ما. تو این جوابای مرحله دوم فقط درصد اسکیس میاد ؟ اینکه تو هر کدوم از انتخابامون چندم شدیم و رتبه ی نهایی ( با محاسبه ی اسکیس ) هم اعلام می کنن ؟

.مهسا.

عضو جدید
salam
kheili az rahnamaee hatoon estefade kardam , man az avale mehr shoroo kardam ke baraye arshad bekhunam, omid varamke ba rahnamaee hatoon movafagh besham, chun baram kheili moheme, rasti mozoo haye skise salhaye ghablo az koja mitunam bebinam?
bazam kheili mercccc;)

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
1

1

سلام. دوستانی که جزوه دارن و میخوان در اختیار دیگران هم قرار بدن لطفا به تایپیک زیر سر بزنن. مرسی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستانی که جزوه دارن و میخوان در اختیار دیگران هم قرار بدن لطفا به تایپیک زیر سر بزنن. مرسی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383

saeid_metall

عضو جدید
سوال

سوال

سلام به دوستای گلم...سوالم اینه که این شیت بندی و این راندو به درد ارشد میخوره یا نه؟؟؟

پیوست ها

• Shit.jpg
    Shit.jpg
    59.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم...سوالم اینه که این شیت بندی و این راندو به درد ارشد میخوره یا نه؟؟؟
سلام عزیزم
معلومه دستت توی کار هست. ولی برای یادگیری اصول بستن شیت باید یا کلاس بری یا کتابای اساتیدی مثل صدیق مثلا کتاب از ایده تا معماریو ببینی که توش شیت بندی بچه های خودشو گذاشته که اصولیه. من احساس میکنم باید روی فونت هات کار کنی و یاد بگیری تحلیل رو هم به کارت اضافه کنی.
علاوه بر این دوست خوبم یه کم راندوت به سمت نقاشی رفته. البته امیدوارم ناراحت نشی چون مقصود راهنمایی شماست.

saeid_metall

عضو جدید
دقیقا باهات موافقم..بیشتر شبیه نقاشیه..البته این ماله کاردانیمه..الان یکم بهتره...
راستی کارای دوستانو میدیدم...همشون یه چیز کاملا ساده و کاربردی زدن..یعنی عمداً این کارو کردن یا دلیل دیگه ای داشته؟احساس میکنم همه از زدن طرح های فضایی یا زدن ایده های نو خودداری میکنن ...درسته؟چون من کلا تو معماری مدرن سیر میکنم گفتم..

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
راندو و طرح

راندو و طرح

دقیقا باهات موافقم..بیشتر شبیه نقاشیه..البته این ماله کاردانیمه..الان یکم بهتره...راستی کارای دوستانو میدیدم...همشون یه چیز کاملا ساده و کاربردی زدن..یعنی عمداً این کارو کردن یا دلیل دیگه ای داشته؟احساس میکنم همه از زدن طرح های فضایی یا زدن ایده های نو خودداری میکنن ...درسته؟چون من کلا تو معماری مدرن سیر میکنم گفتم..
سلام سعید جان. من به شخصه زیاد با راندو میونه ای ندارم. رتبه 15 منظر سال 89 هم که باهاش حرف زدم گفت اصلا راندو نکرده! برای داورای اسکیس مهم طرح و تحلیل و فلسفه ایه که پشت هر خطت وجود داره نه رنگ بازی! البته شیت بندی درست و اصولی فراموش نشه. نمیگم راندو خوب نیست ولی گاهی راندوی بد میتونه یه کار خوبو خراب کنه ولی یه راندوی خوب نمیتونه یه کار بد رو خوب کنه. ما معماریم نه نقاش. بهترین راندو از نظر من راندوئیه که با کمترین رنگ بتونه اقلیم و هر چی که طرح لازم داره رو برسونه. چرا تلاش نکنیم بجای برجسته بودن راندومون طرحمون برجسته باشه؟؟

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا باهات موافقم..بیشتر شبیه نقاشیه..البته این ماله کاردانیمه..الان یکم بهتره...راستی کارای دوستانو میدیدم...همشون یه چیز کاملا ساده و کاربردی زدن..یعنی عمداً این کارو کردن یا دلیل دیگه ای داشته؟احساس میکنم همه از زدن طرح های فضایی یا زدن ایده های نو خودداری میکنن ...درسته؟چون من کلا تو معماری مدرن سیر میکنم گفتم..
یادم رفت بگم. این جمله که گفتی: (احساس میکنم همه از زدن طرح های فضایی یا زدن ایده های نو خودداری میکنن ...درسته؟) من باهاش موافق نیستم. خوب میدونیم که امتحان اسکیس 4 ساعت بیشتر نیست. ما توی دانشگاه یه ترم کامل برای طرح وقت داشتیم و میتونستیم هرچی که توی ذهنمونه پیاده کنیم ولی اینجا باید بتونیم این کارو توی 4 ساعت انجام بدیم و داورا زرنگن اونا از خطوط ما ساده نمیگذرن. باید بتونیم طرحی بریزیم که بشه توی 4 ساعت جمعش کرد وگرنه همه ما توی زدن حجم و پلان عجیب و غریب استادیم. موافق نیستی؟

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که جواب درصدای اسکیس هم اعلام شده از بچه هایی که از کاراشون عکس انداخته بودن خواهش می کنم عکس و درصدای اسکیسشونو بذارن .من که پاک گیج شدم ، اصلا نمی دونم چی درسته و چی غلط . شاید دیدن کارا کمکمون کنه
متشکرم

ahadi6688

عضو جدید
اینم شیت سومم
این شیت در صد اسکیسمو کم کرد احتمالاSP_A0175.jpg

چون یه مقطع کم داره پرسیپکتیومو هم اشتباها از فضای پیشنهادی زدم .بعد فهمیدم یه کوچیک از فضای اجتماع کنارش زدم

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم شیت سومم
این شیت در صد اسکیسمو کم کرد احتمالامشاهده پیوست 66524

چون یه مقطع کم داره پرسیپکتیومو هم اشتباها از فضای پیشنهادی زدم .بعد فهمیدم یه کوچیک از فضای اجتماع کنارش زدم
اتفاقا من برعکس شما فکر می کنم ، به نظر میاد این شیت قوت طرح شمارو نشون می ده ، مقطعی که از گودال باغچه و نحوه ی پوشش سقف زدین جالبه

خیلی خیلی ممنون.
از شما و rasul که کارها رو گذاشتید
یکی از نماهاا رو هم تو شیت قبل نبود و اینجا 1/200 ترسیم کردید ، درسته ؟

ahadi6688

عضو جدید
اتفاقا من برعکس شما فکر می کنم ، به نظر میاد این شیت قوت طرح شمارو نشون می ده ، مقطعی که از گودال باغچه و نحوه ی پوشش سقف زدین جالبه

خیلی خیلی ممنون.
از شما و rasul که کارها رو گذاشتید
یکی از نماهاا رو هم تو شیت قبل نبود و اینجا 1/200 ترسیم کردید ، درسته ؟

بله 1/200 از شیت قبله که خارج از اسکیله

وضعیت
موضوع بسته شده است.