برنامه ای برای تبدیل اکسل به sql هست ؟؟

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام !! شرمنده !! اطلاعات من از کامپیوتر یک چیزی در حد صفر چه برسه به برنامه نویسی !!!

ولی برای پروژه تحقیقاتیم میخواستم ببینم همچین برنامه ای وجود داره یا نه ؟؟!!؟؟

شرمنده مدیریت این تالار هم هستم چون هر چی گشتم سر در نیوردم مال کدوم قسمت میشه که سوالم بگذارم !!!

خودتون درستش کنین دیگه !!

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام !! شرمنده !! اطلاعات من از کامپیوتر یک چیزی در حد صفر چه برسه به برنامه نویسی !!!

ولی برای پروژه تحقیقاتیم میخواستم ببینم همچین برنامه ای وجود داره یا نه ؟؟!!؟؟

شرمنده مدیریت این تالار هم هستم چون هر چی گشتم سر در نیوردم مال کدوم قسمت میشه که سوالم بگذارم !!!

خودتون درستش کنین دیگه !!

سلام
خواهش میکنم من تاپیک را منتقل کردم. در خصوص سئوال شما باید بگم که برای انتقال اطلاعات از اکسل به SQL نیاز به برنامه خاصی نیست و میتوانید از import خود SQL Server استفاده کنید و براحتی اطلاعات را منتقل کنید :gol:

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام
خواهش میکنم من تاپیک را منتقل کردم. در خصوص سئوال شما باید بگم که برای انتقال اطلاعات از اکسل به SQL نیاز به برنامه خاصی نیست و میتوانید از import خود SQL Server استفاده کنید و براحتی اطلاعات را منتقل کنید :gol:

مر300000000000!! یک دنیا ازتون ممنونم !!!

ولی میشه اصلا بگین این sql چی هست ؟!؟!؟:confused:

اخه من به یکی دادم برام این برنامه را بنویسه و خودم اطلاعات تو اکسل وارد کردم !!! میگه انگار باید تک تک ببریم به sql که این طول میکشه خیلی !!! میخوام سریع و یکجا باشه !!!

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اخه من به یکی دادم برام این برنامه را بنویسه و خودم اطلاعات تو اکسل وارد کردم !!! میگه انگار باید تک تک ببریم به sql که این طول میکشه خیلی !!! میخوام سریع و یکجا باشه !!!

مهندس جا برید تو منوی استارت تو all programs دنبال microsoft sql server بگرد

نسخه sql تون چیه؟؟ 2000 یا 2005 یا 2008؟

negin17h

مدیر تالار

SQL Server یک بانک اطلاعاتی است و Sql زبان آن.
دوست شما بانکی با جداول و ارتباطات خاص خود برای شما طراحی کرده اند و داده شما باید به آن فرمت تبدیل شود. در صورتیکه ساختار خیلی پیچیده نباشد، ساده ترین راه استفاده از Import اطلاعات از اکسل هست.

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
SQL Server یک بانک اطلاعاتی است و Sql زبان آن.
دوست شما بانکی با جداول و ارتباطات خاص خود برای شما طراحی کرده اند و داده شما باید به آن فرمت تبدیل شود. در صورتیکه ساختار خیلی پیچیده نباشد، ساده ترین راه استفاده از Import اطلاعات از اکسل هست.

مهندس بنده خدا بلد نیست باید بهش آموزش بدیم

negin17h

مدیر تالار
مهندس بنده خدا بلد نیست باید بهش آموزش بدیم
ok اما اول باید یه پیش زمینه پیدا کنه تا بشه در موردش صحبت کرد ;) ایشون باید یه توضیح مختصر بدن تا در خصوص convert اطلاعات بشه کمکشون کرد :gol:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ok اما اول باید یه پیش زمینه پیدا کنه تا بشه در موردش صحبت کرد ;) ایشون باید یه توضیح مختصر بدن تا در خصوص convert اطلاعات بشه کمکشون کرد :gol:

استارتر کجایییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیا می خوایم بهت کمک کنیممم

eliot -esf

کاربر ممتاز
ممنون از همه دوستان !!نمیدونم لطفتون چه شکلی جبران کنم !!

مشکلم حل شد !!! یعنی اینکه صحبت های شما را براش لینک کردم دیگه حل شد خدا راشکر !!!

علاقه ایی به یاد گرفتن SQL ندارم !! نیدونم چرا از کامپیوتر کلا متنفرم !! بدم میاد ازش !!! شاید به خاطر همین که چیزی ازش سر در نمیارم !!

فقط بهش معتاد شدم !!خوب تو این دوره و زمونه نیاز دیگه باید یک چیز هایش بلد باشیم ولی SQL دیگه نیازی نمیبینم !!!

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از همه دوستان !!نمیدونم لطفتون چه شکلی جبران کنم !!

مشکلم حل شد !!! یعنی اینکه صحبت های شما را براش لینک کردم دیگه حل شد خدا راشکر !!!

علاقه ایی به یاد گرفتن SQL ندارم !! نیدونم چرا از کامپیوتر کلا متنفرم !! بدم میاد ازش !!! شاید به خاطر همین که چیزی ازش سر در نمیارم !!

فقط بهش معتاد شدم !!خوب تو این دوره و زمونه نیاز دیگه باید یک چیز هایش بلد باشیم ولی SQL دیگه نیازی نمیبینم !!!

خدا رو شکر که مشکلت حل شد

هر زمان خواستی ترک کنی بگو بیام از معتادی درت بیارم