بررسی | منحصرا درک عمومی معماری کنکور 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elham_er

عضو جدید
اقا سوال 97 انعطاف پذیری و اینا نمیخواد میگه شرایط بحرانی کدوم کاربرد دیگه داره یعنی پناهگاه میتونه باشه که صد درصد مترو یکی از کاربری هاش برای پناهگاهه ، پلانشم فقط ایستگاه جلوی قطار نیست و همه جور امکاناتم داره استحکامشم بالاس ! به قول یکی اصلا مواقع بحران یه سری پلیس میزارن کسی به مجتمع خریدا نره غارت کنه بعد بیان پناهگاهش کنن ؟!
ولی از نظر تهویه دچار مشکل میشه..موقع زلزله هم محیط پر خطریه...منابع اب و برقشم قطع بشه اوضاع خیلی بد میشه..راهشم مسدود بشه دیگه هیچی ..

amircowboy

عضو جدید
یعنی عاشق این سوال مترو شدما :D

بزارین اینطوری بگیم که آقا اصلا مترو تو بعضی بحران ها خوبه بعضی بحران ها نه !
نکتش اینجاس مرکز خرید چطور ! اصلا مگه میشه چه جنگ باشه چه سیل ملتو تو مغازه های شخصی و خصوصی مردم دیگه اقامت داد !! هر بحرانی که باشه اولین چیزی که پیش میاد کرکره پاساژو میکشن پایین اگر هم ملت به زور وارد بشن فقط واسه غارت کردنه ! نه اینکه خیلی شیک هرکی بره تو یه مغازه اقامت کنه :D

ولی از نظر تهویه دچار مشکل میشه..موقع زلزله هم محیط پر خطریه...منابع اب و برقشم قطع بشه اوضاع خیلی بد میشه..راهشم مسدود بشه دیگه هیچی ..

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بعضیا میگن مترو جواب صحیح نیس
بحران که فقط زلزله نیس که بگیم مرکز خرید خطرناکه
خوب اگه سیل بیاد مترو بدترین جاست دیگه

من مترو زدم بگین مترو درسته خوشحال شم:D
با این تحلیلا که کردین من 3 تا بیشتر درست نزدم:cry:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها تو این کلیدی که دوستمون گذاشتن واسه اختلاف سطح ارزش نهادن به فضا رو اولویت قرار داده:eek:من تو یه حرکت چرخشی اون دوتا گزینه رو حذف کرده بودم....ولی الان که فکر میکنم میبینم درسته ...ارزش نهادن به فضا مهمه:(تو این سوال به فکر پله های ورودی افتادم و سلسله مراتب رو زدم....در حالیکه قبل از سلسله مراتب به فضا ارزش میذاریم....اه....لعنت به این کنکور:(
تو درک غلط زیاد دارم....توکل به خدا:(
حل سوالای درک از صدتا مسئله ریاضی ام بدتره:cry::mad:

Arezoo1384

عضو جدید
درک عمومی امسال حسابی غوغا کرد. من که تا چند روز غرق سوالاش بودم هنوزم چه تو بیداری چه تو خواب سوالای درک دست از سرم بر نمیدارن:w06:

وضعیت
موضوع بسته شده است.