بررسی | سوالات آزمون هــنر های ساخت ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله طبق سوال 172تنظیم متوجه شدیم که از این به بعد مدارس تهران(گرم و خشک) هیچ نیازی به گرمایش ندارن:))والله ما با این که سیستم گرمایش مدرسمون بدی هم نبود با4تا کاپشن میشستیم تو کلاس !!!!طراح تا حالا تهران زندگی کرده!!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون هــنر های ساخت ارشد 94

درصدای من :cry:
زبان: 43 ایستایی:78 سیستم: 56 فنی: 62 تنظیم: 54
تمام امیدم انرژیه، معماری رسما نابود شدم :confused:
فنتون عالیه شما چی خونده بودین برای فن?یا با شک زدین?

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

درصدای من :cry:
زبان: 43 ایستایی:78 سیستم: 56 فنی: 62 تنظیم: 54
تمام امیدم انرژیه، معماری رسما نابود شدم :confused:
راستی شما 172رو فک کنم جواب داده بودین،جوابش منطقیه به نظرتون!

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
فنتون عالیه شما چی خونده بودین برای فن?یا با شک زدین?

من واسه فن جزوه های آقای طباطبایی رو خوندم. به هیچ سوالی تو هیچکدوم از درسا شانسی جواب ندادم :( دیجیتال جان به نظرت امیدی هست؟ :cry:
172 رو منطمئن نیستم درست زدم یا غلط البته غلط گرفتمش احتمال میدم گزینه 3 زده باشم. چرا اتفاقا جواب منطقی داره.

anabena

عضو جدید
بچه ها درصداتونو بگید.....
درصدای من: زبان 63 ایستایی 83 سیستم 74 طراحی فنی 62 .
امید دانشگاه تهرانم از بین رفت :mad:

mh.memar

عضو جدید
کلید سوالات ارشد مدیریت پروژه و هنر های ساخت 94

پیوست ها

• 1361.jpg
    1361.jpg
    71.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

من واسه فن جزوه های آقای طباطبایی رو خوندم. به هیچ سوالی تو هیچکدوم از درسا شانسی جواب ندادم :( دیجیتال جان به نظرت امیدی هست؟ :cry:
172 رو منطمئن نیستم درست زدم یا غلط البته غلط گرفتمش احتمال میدم گزینه 3 زده باشم. چرا اتفاقا جواب منطقی داره.
شما که 100%انرژی قبولی طبق میانگینای سالهای پیش،معدلتونم خوبه دیگه?
شما به معماریتم خیلی زیاد امیدوار باش
راجع به سوال 172اخه چطور ممکنه منطقه گرم و خشک که تابستونهای گرم و زمستون های سرد داره اونم کلاس درس که باید شرایط اسایشش طوری باشه که همه راحت بتونن رو درس تمرکز کنن گرمایش لازم نداشته باشه!!!

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عجب کلیدایی بود:

درصدای من: زبان 75 - ایستایی 64 - فن 29!!! :surprised: - تنظیم شرایط 37 :confused:
میانگین 48 :biggrin:
حیف اون بازی بارسا که یه نیمه شو به خاطر "این کلیدا" از دست دادم :razz:
ما که رفتیم سال بعد رتبه یک :w11:

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
3
شما که 100%انرژی قبولی طبق میانگینای سالهای پیش،معدلتونم خوبه دیگه?
راجع به سوال 172اخه چطور ممکنه منطقه گرم و خشک که تابستونهای گرم و زمستون های سرد داره اونم کلاس درس که باید شرایط اسایشش طوری باشه که همه راحت بتونن رو درس تمرکز کنن گرمایش لازم نداشته باشه!!!
امیدوارم. از بقیه بچه ها خبزی نیست چجوری زدن؟ معدلم 16.85 هست.
والا جواب قطعی بامنبع ندارم بدم خودمم نتیجه گیریم رو گزینه 3 بوده که اونم غلط از آب درومد!! هر چی رشته کرده بودم پنبه شد رفت :cry: شاید خواست خدا بوده من واقعا کم نذاشتم :que:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
عجب کلیدایی بود:

درصدای من: زبان 75 - ایستایی 64 - فن 29!!! :surprised: - تنظیم شرایط 37 :confused:
فن اشتباه شد 34 زدم البته به جواب سوال بتن اعتراض دارم... کرسی چینی رم الان متوجه شدم کلا نزدم ولی به جوابش اعتراض دارم! اتصال صلبم الان کتاب سازه فولادی دم دستم نیست فردا- پس فردا می بینمش به احتمال زیاد اونم اعتراض کنم
گنبد شودلرو حواسم نبوده تو پاسخنامه زدم کابلی الان فهمیدم!!!

====
من الان متوجه شدم 3 تا سوال تنظیم شرایطم درست زدم ولی معلوم نیست تو پاسخنامه اشتباهی وارد کردم یا اینکه از رو پاسخنامه یاد داشت کردنی بد یادداشت کردم!!!! ای خدا بازم رفتم تو اما و اگر متنفرم از این حالت :w22:

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

3
امیدوارم. از بقیه بچه ها خبزی نیست چجوری زدن؟ معدلم 16.85 هست.
والا جواب قطعی بامنبع ندارم بدم خودمم نتیجه گیریم رو گزینه 3 بوده که اونم غلط از آب درومد!! هر چی رشته کرده بودم پنبه شد رفت :cry: شاید خواست خدا بوده من واقعا کم نذاشتم :que:
شما میانگینت 60%نگران نباش
همونطور که گفتم معماریم به نظرم رتبه میارین

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

عجب کلیدایی بود:

ماشالله زباان;)
چی چیو رفتم سال بعد ،قبولی بابا حالا جزو نفرای اخر شاید ولی امیدوار باش،تازه فنتم که میگی بیشتر زدی،;)

fzgnj

عضو جدید
بچه ها من معماريم از هنرهاي ساخت خبري ندارم
يكي بهم ميگه با اين درصدا رتبم حدودي چند ميشه؟؟
زبان 50
فن 57
سيستم 52
مديريت سفيد
موادمصالح سفيد
طراحي فني 30
تنظيم 24
تروخدا بهم زودتر بگيد

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میدونین سوال کرسی چینی از چه منبعی بوده؟

فن اشتباه شد 34 زدم البته به جواب سوال بتن اعتراض دارم... کرسی چینی رم الان متوجه شدم کلا نزدم ولی به جوابش اعتراض دارم! اتصال صلبم الان کتاب سازه فولادی دم دستم نیست فردا- پس فردا می بینمش به احتمال زیاد اونم اعتراض کنم
گنبد شودلرو حواسم نبوده تو پاسخنامه زدم کابلی الان فهمیدم!!!

====
من الان متوجه شدم 3 تا سوال تنظیم شرایطم درست زدم ولی معلوم نیست تو پاسخنامه اشتباهی وارد کردم یا اینکه از رو پاسخنامه یاد داشت کردنی بد یادداشت کردم!!!! ای خدا بازم رفتم تو اما و اگر متنفرم از این حالت :w22:
فرزانه من کتاب فولادی رو ندارم بی زحمت نتیجه اتصال صلبو به منم بگو :redface:
منم حتما به کرسی چینی اعتراض میکنم
به سوال مدیریتم همینطور، با اینکه میدونم احتمال حذفش خیلی کمه، ولی به وجود همچین سوالی اعتراض میکنم، شاید به اون 3 تا سوال مصالحم اعتراض کردم
من کلا غیر از تنظیم تو همه ی درسا یکی دوتا سوال دارم که نمیدونم چی زدم، یا نمیدونم اصلا زدم یا نزدم :| از بلاتکلیفی متنفرم.. چه جوری تا آخر اردیبهشت صبر کنم...

----
آقای احسان شما نگران نباش درصد فنیت خیلی بالاس، قبولی : )

fzgnj

عضو جدید
زبان 50
فن 57
سيستم 52
مديريت سفيد
موادمصالح سفيد
طراحي فني 30
تنظيم 24
تروخدا بهم زودتر بگيد

بچه هااااااا جواب منو بديد
تو دوراهيم كمكم كنيد

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
ماشالله زباان;)
چی چیو رفتم سال بعد ،قبولی بابا حالا جزو نفرای اخر شاید ولی امیدوار باش،تازه فنتم که میگی بیشتر زدی،;)
مرسی، زبانم که 2 تا غلط بیخودی دارم ولی در مقایسه با بقیه ش باز باید گفت خدا رو شکر!
من نمی دونم چی شده اون دو تا سوال گرم و خشک (هم سوال اول و هم اون سواله که گفته بود کدوم اقلیم اختلاف دماش بیشتره !) رو انگار غلط زدم + سوال آخر که انگار گزینه 72.5 رو انتخاب کردم!!! مطمئنم دفترچه م D بود ولی باور نمی کنم این همه رو اشتباه وارد کرده باشم! وقتی دیدم شودلرو این شکلی غلط زدم یه کم ناراحت شدم ولی اگه اینا رم غلط زده باشم مطمئنم دیگه صلاح نبوده برای امسال!!!:w19:

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
یه سری سوالات به طرز عجیبی جوابشون غلطه!! واقعا نمیدونم چی بگم. اعتراض گروهی بکنیم به نتیجه‌ای میرسیم؟ سوال 57 معماری با چه منطقی جوابش میشه شار نوری؟؟ کتاب غلط نوشته؟ چند تا سوال هنر ساختم اینطوریه مثل 118، 129، 172،57 و البته همه سوالات درک!!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

به سوال مدیریتم همینطور، با اینکه میدونم احتمال حذفش خیلی کمه، ولی به وجود همچین سوالی اعتراض میکنم، شاید به اون 3 تا سوال مصالحم اعتراض کردم
من کلا غیر از تنظیم تو همه ی درسا یکی دوتا سوال دارم که نمیدونم چی زدم، یا نمیدونم اصلا زدم یا نزدم :| از بلاتکلیفی متنفرم.. چه جوری تا آخر اردیبهشت صبر کنم...

----
درصدای حدودیت چنده الاله جان،شما که حتما میانگینت بالای 60هستشو جزو رتبه خوبایی
نظرت راجع به سوال 172چیه?منطقه گرم و خشک بدون گرمایش!میدونی شاید فرقی به حال من نکنه اما واقعا خنده داره جوابش به نظرم جالبه بدونم کسی دلیل منطقی داره برای جوابی که سنجش داده?

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

زبان 50
فن 57
سيستم 52
مديريت سفيد
موادمصالح سفيد
طراحي فني 30
تنظيم 24
تروخدا بهم زودتر بگيد
دوست خوبم میانگینت میشه 38واقعیت نباید امیدوار بود به انرژی ایشالله از معماری نتیجه خوب بگیری

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااااااا جواب منو بديد
تو دوراهيم كمكم كنيد
من که نمیدونم والا.. یکیو میخوام بیاد رتبه خودمو بگه :( هرسال میانگینش با سالای قبل فرق میکنه، مخصوصا امسال با این سوالاشون.. یا هیشکی نزده یا همه زدن :| تعداد شرکت کننده های انرژی هم خیلی زیاده...

farzaneh*memary

کاربر ممتاز

----
باشه حتما می بینم و بهت خبر می دم... سوال کرسی چینی هم که با توجه به مبحث 8 مطمئنم غلطه جوابی که گفتن! اگه نداشتی فردا برات آپلودش می کنم

منم با اینکه مصالحاشونو درست زده بودم اعتراض می کنم

من که فعلا رفتم سریالمو ببینم! گند زدم :razz:

fzgnj

عضو جدید
دوستم يه بار ضرايب اين درسارو ميگي؟؟
و اينكه تا ميانگين چند تهران قبوله؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.