بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mh.memar

عضو جدید
دوستان یکی میگه کلید سنجش مگه قرار نبود ساعت 18 بیاد؟؟؟؟ پس کوش فقط دفترچه است که؟؟؟؟

[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص انتشار سوالات آزمون كارشناسي ارشد سال 1394 و كليد سوالات پس از برگزاري آزمون[/h]
بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون كارشناسي ارشد سال 1394 مي رساند كه سوالات هر يك از كد رشته هاي امتحاني آزمون مذكور از ساعت 18 روز يكشنبه 19/11/93 بر روي سايت سازمان به آدرس: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. ضمناً كليد اوليه سوالات آزمون نيز از روز يكشنبه 26/11/93 بر روي سايت قرار مي گيرد و داوطلبان مي توانند هرگونه مطلبي در خصوص سوالات و كليد آزمون دارند، از روز دوشنبه 27/11/93 لغايت دوشنبه 04/12/93 منحصراً از طريق «سيستم پاسخگويي الكترونيكي» به سازمان ارسال نمايند.

لذا به داوطلبان گرامي تأكيد مي گردد كه انتشار هرگونه آگهي مبني بر تحليل سوالات و كليد آزمون به هر طريق ديگر مورد تأييد اين سازمان نمي باشد و به داوطلبان توصيه مي شود براي دريافت هرگونه اطلاعات لازم در اين خصوص منحصراً به سايت سازمان مراجعه نمايند.

amircowboy

عضو جدید
درسته منم چند سال پیش یه مستند دربارش دیدم کی طرف تو خیابون با انعکاس نور این ساختمونه نیمرو درست میکرد و ملت شاکی شده بودن :D

اگر به دلیل باد بود فرق بین شیشه و چوب چیست! ایا فرقی دارند مسلما شیشه ها از چوب ها در برخی موارد مقاومتر هستند!

در مورد این سوال فکر میکنم مشکل در انعکاس نور بوده است!!! ایجاد سطح کدر برای جلوگیری از انعکاس!
طبق مطالعات بنده (اگر استباه نکرده باشم ) شدت انعکاس بالای نور در سطح پایین این ساختمان به حدی بوده است که باعث ذوب شیشه مغازه ای در اطراف ان شده است و باعث مزاحمت برای افراد پیاده شده است!
فکر میکنم در کتب خانم قیابکلو اشاره ای به این بنا شده است!!!

Bita.N.Arch

عضو جدید
ممنون از دوستان. حالا چیکار کنم چجوری تصمیم بگیرم آیا برم کلاس اسکیس یا نه؟؟ شما بگید دوستان اگه درصدام حدودا مثل پایین باشه برم اسکیس یا بزارم سال بعد؟؟ من فقط تهران و شهید بهشتی میخوام روزانه و شبانه فرقی نداره.
زبان 70
فن 60
تاریخ 50
درک 60
منظر 5

sahi123

کاربر فعال
دم طراحان سوال گرم ;)
یه جوری سوال طرح کردن که جواب بعضی از سوال ها رو دسته جمعی هنوز نتونستیم از رو کتاب ها پیدا کنیم بیاریمش اینجا! :D
داریم تو ویکی پدیا و این ور اون ور می گردیم . سال بعد ویکی پدیا یادمون نره اون رو هم خلاصه نویسی کنیم :biggrin:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دوستان. حالا چیکار کنم چجوری تصمیم بگیرم آیا برم کلاس اسکیس یا نه؟؟ شما بگید دوستان اگه درصدام حدودا مثل پایین باشه برم اسکیس یا بزارم سال بعد؟؟ من فقط تهران و شهید بهشتی میخوام روزانه و شبانه فرقی نداره.
زبان 70
فن 60
تاریخ 50
درک 60
منظر 5
آفرین بیتا با این درصدا تهران قبولی
اسکیس باید دست قوی باشه خودت باید بسنجی کلاس لازمه یا نه

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 70
فن 60
تاریخ 50
درک 60
منظر 5
خیلی درصداتون خوبهههه. همچین درصدایی سال قبل تک رقمی شد. اگه دستتون قوی هست می تونید خودتون تمرین کنید. اگه نه که کلاس برید. این درصدا عایههههه.
ولی اینم بگم که کلاس اسکیس خیلی مهم نیست. من خودم کلاس نرفتم ;)

pooria.dy

عضو جدید
مواد حباب زا رو اضافه می کنن تا بتن روانیش کم شه و بطب مصرف آب کم شه . خودم خوندم و مطمئنم که گزینه "کاهش مصرف آب " درسته

خوب این حبابرو تو زمستون استفاده میکنن که وقتی منقبض شد ترک نخوره دیگه !!!!!!!!!

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز

این سیستم کاملا چرته
برای من پارسال گفت 2 رقمی میاری
درحالیکه با همون دصدا شدم 1500:D
آمار شرکت کننده کنکور کجا و امار شرکت کننده این سیستم کجا:eek:

یکی منو راهنمایی کنه من برم کلاس اسکیس یا نه
اخه شقاقی کلاساش زود پر میشه و کلیدها هم هفته بعد میاد چیکار کنم؟؟؟:(

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاخ ورسای : تمام منظر برای تمرکز به بنا طراحی شدن

این سیستم کاملا چرته
برای من پارسال گفت 2 رقمی میاری
درحالیکه با همون دصدا شدم 1500:D
آمار شرکت کننده کنکور کجا و امار شرکت کننده این سیستم کجا:eek:

یکی منو راهنمایی کنه من برم کلاس اسکیس یا نه
اخه شقاقی کلاساش زود پر میشه و کلیدها هم هفته بعد میاد چیکار کنم؟؟؟:(
اول باید یک درصد حدودی بگیرید تا ببینید چه وضعیتی دارید. و اگر اوضاع خوب بود کلاس های اقای شقاقی یا هر فرد دیگری را ثبت نام کنید.

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
یچه ها سوال 52 کسی میدونه اسم ساختمون چیه؟ کجاس؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگفته که مصرف آب کم بشه گفته چرا مواد حباب زا استفاده میکنن دلیل این هم هست مصرف کم آب برای جلوگیری از یخ زدگی و در نتیجه جلوگیری از ترک یعنی هدف جلوگیری از ترک هست
مواد حباب زا رو اضافه می کنن تا بتن روانیش کم شه و بطب مصرف آب کم شه . خودم خوندم و مطمئنم که گزینه "کاهش مصرف آب " درسته

Mahdis & Hamid

عضو جدید
بچه ها لطفاً لینک تخمین رتبه آکادمی رو تا میتونید بین کسانی که میشناسید پخش کنید تا تعداد شرکت کننده ها بیشتر شه و تخمین دقیق تر بشه.
ممنون.
:gol:

amircowboy

عضو جدید
یه سوال تو فنی بود دریاره قطر لوله آبگرم چی میشد ؟
تو جزوه سلطاندوست گفته واسه زیاد و کم کردن فشار تغییر ابعاد لوله کار درستی نیست و فقط طول رو کم و زیاد میکنن یعنی میشه قطر رفت و برگشت مساوی درسته ؟

!طلوع!

عضو جدید
زبان 70
فن 60
تاریخ 50
درک 60
منظر 5

نه با این درصدا به هیچ وجه مجاز نمیشی.واسه سال اینده تلاش کن:smile:
الان من باید برم تو افق محو بشم اگه شما با این درصدا فکر میکنی رتبه حداقل دو رقمی نمیاری
واقعا سوالت جدی بود؟یا ما رو خواستی له کنی؟؟:eek:
درضمن اینم بگم که هنوز هیچ چیز مشخص نیست.مثلا همین درک تا وقتی جواب سنجش نیاد هیچ درصدی نمیشه درنظر گرفت.همینطور واسه تاریخ امسال

dreaamlaand

عضو جدید
درسته منم چند سال پیش یه مستند دربارش دیدم کی طرف تو خیابون با انعکاس نور این ساختمونه نیمرو درست میکرد و ملت شاکی شده بودن :D

من که زدم علت باد است و نوشته جانشین شیشه های ریخته شده و گفتم شاید به خاطر باد شیشه ها ترک برداشته و جایگزین چوب قرار دادن اگه علت نور بود کلا از شیشه استفاده نمیکردن

dreaamlaand

عضو جدید
ایا جواب مرکز خرید نیست !
مرکز خرید پر از اشیای است که بدون هیچ مهاری به قصد فروش سریع قرار گرفته اند!
از تخم مرغ تا خودرو ! ایا ایم مکان مکان مناسبی در مقابل زلزله است!؟

نوشته نمیتواند.همشون امکان دارد در بحران مناسب باشد ولی مترو که در زیر است به علت مشکلات تهویه و ... مناسب نیست.شاید!

hanie1

عضو جدید
منم تقارن زدم چون تو ورسای اصول لونوتو استفاده شده که تقارن هم شاملش میشه...امیدوارم درست باشه

Bita.N.Arch

عضو جدید
بچه ها یکم از منظر بگین شاید یه فرجی شد چندتاش درست از آب دراومد. هرچند من 4 تا بیشتر نزدم!!!!!

ترنج

عضو جدید
بچه ها کسی ضریبای درسا واسه مطالعاتو میدونه؟؟ضریب درکش تا پارسال 3 بود ولی امسال یادمه یکی نوشته بود 1 کسی منبع موثق امسالو نداره؟

Bita.N.Arch

عضو جدید
بچه ها یه مطلب جالب:
من بعد از کنکور هنوز هم عادت دارم کله سحر بیدار شم. امروز از سر بیکاری یکی از سوالهای کنکور رو مورد کاوش قرار دادم.جان هانکاک و میدونین به چی رسیدم. اینکه نه دلیل جایگزین کردن شیشه ها با چوب باد بوده و نه انعکاس نور خورشید بلکه به دلیل هوای موجود بین شیشه های دو جداره اون بوده که باعث میشده از فریم در بیان. به همین دلیل شیشه ها با شیشه های یک جداره تعویض شدن.
حالا به نظرتون جواب چیه؟؟؟
1.مقابله با شدت جریان باد
2.ایجاد تنوع در نمای ساختمان
3.توجه به مفهوم پایداری و سنگینی
4.جلوگیری از انعکاس نور به اطراف
اگه خواستید میتونم لینکش رو هم براتون بزارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.