بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون الهه که منظر تهران قبول شد نیستی شما؟!!! اتفاقا تعجب کردم تو این تاپیک دیدمت، فک کردم قاطی کردم... من سال اولی بودم وقتی بچه های سری شما تاپیک نتایج زده بودن منتظر جواب اولیه بودن :child: یکی از بحثای داغ تاپیک بررسی سوالای اون سالم آجرفرش بود، امسال آینهه ست :w07: البته شما اون سال آزمایشی/ سال اول بودین تا جایی که یادمه :D
آره همونم.:redface:

آخرین ویرایش:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا الان بچه های هنر های سخت (!) باس خیلی استرس داشته باشنا!!! ماها اگه خراب کنیم احتمال جبرانش هس!!! اما اونا...

اتفاقا خوش به حال اونا والا مرگ یه بار شیون یه بار مام هی باید بریم تا برسیم حالا مگه میرسیم نوچ هی برو برو برو آخرش بگیم ای وا ماکه رتبه مون خوب بود پییییی:D

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا خوش به حال اونا والا مرگ یه بار شیون یه بار مام هی باید بریم تا برسیم حالا مگه میرسیم نوچ هی برو برو برو آخرش بگیم ای وا ماکه رتبه مون خوب بود پییییی:D
الان اونا سخت تره، آخر ما!!! :دی

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آقا الان بچه های هنر های سخت (!) باس خیلی استرس داشته باشنا!!! ماها اگه خراب کنیم احتمال جبرانش هس!!! اما اونا...
الان داری کری خونی می کنی؟!
ما اگه خراب کرده باشیم از الان 9 ماه وقت داریم، شما اگه خراب کرده باشین از شهریور تا بهمن فقط 5 ماه وقت دارین! :w11:
ستاد روحیه دادن به بچه های معماری :whistle:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان داری کری خونی می کنی؟!
ما اگه خراب کرده باشیم از الان 9 ماه وقت داریم، شما اگه خراب کرده باشین از شهریور تا بهمن فقط 5 ماه وقت دارین! :w11:
ستاد روحیه دادن به بچه های معماری :whistle:
نه اتفاقا!!! دوستم هنر های ساخته!!! بنده خدا خیلی استرس داش!!! من اصا استرسم باش قابل قیاس نیس!!! بعد دیدم خو شرایط الانش سخت تر از منه!!! چون الان تمام آیندش مشخص میشه!!! اما ما معماریا نه!!! هدف درک کردن تنش شوما ها بود!!! :smile:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
دوستان سازمان اعلام کرده سایت سنجش سرگیجه گرفته اگر قول بدین کمتر رفرش کنین نتایجو یک ربع مانده 9 اعلام میکنن

والا .... می خوایین کار مفید کنین برین یه گوشه شماره داوطلبیاتونو تایپ کنین آماده کپی پیست باشه! موقع اعلام نتیجه دست آدم می لرزه هی غلط تایپ می کنه! :D

نه اتفاقا!!! دوستم هنر های ساخته!!! بنده خدا خیلی استرس داش!!! من اصا استرسم باش قابل قیاس نیس!!! بعد دیدم خو شرایط الانش سخت تر از منه!!! چون الان تمام آیندش مشخص میشه!!! اما ما معماریا نه!!! هدف درک کردن تنش شوما ها بود!!! :smile:
متوجه شدم همون اول، به قول یکی از بچه ها صرفا داشتم کولی بازی درمیاوردم :w25::w18:

راستی یه کار مفید دیگه هم می شه کرد، من دارم می رم تو 24 ساعت گذشته هر چی تشکر زدم پاکش کنم از زیر پستا، حالا بچه ها کارنامه هاشونو پست کنن من باز با فقدان دکمه تشکر مواجه می شم :w22:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز

این همه استرس میکشیم تهشم هیچی.......:( اون روز اخبار رشته ما رو به عنوان دومین رشته اشباع شده اعلام کرد گفتم دمتون گرم

hirad zamani

عضو جدید
والا .... می خوایین کار مفید کنین برین یه گوشه شماره داوطلبیاتونو تایپ کنین آماده کپی پیست باشه! موقع اعلام نتیجه دست آدم می لرزه هی غلط تایپ می کنه! :D

متوجه شدم همون اول، به قول یکی از بچه ها صرفا داشتم کولی بازی درمیاوردم :w25::w18:
عالی بسیار هم عالی
اما استرس رو بذارین کنار- امواج منفیو دور کنین و به چیزهای فکر کنین
منکه عالیم- موجم مثبت- امواج منفی بدور- اعتماد به نفس هم بالاتر از حد معمول:smile:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
این همه استرس میکشیم تهشم هیچی.......:( اون روز اخبار رشته ما رو به عنوان دومین رشته اشباع شده اعلام کرد گفتم دمتون گرم
البته فک کنم کارشناسیش باشه ارشدش خداوکیلی خیییییلی کمتر از رشته های دیگه ست، دانشگاه ما n ساله ارشد عمران داره هنوزم با 2000 روزانه شو قبول می شن اون وقت ارشد معماری همون سال اولی که دایر شد رتبه های قبولیا اکثرا بین 100 تا 200 بود! یعنی نسبت ظرفیت قشنگ یک به ده یا حتی شاید کمتر باشه....

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته فک کنم کارشناسیش باشه ارشدش خداوکیلی خیییییلی کمتر از رشته های دیگه ست، دانشگاه ما n ساله ارشد عمران داره هنوزم با 2000 روزانه شو قبول می شن اون وقت ارشد معماری همون سال اولی که دایر شد رتبه های قبولیا اکثرا بین 100 تا 200 بود! یعنی نسبت ظرفیت قشنگ یک به ده یا حتی شاید کمتر باشه....

اره سراسریش کمه ولی انقد دانشگاه درپیت هس که ارشد میگیره..............برا کارم که مال ما دولتی نیس بخوان به مدرکمون و دانشگامون گیر بدن.......الان همه یه شرکت وا کردن داره پشه میپرونن.....البته شاید بعضی شهرا شرایط ساخت و ساز بهتر باشه

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
هدفم دادان انرزی منفی نبود...................خواستم بگم تحصیلات عالیه تو ایران انقد بی ارزش شده که استرس براش خنده داره.................:biggrin: حالا باهم بلند بخندین....:biggrin:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هدفم دادان انرزی منفی نبود...................خواستم بگم تحصیلات عالیه تو ایران انقد بی ارزش شده که استرس براش خنده داره.................:biggrin: حالا باهم بلند بخندین....:biggrin:
ولی معمار بخاطر خاصیت رشتش میتونه تو خیلی از کارا موفق باشه!!! من واقعا امیدوارم به رشتم!!! (نمی دونم چرا؟؟؟!!!) :)

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز

من استرس مثبت دارم :redface: تا لحظه ی آخر امیدوارم، از رو نمیرم :w25:

DDDIQ

مدیر ارشد

بیکارترین رشته‌ ها در ایران کدامند؟

نرخ بیکاری جمعیت فارغ التحصیل یا در حال تحصیل در سال ۱۳۹۲ برای گروه مردان و زنان در کل کشور ۱۸.۹ درصد برای گروه مردان ۱۲.۸ درصد و برای گروه زنان ۳۱.۳ درصد بوده است. بیشترین نرخ بیکاری در گروه مردان در بین گروه های عمده رشته تحصیلی، به ترتیب مربوط به رشته های تحصیلی علوم کامپیوتر (۲۲.۳ درصد)، صنعت و فناوری (۲۱.۸ درصد) و معماری و ساختمان سازی ۲۰.۸ درصد است.

همچنین نرخ بیکاری در گروه زنان در بین گروه های عمده رشته تحصیلی، به ترتیب مربوط به رشته های تحصیلی حفاظت محیط زیست ۵۷.۷ درصد، کشاورزی، جنگلداری و شیلات ۵۶.۲ درصد و معماری و ساختمان سازی ۵۵.۵ درصد بوده است.

بر اساس این نتایج، بیشترین نرخ بیکاری جمعیت فارغ التحصیل یا در حال تحصیل دانشگاهی به ترتیب به استان های لرستان ۲۹.۵ درصد، کهگیلویه و بویراحمد ۲۷.۸ درصد و فارس ۲۷.۱ درصد اختصاص دارد. همچنین کمترین نرخ بیکاری مربوط به استان هرمزگان ۶.۲ درصد است.

DDDIQ

مدیر ارشد
اهان معماری سومی بود پس................دقیق یادم نبود مرسی........بچه ها خوشحال یاشین ما سوم شدیم :D

سلام بله خانم مهندس در واقع 60 درصد از معماران

راستش یک مشکل داره این آمار اینکه اومده و جمعیت در حال تحصیل رو هم حساب کرده اگر به آمار پذیرش رشته ها نگاه کنیم میبینیم که برای معماری توی همین چند سال به نسبت رشته های انسانی و ... چقدر آمار پذیرش عجیب و غریب در عرض همین چند سال بالا رفته !

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی معمار بخاطر خاصیت رشتش میتونه تو خیلی از کارا موفق باشه!!! من واقعا امیدوارم به رشتم!!! (نمی دونم چرا؟؟؟!!!) :)

منم دوست دارم رشتمو حتی اگه هیچ وقت تو این زمینه نتونم کار کنم.................به نظرم معماری اگه واقعا دوس داشته باشیو مطالعه داشته باشی زندگی کرن رو بهت یاد میده :)

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
من اگه قبول شم زندگیم تغییراتی میکنه ک هنو آمادگیشو ندارم
امیدوارم اصلا مجاز نشم تامجبورنشم تصمیم سختی بگیرم
:| :w05:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه قبول شم زندگیم تغییراتی میکنه ک هنو آمادگیشو ندارم
امیدوارم اصلا مجاز نشم تامجبورنشم تصمیم سختی بگیرم
:| :w05: