بررسی سوالات آزمون دکتری سراسری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

z_saba

عضو جدید
سلام- ورودی چه سالی هستید؟ منم دانشگاه هنر تبریز بودم. بازم درصد خوبی آوردید- اختصاصی من 45 شد! انتظار داشتم بیشتر بزنم ! تو کنکور دکتری بچه های تکنولوژی موفق ترند چون بیشتر سوالا از این مباحث میاد . استعداد و زبانتون چطور بود؟

• Like
واکنش ها: mnsa

z_saba

عضو جدید
سلام نه از فارغ التحصیلان تکنولوژی معماری دانشگاه هنر تبریزم. ولی چند تا از سوال ها اشتباهه اگه اصلاحش کنن احتمالاَ درصدم بره بالای 60.
ببینیم جوابا چی می شه.

سلام- ورودی چه سالی هستید؟ منم دانشگاه هنر تبریز بودم. بازم درصد خوبی آوردید- اختصاصی من 45 شد! انتظار داشتم بیشتر بزنم ! تو کنکور دکتری بچه های تکنولوژی موفق ترند چون بیشتر سوالا از این مباحث میاد . استعداد و زبانتون چطور بود؟

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه نتایج حدودا کی میاد ؟ یکی از دوستانم گفت نیمه دوم فروردین .... درسته آیا ؟؟؟

• Like
واکنش ها: mnsa

yasi84

عضو جدید
سلام
دوستان مصاحبه چه زمانیه؟
کسی میدونه چقد وقت داریم واسه مقاله؟دوستان
من مقاله علمی پژوهشی خودمو که آمادست بخوام سریع چاپ یا داوری شه بدم کدوم مجله بهتره؟

z_saba

عضو جدید
سلام
دوستان مصاحبه چه زمانیه؟
کسی میدونه چقد وقت داریم واسه مقاله؟دوستان
من مقاله علمی پژوهشی خودمو که آمادست بخوام سریع چاپ یا داوری شه بدم کدوم مجله بهتره؟

سلام
بعد از انتخاب رشته، اعلام نتایج اولیه برای مصاحبه میشه که تقریبا یکی دو هفته بعد از نتایج اولیه کلیه مصاحبه های دانشگاهها برگزار میشه. فک کنم بیفته برای تیر ماه! البته اگه اشتباه نکنم
فک کنم مجله باغ نظر سریع تر از بقیه جواب بده
موفق باشید

mahvizan84

عضو جدید
نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز دهه سوم فروردین ماه سال ۹۴ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.
دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی تعیین شده نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز به صورت کارنامه تنظیم و دهه سوم فروردین ماه ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود. انتخاب رشته اینترنتی برای مجازین به انتخاب رشته منحصرا از طریق سایت سازمان در نیمه اول اردیبهشت صورت می گیرد.وی با اشاره اعلام فهرست اسامی معرفی شدگان افزود: فهرست اسامی معرفی شدگان برای شرکت در مصاحبه تخصصی (بررسی سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی) و حداکثر در ۵ کد رشته محل در نیمه دوم اردیبهشت ماه اعلام می شود.
توکلی تصریح کرد: گزینش مرحله اول (معرفی اولیهبه صورت چند برابر ظرفیت) با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کد رشته محل ها بر اساس نمره کل حاصل از ۸۰ درصد نمره آزمون و ۲۰ درصد معدل تراز شده کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

mahvizan84

عضو جدید
تا جایی که من میدونم مصاحبه ها معمولا بسته به دانشگاه از اواخر اردیبهشت شروع میشه تا اواسط خرداد

yasi84

عضو جدید
سلام
بعد از انتخاب رشته، اعلام نتایج اولیه برای مصاحبه میشه که تقریبا یکی دو هفته بعد از نتایج اولیه کلیه مصاحبه های دانشگاهها برگزار میشه. فک کنم بیفته برای تیر ماه! البته اگه اشتباه نکنم
موفق باشید
ممنون از پاسختون
نمیدونم تو این زمان کم چه کار کنم؟ من شنیدم is I راحت تر پذیرش میشه تا پژوهشی داخل! Is I چقد زمان میبره؟ چون اینطور که معلومه به مصاحبه امسال نمی رسم:)

z_saba

عضو جدید
ممنون از پاسختون
نمیدونم تو این زمان کم چه کار کنم؟ من شنیدم is I راحت تر پذیرش میشه تا پژوهشی داخل! Is I چقد زمان میبره؟ چون اینطور که معلومه به مصاحبه امسال نمی رسم:)

پژوهشی داخل خیلی زمان میبره من یه دونه آرمانشهر فرستادم کلی طول کشید تا اکسپت بشه الان بیش از 1 ساله که تو نوبت چاپه! از روند چاپ آی اس آی اطلاعی ندارم

moien_mr

عضو جدید
ممنون از پاسختون

سلام
isi دو نوع داریم با ایمپکت فاکتور بالا و بدون ایمپکت فاکتور.بدون ایمپکت فاکتور هم دو نوعه: پولی و غیر پولی که پولیاشو با اوپن اکسس میشناسن. پولی ها رو سریعتر چاپ میکنن حداکثر 2 ماه که اگه با ادیتور صحبت کنین میتونن سریعتر هم پذیرش بدن.غیر پولی ها بین 2 ماه تا 4 ماه جواب میدن. این هم در نظر بگیرید که بعضی ادیتورها هم ریوایز میدن و مدت زمانش به این زمان اضافه میشه.

موفق باشید

معمارباشی

عضو جدید
راستش من که دیگه حساب نکردم ... اخه دفترچه من B بود و جوابها الان دیگه یادم نیست ... خیلی نامردی دیر دادن کلیدها رو :(

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

نورا سلطانی

عضو جدید
من جوابامو نوشته بودم زبان بهتر بود و استعداد همون که فک می کردم البته من چون جدی نبودم و اصلا مطالعه نداشتم فک کنم چون بی استرس بودم بهتر از چیزی شد که انتظار داشتم و پشیمونم الان که نخوندم اصلا هرچند آزمون رو هم بگذرونیم من در مصاحبه حرفی برای گفتن ندارم!

chobina

عضو جدید
زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
به گزارش پی اچ دی تست ، سازمان سنجش طی اطلاعیه ای از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری در روز چهارشنبه ۲۶ فروردین خبر داد.
به گزارش پی اچ دی تست در این اطلاعیه آمده است : به اطلاع کلیه داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره دکتری (ph.D) نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۴ ثبت‌نام و شرکت کرده‌اند، می‌رساند نتایج اولیه آنان در روز چهارشنبه ۲۶/۱/۱۳۹۴ و در قالب کارنامه اولیه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می‌شود.
کلیه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی این سازمان و وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه، سال تولد) نسبت به رؤیت کارنامه اولیه اعلام نتیجه اقدام نموده و درصورت لزوم از آن پرینت تهیه نمایند.
داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، لازم است براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، از تاریخ ۳۱/۱/۹۴ الی۳/۲/۹۴ به سایت سازمان مراجعه و پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته از طریق سایت، نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه اقدام نموده و سپس کد رشته‌ محل‌های انتخابی خود را به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد نمایند. ضمناً اطلاعیه تکمیلی در خصوص زمان و نحوه انتخاب رشته متعاقباً اعلام خواهد شد.

a young Architect

عضو جدید
سلام
موفق باشید

مقاله من در مجله باغ نظر شش ماه است که در انتظار دیدن داور است! زنگ هم که می زنم می گویند متاسفانه داورمان هنوز جواب نداده! چطور می گویید باغ نظر زود چواب می دهد؟ هم بیشتر از باقی مجلات هزینه چاپ و داوری می گیرد و هم سرعت پاسخش چندان سریع نیست. پیشنهاد من مجلات خارجی است که پارتی بازی و ... در آنها نمی بینید..

z_saba

عضو جدید
رتبه 286
زبان 47
استعداد 24
تخصصي 40
مجاز: شبانه
آخرين رتبه مجاز روزانه: 94
آخرين رتبه مجاز شبانه: 356

سلام
من یه نفر قبل شما هستم. دی:
285
زبان 7
استعداد 38
تخصصی 46
خیلی مسخره اس تا 350 مجازه- پارسال زیر 200 مجاز بودن فک کنم

z_saba

عضو جدید
مقاله من در مجله باغ نظر شش ماه است که در انتظار دیدن داور است! زنگ هم که می زنم می گویند متاسفانه داورمان هنوز جواب نداده! چطور می گویید باغ نظر زود چواب می دهد؟ هم بیشتر از باقی مجلات هزینه چاپ و داوری می گیرد و هم سرعت پاسخش چندان سریع نیست. پیشنهاد من مجلات خارجی است که پارتی بازی و ... در آنها نمی بینید..

سلام
دوستای من فرستادن باغ نظر 3 ماهه جواب دادن! با توجه به اون گفتم!
مجاز روزانه شدید؟

yalda65

عضو جدید
سلام
من یه نفر قبل شما هستم. دی:
285
زبان 7
استعداد 38
تخصصی 46
خیلی مسخره اس تا 350 مجازه- پارسال زیر 200 مجاز بودن فک کنم
كلا كه دكترا روند گزينشش درست نيست.چه امتحان تستيش با اون سوالهاي غيراستانداردش و چه مصاحبه اش كه همش پارتي بازيه!من كه حتي يك ثانيه هم براي دكتري نخوندم و براي سال‌هاي آينده هم نخواهم خوند.

barcelona96

عضو جدید
سلام
من 227 شدم
اختصاصی 58
زبان 20
استعداد 2
میانگین 40 و نیم
فکر میکنم پارسال با این میانگین رتبه م بهتر میشده

barcelona96

عضو جدید
بچه ها کسی میتونه این سوالا رو جواب بده?
آیا تو مدرکمون مشخص خواهد شد که شبانه بودیم?
شهریه هر ترم شبانه?
مقدار وام?
خوابگاه و غذا?

yalda65

عضو جدید
بچه ها کسی میتونه این سوالا رو جواب بده?
آیا تو مدرکمون مشخص خواهد شد که شبانه بودیم?
شهریه هر ترم شبانه?
مقدار وام?
خوابگاه و غذا?
تا جايي كه ميدونم عنوان شبانه در مدرك نميخوره.
6 ميليون
وام رو خبر ندارم. خوابگاه هم بستگي به دانشگاه داره.

yalda65

عضو جدید
سلام
من 227 شدم
اختصاصی 58
زبان 20
استعداد 2
میانگین 40 و نیم
فکر میکنم پارسال با این میانگین رتبه م بهتر میشده
بله. من زبان رو 11 درصد و تخصصي رو 2 درصد از پارسال بالاتر زدم.البته استعداد رو يك درصد كمتر زدم. رتبه امسالم مثل پارسالم شد.(پارسال 292 شدم امسال 286).اما نميدونم چرا معدل موثرم 40 صدم پايين تر از پارسال زدن!

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من زبان منفی زدم
خخخ
ابروم رف
جلو خانواده

180 شدم....تخصصی 30.....استعداد 61...
ماشالا به هوش و استعداد بچمم

وضعیت
موضوع بسته شده است.