بررسی سوالات آزمون دکتری سراسری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کلید دفترچه 2 (استعداد تحصیلی و زبان) هم اومده؟ درصداتون بین 2 تا پست تغییر میکنه چقدر! :D

truth_6000

عضو جدید
چک نکردین درصد دوستاتونو؟ اینکه بیشتر درصدا تو چه رنج هست؟ من فکر می کردم تخصصی 62 میشم شدم 47.8! مات و مبهوتم. می ترسم رتبه پارسالم هم نیارم

arch@

عضو جدید
43.3%
البته عمومی ها هم خیلی مهم هست ولی امیدی به رتبه مجاز زیر 50 نیست

arash_arch1987

عضو جدید
سلام خوبید؟ شما از بچه های هنرهای زیبا هستید؟ تبریک می گم درصدتون خیلی خوبه. اگه زبان و استعداد رو هم خوب زده باشید رتبه تک رقمی میارین

سلام نه از فارغ التحصیلان تکنولوژی معماری دانشگاه هنر تبریزم. ولی چند تا از سوال ها اشتباهه اگه اصلاحش کنن احتمالاَ درصدم بره بالای 60.
ببینیم جوابا چی می شه.

sanaz.alizadeh

عضو جدید
سلام نه از فارغ التحصیلان تکنولوژی معماری دانشگاه هنر تبریزم. ولی چند تا از سوال ها اشتباهه اگه اصلاحش کنن احتمالاَ درصدم بره بالای 60.
ببینیم جوابا چی می شه.
می خوام تو سایت سنجش اعتراض بنویسم به نظر من هم بعضی سوالات اشتباست

معمارباشی

عضو جدید
منم امسال بعنوان سیاهی لشکر شرکت کرده بودم .... بد نبود سوالات ... حتی میشه گفت یه جورایی از کنکور ارشد هم اسونتر بود ... فقط خوندن می خواست که متاسفانه من براش وقت نزاشتم ...
درصد تخصوصیم فکر کنم 39.25 % باشه ... که می دونم اصلا خوب نیست ولی من نسبت به نخوندنم راضی ام ...

بچه ها ضریب دروس تخصصی 4 ه ؟ زبان و استعداد تحصیلی 1 ه آیا ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

arash_arch1987

عضو جدید
منم امسال بعنوان سیاهی لشکر شرکت کرده بودم .... بد نبود سوالات ... حتی میشه گفت یه جورایی از کنکور ارشد هم اسونتر بود ... فقط خوندن می خواست که متاسفانه من براش وقت نزاشتم ...
درصد تخصوصیم فکر کنم 39.25 % باشه ... که می دونم اصلا خوب نیست ولی من نسبت به نخوندنم راضی ام ...

بچه ها ضریب دروس تخصصی 4 ه ؟ زبان و استعداد تحصیلی 1 ه آیا ؟؟؟؟

تخصصی 4 و عمومی 1 هست.
یه سری سوالات آسونه و گرفتن درصد تا 40 درصد تقریبا راحته از 40 به بالا رفتن سخت می شه.
و یک نکته اصلی که از سال آینده کنکور دکتری عوض می شه

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جواب استعداد و زبان رو از کجا میشه پیدا کرد؟ من تو سایت سنجش فقط جواب تخصصی هارو دیدم, یعنی جواب عمومیا تو سایت سنجش نیومده؟

معمارباشی

عضو جدید
خوب این که خوبه ...
منابع هم عوض می شن ؟؟؟
یا مثلا کنکور از حالت متمرکز خارج می شه ؟؟؟ دانشگاه ها برا خودشون ازمون داخلی می گیرن ؟؟؟

mohammadrezaarch

عضو جدید
من نمیتونم کلیدارو دانلود کنم. وقتی مشخصات رو وارد میکنم مینویسه کلید یافت نشود. چه کنم؟

truth_6000

عضو جدید
بچه ها من درصدام
تخصصی:48
زبان 50
استعداد احتمالا حداقل 25 تا 30
معدل موثر 18/80
به نظرتون مجاز میشم؟

maral_r

عضو جدید
سلام
کد رشته رو 2502 و کد دفترچه رو D انتخاب کن، ولی فقط اختصاصی میاد
برای استعداد و زبان نمی دونم، لطفا راهنمایی کنید دوستان!!!!!!

نورا سلطانی

عضو جدید
منم سیاهی لشکر بودم اختصاصی 43 درصد البته بیشتر همون فنی ها رو درست زدم 21 هم علظ !!! زدم عمومی رو ولی نمیتونم پیدا کنم پاسخنامه رو !!
خیلی دوس دارم برای سال دیگه بخونم ولی نمی دونم ازشد سوره رو چ کنم.. !!

sweet.roonak

کاربر فعال
بچه ها میشه نظرتون راجع به الویت دکتری این دانشگاه ها بگید با علت البته، تهران، هنر تهران، بهشتی، علم و صنعت و مدرس، سپاس

وضعیت
موضوع بسته شده است.