بررسی سوالات آزمون دکتری سراسری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nooooora

عضو جدید
تازگی ها ارشد خوندید یا برای چند سال پیش هست آخه من هم برای امتحان خونده بودم ولی فکر میکنم البته فکر میکنم که شاید خوب نداده باشم....

Ramtin.m

عضو جدید
101>4
102>2
103>3
104>3
105>4
106>4
107>1
108>2
109>3
110>2
111>4
112>4
113>1
114>4
115>3
116>1
117>4
118>2
119>2
120>3
121>1

123>3

125>1
126>2
127>2

129>3
130>1

سلام...تقریبا جواب هامون یکسانه ( مگر اینکه من اون تستو نزدم ولی شما زدید که نظری ندارم )
ولی اونایی که تفاوت جواب دارم با شما ایناست:
103 : گزینه 2
105 : گزینه 1
109: گزینه 4
118: گزینه 3

arch@

عضو جدید
118: دو حالت
DAEBC
CBDAE
در نظر گرفتم که شرایط را دارند ولی جایگاه هیچ شخصی ثابت نیست

Ramtin.m

عضو جدید
118: دو حالت
DAEBC
CBDAE
در نظر گرفتم که شرایط را دارند ولی جایگاه هیچ شخصی ثابت نیست

نسبت به اینکه کدوم نفر اول یا پنجم هستن معلوم نیست و حرف شما درسته ولی اگر A دقیقا جلوی D قرارگرفته باشد ، جای E قطعا مشخص شده چرا که کوتاهترین قد کنار بلندترین قد ایستاده، پس E حتما باید جلوی A باشه و D هم پشت سر A ... حالا اینا هرطوری که بخوان وایسن جایگاه این دو نفر نسبت بهA مشخصه ... :confused:

arch@

عضو جدید
با این استدلال که جایگاه A هم مشخصه وسط E و D :)
باید دید نظر سازمان سنجش چی بوده، البته در صورت سوال جایگاه افراد در صف سوال شده

Ramtin.m

عضو جدید
با این استدلال که جایگاه A هم مشخصه وسط E و D :)
باید دید نظر سازمان سنجش چی بوده، البته در صورت سوال جایگاه افراد در صف سوال شده

نه دیگه!!! A هرجایی میتونه بره ولی E و D موظف هستن 2طرف A بمونن :D
استدلال شما استدلال درستیه ولی من ترجیح میدادم این سوالو جواب ندم که البته جواب دادم :redface:

arch@

عضو جدید
اکثرا بازده سر جلسه پایین میاد :w24: جواب سوال 124 هم که مربوط به وزنه ها بود گزینه 4 (9 حالت) می شد که سر جلسه جواب ندادم و به متن آخر زبان هم نرسیدم :w20:

دوستانی که مطالعه داشتند و عنوان کردند که سوال ها رو در منبع اصلی چک کردند اگر این منابعی که مطمئن هستند معرفی کنند عالی میشه

arch@

عضو جدید
بچه ها من 18 رو مطمنم 2 میشه، البته خودمم غلط زدم ولی رفتم از کتاب چک کردم

دوست عزیز کتاب منبع این سوال رو معرفی می کنید؟
هر چند درست جواب دادم ولی مطالعه نداشتم و دوست دارم کتاب های مفید در زمینه نظری معماری رو بشناسم

arch@

عضو جدید
در چه کتاب هایی در مورد روش های طراحی، ویتروویوس و... مطلب هست؟ :book:

royafshp

عضو جدید
بچه ها کلید اولیه اومده! من تخصصیم 30 درصد شد!!! باورم نمیشه، فکر میکردم بیشتر زدم، ولی جوابا خیلی عجیب غریبه

barcelona96

عضو جدید
تخصصی 48 و نیم! کمتر از تصورم شده
عمومی ها رو بررسی نکردم چون یادم نیست

arash_arch1987

عضو جدید
درصد تخصصی

درصد تخصصی

من هم انتظارم بیشتر بود ولی 59 درصد زدم. انتظارم 70 درصد بود

truth_6000

عضو جدید
بچه ها درصدای امسال بهتر از پارساله؟ کسی خبر داره درصدای بچه ها امسال حدودا چنده؟

sanaz.alizadeh

عضو جدید
منم تخصصی 48.88 زدم زبان و استعداد هنوز کلیداش نیومده؟؟
راستی به نظرم اون سوال که در مورد نمودار بار برف بود اشتباه هستش (به نظرم باید میشد: نمودار گشتاور خمشی+بار برف+بار باد)

truth_6000

عضو جدید
من چون زیاد سوالارو دیدم دیگه تشخیص نمی دم به نظرتون امسال آسونتر از پارسال بود؟

sanaz.alizadeh

عضو جدید
به نظر میومد آسونتر هستش ولی با این کلیدای سنجش نمیدونم چی میشه گفت !!!!
ولی استعداد و زبان (vocab) سخت تر از پارسال بود به نظر من

yalda65

عضو جدید
بعضي‌ها رو شك دارم. اما تخصصي 35 درصد. كليد استعداد و زبان رو نتونستم بگيرم از سايت راستي. چي بايد بزنم بياره؟
منم موافقم سوالاي تخصصي فقط به نظر راحت ميومد! زبان هم بخش vocabواقعا سخت بود. من آزمون زبان پارسال رو تو خونه زدم 63 درصد شدم اما زبان امسال مطمئنا زير 50 درصد ميشم.

sanaz.alizadeh

عضو جدید
به نظرم چند تا سوال جوابش اشتباست
سوال 13 باید جوابش بشه (مفهوم وحدت در معماری)
سوال 27 باید جوابش بشه (قوائد حاکم بر روان شناسی گشتالت)
سوال 66 باید جوابش بشه (گشتاور خمشی+بار برف+بار باد)

sanaz.alizadeh

عضو جدید
بعضي‌ها رو شك دارم. اما تخصصي 35 درصد. كليد استعداد و زبان رو نتونستم بگيرم از سايت راستي. چي بايد بزنم بياره؟
منم موافقم سوالاي تخصصي فقط به نظر راحت ميومد! زبان هم بخش vocabواقعا سخت بود. من آزمون زبان پارسال رو تو خونه زدم 63 درصد شدم اما زبان امسال مطمئنا زير 50 درصد ميشم.
هنوز کلیدای زبان و استعدادو نزدن

وضعیت
موضوع بسته شده است.