بررسی سوالات آزمون دکتری سراسری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sweet.roonak

کاربر فعال
1- در طراحی مسکن برای افراد کم درامد حاشیه خزر کدامیک اولویت کمتری دارد؟1 -اتاق خوابها رو ب جنوب باشند2-استفاده از عایق رطوبتی در بنا 3- بنا بروی پیلوتی باشد4- کشیدگی بنا شرقی -غربی باشد

• Like
واکنش ها: MK6

sweet.roonak

کاربر فعال
سوال بعدی
کدام دوره از تناسبات بدن انسان استفاده کرد؟باروک گوتیک رنسانس

sweet.roonak

کاربر فعال
نمونه تصادفی در تحقیق؟
مهمترین بخش رساله دکتری؟
دلیل اصلی پژوهش جدید؟

hoseini_smm

عضو جدید
به نظر من ازمون ساده تر نشده بود ولی چون چند ساله برگزار شده دیگه یه مقدار داوطلبها دستشون اومده چی بخونند و به خاطر همین متوسط درصدهای قبولی از پارسال احتمالا حدود 10 درصدی بالاتر باشه.
یکی از سوالها هم هیدروفوبیک بود که ابگریزی میشد
یکی پوشش غرفه ایالات متحده بود که فکر کنم فایبرگلاس با پوشش وینیل میشد.
اون ساختمان توی چین هم ظاهرا ETFE میشد که من نزدم
منشور توسعه و حفاظت برای توسعه پایدار هم استکهلم 1998 میشد

MK6

کاربر بیش فعال
1- در طراحی مسکن برای افراد کم درامد حاشیه خزر کدامیک اولویت کمتری دارد؟1 -اتاق خوابها رو ب جنوب باشند2-استفاده از عایق رطوبتی در بنا 3- بنا بروی پیلوتی باشد4- کشیدگی بنا شرقی -غربی باشد
سلام من گزینه 2 رو زدم.

MK6

کاربر بیش فعال
در نقد پست مدرنیسم تاریخ میشه فکر کنم، پدیدار شناسی همون گزینه میشد که جهان از دید انسان معنادار میشه، حالا دقیقا چجوری نوشته بود یادم نیست ولی معنیش اینه که جهان واقعیت خارجی نیست بلکه از چشم انسان جهان معنا پیدا میکنه، ویتروویوس فکر کنم قانونمند بود ولی یادم نیست دو تا گزینه دیگه چی بود شاید اشتباه بگم، اون حاشیه دریای خزر رو هم من شک داشتم نزدم

من نقد پست مدرینته رو نزدم.

MK6

کاربر بیش فعال
سوالی که مربوط به پهلوی بود ساختمان دولتی رو زدم، یکی دیگه هم مر بوط به پهلوی بود که سال 1341 تا 1357 رو زدم که ساخت و ساز متوقف شد. دیکانستراکسن یکپارچگی رو زدم، مسجدجامع اصفهان رو چی زدید؟

sweet.roonak

کاربر فعال
رنسانس چه دوره ای هست؟گسست/پل بین عصر باستان/قرون وسطی و عصر جدید

royafshp

عضو جدید
روناک عزیز من سوال تحقیق دکتری رو گزینه سوال زدم ولی مطمن نیستم درست باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.