بررسی | سوالات آزمون ارشد معمــــــاری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atp2

عضو جدید
سلام.یه گروه اقای ایرانشاهی و اقای خرسند ساختن واسه اعتراض به حذف گرایش معماری داخلی دانشگاه تهران.لطفا متن رو بخونید و اقدام کنید:

دوستان لطفآٓ حذف گرايش معماري داخلي از دانشگاه تهران رو جدي بگيريد
حذف اين گرايش يعني شانس قبولي كمتر براي همه!!!!!
چون كسايي كه خواستار اين رشته بودن ، معماري-معماري تهران رو انتخاب ميكنن و عملآٓ تمامي افراد به طور پله اي به پايين شيفت پيدا ميكنن
از افراد با شانس قبولي در دانشگاه تهران تا غير انتفاعي ها تحت تأثير اين اقدام قرار ميگيرن
در كل اين حذف يعني كاهش ظرفيت در رشته ي معماري

لينك گروه براي هماهنگي و رسیدگی به موضوع حذف گرایش داخلی :

https://************/joinchat/BzaJDz8kp-OMG-zfMjVtEg

من واقعا نمیفهمم ... مردم میرن عین آدم کنکور میدن الانم فقط تنها کارشون انتخاب رشتست ... سال به سالم دارن بیشتر جذب میکنن دانشجو ... اونوقت مای بیچاره اولش که اوووووووون همه شونصدتا کتاب میخونیم ... بعدش اونجوری سوال میدن ( سایر رشته ها یه بسته اموزشی میگیرن و خلاص ، نمونشم دخترخاله عزیزم با بسته ... 70 شد :| ) بعدش هم که دوباره باید اسکیس و بدبختی و کوچ کردن به تهران و .... الانم که ظرفیتارو حذف میکنن .... حالا انگار چقدر داخلی میگرفتن که اینم حذف کردن :| واقعا در حق ما جفا شده ... کسی هم نمیشنوه ... :( این همه اذیت میشیم لااقل بذارین بریم دانشگاه ...
واقعا فکر کنین یکی پارسال رتبش مثلا شده 30 ، بعد داخلی فقط میخواسته دانشگاه تهران ، فقطم داخلی زده قبول نشده یا تصمیم گرفته به جای داخلی هنر یا معماری دانشگاه تهران ، یه سال بمونه داخلی تعران قبول شه ... کنکورشم میخونه درحد میانگین 70 .... اونوقت میشنوه که داخلی تهران رو حذف کردن :| اینا واقعا جوابی برای این شخص فرضی دارن ؟ من الان یه سال واسه منظر موندم ... واقعا اگه جای این شخص بودم احساس پوچی دست میداد بهم :( یک ساااااال عمره هاااااا کم نیست واقعا :| خدا ازشون نگذره که با بچه های مردم اینکارو میکنن :( :cry:

وحید33

عضو جدید
بررسی | سوالات آزمون ارشد معمــــــاری 95

دوستان واقعا طبق منابع موثق سوال ۹۹ درک عمومی هم جای اعتراض داره. حداقلش اینه که دو گزینه درسته. هم سبز هم آبی. هرچند آبی درست تره. منبع: کتاب مبانی هنرهای تجسمی هنرستان صفحه ۱۱۰

فرستاده شده از HTC Desire 616 dual simِ من با Tapatalk

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من واقعا نمیفهمم ... مردم میرن عین آدم کنکور میدن الانم فقط تنها کارشون انتخاب رشتست ... سال به سالم دارن بیشتر جذب میکنن دانشجو ... اونوقت مای بیچاره اولش که اوووووووون همه شونصدتا کتاب میخونیم ... بعدش اونجوری سوال میدن ( سایر رشته ها یه بسته اموزشی میگیرن و خلاص ، نمونشم دخترخاله عزیزم با بسته ... 70 شد :| ) بعدش هم که دوباره باید اسکیس و بدبختی و کوچ کردن به تهران و .... الانم که ظرفیتارو حذف میکنن .... حالا انگار چقدر داخلی میگرفتن که اینم حذف کردن :| واقعا در حق ما جفا شده ... کسی هم نمیشنوه ... :( این همه اذیت میشیم لااقل بذارین بریم دانشگاه ...
واقعا فکر کنین یکی پارسال رتبش مثلا شده 30 ، بعد داخلی فقط میخواسته دانشگاه تهران ، فقطم داخلی زده قبول نشده یا تصمیم گرفته به جای داخلی هنر یا معماری دانشگاه تهران ، یه سال بمونه داخلی تعران قبول شه ... کنکورشم میخونه درحد میانگین 70 .... اونوقت میشنوه که داخلی تهران رو حذف کردن :| اینا واقعا جوابی برای این شخص فرضی دارن ؟ من الان یه سال واسه منظر موندم ... واقعا اگه جای این شخص بودم احساس پوچی دست میداد بهم :( یک ساااااال عمره هاااااا کم نیست واقعا :| خدا ازشون نگذره که با بچه های مردم اینکارو میکنن :( :cry:
چقد ناگوار!!! قشنگ کسی که داخلی می خواسته نابوده الان. نامردیه کاملا.... راستی مگه دفترچه انتخاب رشته اومده؟ از گجا میدونید حذف کردن؟

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان برای اینکه کمی ذهنتون از کنکور و حاشیه های این روزها دور بشه میتونین در تاپیک های گفتگو و نظرسنجی صفحه اصلی تالار مهندسی معماری شرکت کنید

تاپیک های جدید
[ گفتگوی معماری] خانه به تعبیر شما چیست ؟
[ گفتگوی معماری] کیفیت کتاب ها و مجلات معماری ؟
[ گفتگوی معماری] تاثیرگذاری شبکه های اجتماعی بر روی مد معماری !

نظرسنجی
آیا به عنوان یک فارغ تحصیل رشته معماری مشغول به کار هستید ؟

DDDIQ

مدیر ارشد

سلام خانم مهندس والا اعلام رسمی طبق زمانبندی که نیمه دوم خرداد هست ( این خبر هم انگار یه خبرگزاری اولی اشتباه تایپی داشته بعد از اون کلی خبر گزاریهای برداشتن عینا چاپ کردن توی این خبر عنوان رو نیمه اول نوشته ولی توی متن همون نیمه دوم هست !!!! )
ولی احتمالش هم هست مثل آزمون دکترا فکر میکنم زودتر اعلام کنن شاید توی دو هفته آینده ( البته از اونجایی که تا آخر هفته دیگه نیمه اول خرداد تموم میشه و خبر خاصی هم نیست هنوز همون احتمالا همون 14 م به بعد میشه

DDDIQ

مدیر ارشد
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 95 دهه سوم خرداد اعلام می شود

حسین توکلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار داشت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال 95 به صورت کارنامه تنظیم شده است.
وی گفت: کارنامه تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 95، در دهه سوم خرداد ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.
توکلی یادآور شد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و اولین مرحله آزمون بیست و یکمین دوره المپیاد علمی دانشجویی در صبح و بعد از ظهر روزهای پنج شنبه، 16 و جمعه، 17 اردیبهشت ماه در 66 شهرستان و 148 حوزه امتحانی برگزار شد.

منبع ایرنا
http://khabarfarsi.com/ext/16765861

سحرصابری2

عضو جدید
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 95 دهه سوم خرداد اعلام می شود

حسین توکلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار داشت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال 95 به صورت کارنامه تنظیم شده است.
وی گفت: کارنامه تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 95، در دهه سوم خرداد ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.
توکلی یادآور شد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و اولین مرحله آزمون بیست و یکمین دوره المپیاد علمی دانشجویی در صبح و بعد از ظهر روزهای پنج شنبه، 16 و جمعه، 17 اردیبهشت ماه در 66 شهرستان و 148 حوزه امتحانی برگزار شد.

منبع ایرنا
http://khabarfarsi.com/ext/16765861
سلام
نتایج آزاد یا سراسری؟

roya et

عضو جدید
نتایج سراسری
یعنی از فردا هر لحظه ممکنه بیاد:cry:
ولی بچه ها نمیخوام ایه نا امیدی بخونم ولی امسال درصدا خیلی بالان.شکه نشید.من خودم رتبم با میانگین ۴۶/۵ درصد احتمال میدم حدود ۲۶۰ بشه.طبق بررسی هام.در صورتی که اگه پارسال درصدم این بود رتبم دقیقا ۷۰ بود.

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج سراسری
یعنی از فردا هر لحظه ممکنه بیاد:cry:
ولی بچه ها نمیخوام ایه نا امیدی بخونم ولی امسال درصدا خیلی بالان.شکه نشید.من خودم رتبم با میانگین ۴۶/۵ درصد احتمال میدم حدود ۲۶۰ بشه.طبق بررسی هام.در صورتی که اگه پارسال درصدم این بود رتبم دقیقا ۷۰ بود.
دروغ چرا، من می ترسم مجاز نشم. میانگینم خیلی پایینه (20!!!!)، دستم به اسکیس نمیره. :(

• Like
واکنش ها: atp2

honeybee1370

کاربر بیش فعال
دروغ چرا، من می ترسم مجاز نشم. میانگینم خیلی پایینه (20!!!!)، دستم به اسکیس نمیره. :(
من تا نتایج نیاد اصن نمیتونم بشینم اسکیس کار کنم! همش فکرم درگیرشه!
Arezoya جون اگه دستتو قوی کنی و ایده هاتم خوب باشه، احتمال داره قبول بشی!
نظر شخصی من اینه که دست تا یه حدی مهمه که قوی باشه، از همه مهمتر تفکر اسکیسیه!
پارسال 2 رقمی هایی بودن که دستشون هم خیلی خیلی قوی بوده، خود اساتید اسکیس بهشون میگفتن که تو دیگه تهران قبولی، ولی در نهایت یزد و شیراز و ... قبول شدن. پس مهمتر از همه تفکر اسکیسیه و اینکه خوب بتونی پلان و مقطعو حل کنی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا نتایج نیاد اصن نمیتونم بشینم اسکیس کار کنم! همش فکرم درگیرشه!
Arezoya جون اگه دستتو قوی کنی و ایده هاتم خوب باشه، احتمال داره قبول بشی!
نظر شخصی من اینه که دست تا یه حدی مهمه که قوی باشه، از همه مهمتر تفکر اسکیسیه!
پارسال 2 رقمی هایی بودن که دستشون هم خیلی خیلی قوی بوده، خود اساتید اسکیس بهشون میگفتن که تو دیگه تهران قبولی، ولی در نهایت یزد و شیراز و ... قبول شدن. پس مهمتر از همه تفکر اسکیسیه و اینکه خوب بتونی پلان و مقطعو حل کنی
قربونت برم عزیزم. میدونم گلم، کاملا حق با توء. عزیزم دستم ضعیفه ولی میدونم کار کنم به یه حداقلی می تونم برسونمش. مشکل من طرز تفکرمه. همش می گم نمیتونی و نمیشه و اینا. اسکیسم به نظرم بیشتر از دست قوی به قول شما ذهن قوی می خواد. این نبود اعتماد به نفس آزارم میده:(

honeybee1370

کاربر بیش فعال
قربونت برم عزیزم. میدونم گلم، کاملا حق با توء. عزیزم دستم ضعیفه ولی میدونم کار کنم به یه حداقلی می تونم برسونمش. مشکل من طرز تفکرمه. همش می گم نمیتونی و نمیشه و اینا. اسکیسم به نظرم بیشتر از دست قوی به قول شما ذهن قوی می خواد. این نبود اعتماد به نفس آزارم میده:(
من خودم هم دقیقا همینطورم اصلا میترسم بشینم اسکیس بزنم. ولی باید تلاشمونو بکنیم دیگه

atp2

عضو جدید
ظاهرا این خبر شایعه بوده چون هنوز تو سایت سنجش هیچ اطلاعیه ای نیست :(

منم نظرم همینه . چون حداقل دو سه روز قبلش اعلام میکنن . مگه اینکه بخوان یهو بذارن روی سایت که بعیده باز .
وای دوستای خوبم ، امیدوارم هممون نتیجه خوبی بگیریم ، الان کارناممون امادستااااااا :( استرس بالاست : ))
اسکیس هم شده یه مصیبت ، هنوز تاریخ کارگاها بخاطر جواب مرحله اول مشخص نیست و خوابگاهو اینا هم رو هواست ، امیدوارم تا سه شنبه دیگه حداکثر بیاد.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
منم نظرم همینه . چون حداقل دو سه روز قبلش اعلام میکنن . مگه اینکه بخوان یهو بذارن روی سایت که بعیده باز .
وای دوستای خوبم ، امیدوارم هممون نتیجه خوبی بگیریم ، الان کارناممون امادستااااااا :( استرس بالاست : ))
اسکیس هم شده یه مصیبت ، هنوز تاریخ کارگاها بخاطر جواب مرحله اول مشخص نیست و خوابگاهو اینا هم رو هواست ، امیدوارم تا سه شنبه دیگه حداکثر بیاد.

یعنی حق نداریم بدونیم کی نتایج میاد! :wallbash:

honeybee1370

کاربر بیش فعال
[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395[/h]
1395/03/23

ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما داوطلبان عزيز در ماه مبارك رمضان، بدين وسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 مي‌رساند، نتايج اوليه آزمون مذكور در روز سه‌شنبه مورخ 95/3/25 منتشر مي‌گردد. لذا داوطلبان مي‌توانند براي اطلاع از وضعيت علمي و رويت كارنامه نتيجه اوليه خود در تاريخ مذكور به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه نمايند. ضمناً داوطلباني كه مطابق مندرجات كارنامه مجاز به انتخاب رشته مي باشند لازم استاز تاريخ 95/3/30 الي 95/4/2 نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته خود از طريق سايت سازمان اقدام نمايند. اطلاعيه تكميلي اين سازمان در خصوص اعلام نتيجه اوليه، انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته و نحوه انتخاب رشته داوطلبان همزمان با اعلام نتايج اوليه در روز سه‌شنبه مورخ 95/3/25 در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان منتشر خواهد شد.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

faeze1366

عضو جدید
حالا مگه سه شنبه میاد بچه ها فردابیاین رتبه هامون رو بگیم اون وقت دوستان بیاین راهنمایی کنین که کجا قبول میشیم :w04::w05:

وضعیت
موضوع بسته شده است.