بررسی ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 92

amoozvare

عضو جدید
رتبه ات تو هر کدوم از روزانه ها چند بود؟

روزانه آمل نیمسال دوم : رتبه 14 آخرین رتبه قبولی 134
روزانه آمل نیمسال اول : رتبه 18 ........................ 98
روزانه گرگان نیمسال دوم : 13 ........................ 125
روزانه ساری نیمسال دوم : 21 ......................... 107
روزانه گرگان نیمسال اول : 16 ............................. 93
روزانه ایلام نیمه دوم : 6 ............................ 73
روزانه ایلام نیمه اول : 6 ............................ 58
روزانه میراث : 85 .......................... 80 که رتبه م واسه میراث کمه :surprised:

jhangard

کاربر بیش فعال
اول باید بگم که من اصلا نخوندمو فقط شرکت کردم. هنوزم فارغ التحصیل نشدم.
اینم کارنامم
فقط هم روزانه شریعتی نیمه دوم رو انتخاب کردم!
مشاهده پیوست 175818
آفرین. سال بعد حتما شریعتی یا میراث قبولی پس خوشحال باش... جالب اینه که دروس معماری رو شما بهتر از من زدی پس سواد تخصصیت هم بیشتره میبینی یکم عادلانه نیست... اخه مشتق و انتگرال تو معماری حرفه ای کجا بود یه ریال به دردمون نمیخوره.

jhangard

کاربر بیش فعال
روزانه آمل نیمسال دوم : رتبه 14 آخرین رتبه قبولی 134
روزانه آمل نیمسال اول : رتبه 18 ........................ 98
روزانه گرگان نیمسال دوم : 13 ........................ 125
روزانه ساری نیمسال دوم : 21 ......................... 107
روزانه گرگان نیمسال اول : 16 ............................. 93
روزانه ایلام نیمه دوم : 6 ............................ 73
روزانه ایلام نیمه اول : 6 ............................ 58
روزانه میراث : 85 .......................... 80 که رتبه م واسه میراث کمه :surprised:
آفرین تبریک میگم. چرا شریعتی انتخاب نکردی شما که قبول میشدی اونجا؟

elnaz...

عضو جدید
آفرین. سال بعد حتما شریعتی یا میراث قبولی پس خوشحال باش... جالب اینه که دروس معماری رو شما بهتر از من زدی پس سواد تخصصیت هم بیشتره میبینی یکم عادلانه نیست... اخه مشتق و انتگرال تو معماری حرفه ای کجا بود یه ریال به دردمون نمیخوره.
آره این نا حقیا همیشه بوده. مثلا کسی که از رشته نقاشی تغییر رشته به معماری بده تو اسکیس ارشد رتبه اش بیشتر از معماری میشه. تو کاردانی به کارشناسی هم کسی که از ریاضی اومده احت قبول میشه.

archi&tini

عضو جدید
یعنی دلم می خواد داد بزنم.............می دونید چرا ؟
چون رفتم سوره میگم این چند برابر ظرفیت چیه ؟ میگه چرا برای مصاحبه نیومدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم خب اسمم توی لیست پذیرفته شدگان نبود.....
میگه پس برو سنجش...چون الان ما کاری نمی تونیم برات بکنیم....
حالا یکی از دوستان من اونجا قبول شده و داره میره نمره ی کل من و اون با هم 40 تا فاصله داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

elnaz...

عضو جدید
یعنی دلم می خواد داد بزنم.............می دونید چرا ؟
چون رفتم سوره میگم این چند برابر ظرفیت چیه ؟ میگه چرا برای مصاحبه نیومدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم خب اسمم توی لیست پذیرفته شدگان نبود.....
میگه پس برو سنجش...چون الان ما کاری نمی تونیم برات بکنیم....
حالا یکی از دوستان من اونجا قبول شده و داره میره نمره ی کل من و اون با هم 40 تا فاصله داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
ای وای از سنجش پیگیری کن کوتاه نیا ....

jhangard

کاربر بیش فعال
فکر می کنی نتیجه میده ؟؟؟؟؟
اعصابم خوردههههههههههههههههههههههه
آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اسمت تو لیست مصاحبه کننده ها نبود سازمان سنجش مقصر و مسئوله و اگر شما پیگیری کنی میتونی به حقت برسی.
ولی مسئل اینه که حتا اگه سازمان سنجش سوره رو مجبور کنه از شما مصاحبه بگیره. چون سوره دیگه همه رو ثبت نام کرده و بساطشو جمع کرده. احتمال داره یه مصاحبه فرمالیته با شما بکنه و به سنجش اعلام بکنه که شما رد شدید! در نتیجه برگردی باز سرخونه اولت.

دو تا شانش باقی میمونه. یکی اینکه شما تو سوره پارتی پیدا کنید. و یا از پذیرفته شده های نهایی در سوره کسی ثبت نام نکرده باشه و جای خالی داشته باشن. و شما رو هم در مصاحبه قبول کنند.

راجب معماری و هنر پارس هم بیشتر تحقیق کن بالاخره رتبه های نسبتا خوبی اونجا پذیرش شدند و تکلبف اینها همینطور الکی نیست.

archi&tini

عضو جدید
اگه اسمت تو لیست مصاحبه کننده ها نبود سازمان سنجش مقصر و مسئوله و اگر شما پیگیری کنی میتونی به حقت برسی.
ولی مسئل اینه که حتا اگه سازمان سنجش سوره رو مجبور کنه از شما مصاحبه بگیره. چون سوره دیگه همه رو ثبت نام کرده و بساطشو جمع کرده. احتمال داره یه مصاحبه فرمالیته با شما بکنه و به سنجش اعلام بکنه که شما رد شدید! در نتیجه برگردی باز سرخونه اولت.

دو تا شانش باقی میمونه. یکی اینکه شما تو سوره پارتی پیدا کنید. و یا از پذیرفته شده های نهایی در سوره کسی ثبت نام نکرده باشه و جای خالی داشته باشن. و شما رو هم در مصاحبه قبول کنند.

راجب معماری و هنر پارس هم بیشتر تحقیق کن بالاخره رتبه های نسبتا خوبی اونجا پذیرش شدند و تکلبف اینها همینطور الکی نیست.

من پارسال هم مصاحبه ی سوره رو قبول شدم...شاید بتونم به این امیدوار باشم...

هنر و معماری پارس هم زنگ زدم از خود آموزشش پرسیدم گفت ما الان پول ثبت نام رو می گیریم...کلاس هامون از بهمن شروع میشه ... یعنی رسما ول معطل بودن....رتبه های خوبی قبول شدن مسلما اما اونجا تازه داره بهمن افتتاح میشه

mahnaz .sh

عضو جدید
فکر می کنی نتیجه میده ؟؟؟؟؟
اعصابم خوردههههههههههههههههههههههه
آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمال خیلی زیاد نتیجه میده . . .
من خیلی از دوستام توی مصاحبه سوره قبول شدن اما نرفتن سوره (رفتن آزاد تهران جنوب ، اعتقاد داشتن اونجا بهتره ) .
پس این احتمال وجود داره که بتونید برید . . . پیگیری کنید . . .

jhangard

کاربر بیش فعال
من پارسال هم مصاحبه ی سوره رو قبول شدم...شاید بتونم به این امیدوار باشم...
میشه بپرسم پارسال چرا نرفتی؟!... من که خودم حالم از سوره به هم میخوره اونم فقط به خاطر همین مصاحبه عقیدتی..30یا30ش... و این داستانا....

آخرین ویرایش:

jhangard

کاربر بیش فعال
دوستانی که میراث قبول شدند. میشه زحمت یک سوال رو بکشند بپرسند آیا تکمیل ظرفیت در بهمن هم میگیرد احیانا؟ ممنون

archi&tini

عضو جدید
میشه بپرسم پارسال چرا نرفتی؟!... من که خودم حالم از سوره به هم میخوره اونم فقط به خاطر همین مصاحبه عقیدتی..30یا30ش... و این داستانا....

چون بعد از اینکه مصاحبه قبول شدم دوباره لیست قبولی ها رو فرستادن سنجش و دوباره بر حسب نمره ی کل انتخاب کردن...
البته به نظر من این فقط یه حرکت بود تا کسانی که می خوان رو ثبت نام کنند و به بهونه ی پایین بودن نمره ی کل کسانی مثل من رو رد کردند.... خیلی ها پارسال مثل من مصاحبه رو قبول شدن اما توی نتیجه ی نهایی رد شدن...

آخرین ویرایش:

feriha 1

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز کسی میدونه که مدرک کاردانی نابیوسته معماری دانشگاه میراث فرهنگی چیه؟منظورم اینه که علمی کاربردی هس یامهندسیه؟اکه علمی کاربردیه اونوقت باکنکور علمی کاربردیا چه فرقی میکنه؟

jhangard

کاربر بیش فعال
سلام خدمت دوستان عزیز کسی میدونه که مدرک کاردانی نابیوسته معماری دانشگاه میراث فرهنگی چیه؟منظورم اینه که علمی کاربردی هس یامهندسیه؟اکه علمی کاربردیه اونوقت باکنکور علمی کاربردیا چه فرقی میکنه؟
کاردانی معماری + کارشناسی معماری ( با هر عنوان و پیشوند) = مهندسی معماری
عنوان علمی کاربردی معماری ربطی به دانشگاه علمی کاربردی نداره. در ضمن دانشگاه علمی کاربردی دیگه کنکور نداره.
هر دو گروه باید در نظام مهندسی امتحان طراحی یا نظارت بدهند تا پروانه نظام مهندسی بگیرند. و دانشگاه هم فرق نداره مهم اینه زیر نظر وزارت علوم باشه مثل همه دولتی ها و غیر انتفاعی ها و آزاد و پیام نور و علمی کاربردی.
فقطیک نکته هست اگر کسی کاردانی غیر معماری باشه و کارشناسی معماری، پروانه طراحی نظام مهندسی بهش تعلق نخواهد گرفت.

feriha 1

عضو جدید
کاردانی معماری + کارشناسی معماری ( با هر عنوان و پیشوند) = مهندسی معماری
عنوان علمی کاربردی معماری ربطی به دانشگاه علمی کاربردی نداره. در ضمن دانشگاه علمی کاربردی دیگه کنکور نداره.
هر دو گروه باید در نظام مهندسی امتحان طراحی یا نظارت بدهند تا پروانه نظام مهندسی بگیرند. و دانشگاه هم فرق نداره مهم اینه زیر نظر وزارت علوم باشه مثل همه دولتی ها و غیر انتفاعی ها و آزاد و پیام نور و علمی کاربردی.
فقطیک نکته هست اگر کسی کاردانی غیر معماری باشه و کارشناسی معماری، پروانه طراحی نظام مهندسی بهش تعلق نخواهد گرفت.

سلام خیلی ممنون که ج دادین.دیروز استادمون میگف برین جایی بخونین که عنوانش مهندسی باشه والا به دردتون نمیخوره:surprised::(

Tahoora Farahani

عضو جدید
سلام خیلی ممنون که ج دادین.دیروز استادمون میگف برین جایی بخونین که عنوانش مهندسی باشه والا به دردتون نمیخوره:surprised::(

سلام ممنون که در این مورد گفتین. به من هم گفتن که اگر در علمی کاربردی فارغ التحصیل بشم حق طراحی نداریم و فقط نظارت تعلق می گیره...

بالا