بررسی آزمون نـــظارت آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
4 سری پرسشنامه بود که هم ترتیب سوالاشون فرق میکرد هم ترتیب گزینه هاشون، امنیت در حد فوق محرمانهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif
چجوریه که همینجوری جواباتونو میذارید؟ تو تاپیک بقلی هم دیدم بچه های اجرا جواباشونو گذاشتن میگن ایوای من اینو نزدم تو چرا زدی... اصلا سوال 1 پرسشنامه D سوال مثلا 17 پرسش
نامه A بود، سر چی دارین بحث میکنین احیانا؟ چون ننوشتین مال کدوم سریه تعجب کردم.

من از بچه های تایپیک بغلی ام!
تو اجرا کد تمام دفترچه ها یکی بود...
212E

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بچه های تایپیک بغلی ام!
تو اجرا کد تمام دفترچه ها یکی بود...
212E

ایول. آزمون اجرای سال 92 هم اینطوری بود، منم نامردی نکردم 80% زدم که این حرکت زیبا بی جواب نمونه:D این آزمونا بالای 90% قبولی میدن.

نمیدونم چرا تو نظارت از این شانسا نمیاریم. بزور یه نفر پیدا کردم که کدش با من یکی باشه، اونم کتاب نیاورده بود. میگفت کتابا آدمو گیج میکنن:D گفتم خودت که هیچی حق منم ضایع کردی با این کارت:D نظارتو با همین فرمون پیش برن قبولیاش از طراحی هم کمتر میشه. خیلی سخت بود این سری، دیگه شورش دراومده بود.

holooooooo

کاربر ممتاز
ایول. آزمون اجرای سال 92 هم اینطوری بود، منم نامردی نکردم 80% زدم که این حرکت زیبا بی جواب نمونه:D این آزمونا بالای 90% قبولی میدن.

نمیدونم چرا تو نظارت از این شانسا نمیاریم. بزور یه نفر پیدا کردم که کدش با من یکی باشه، اونم کتاب نیاورده بود. میگفت کتابا آدمو گیج میکنن:D گفتم خودت که هیچی حق منم ضایع کردی با این کارت:D نظارتو با همین فرمون پیش برن قبولیاش از طراحی هم کمتر میشه. خیلی سخت بود این سری، دیگه شورش دراومده بود.
والا مراقب نمیذاشت جم بخوریم، صندلیا هم که انقدر فاصله داشت ،عمرا نمیتونستی چیزی ببینی،
آخر امتحان یه لحظه دونفر باهم حرف زدن مراقبه داشت تیکه تیکشون میکرد!

holooooooo

کاربر ممتاز
واقعا دوباره اسفند آزمون گذاشتن؟

سپیدی

عضو جدید
کی گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ادرس بذار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من نمیشه که بشه.چون همیشه اینطور بوده که شرط ثبت نام دوره جدید منوط به مشخص شدن نتایج دوره قبلِ.و حداکثر سالی دوبار برگزار میشه.واگه بخواد اسفند امتحانی باشه پس باید ماه دیگه نتایج بیاد اما طبق اعلامی که کردن گفتن که حداکثر تا پایان دی ماه نتایج تستی و برای طراحی اینا تا بهمن ماه میاد/
باز باید منتظر خبر شد!!!

وسعت

عضو جدید
به نظر من نمیشه که بشه.چون همیشه اینطور بوده که شرط ثبت نام دوره جدید منوط به مشخص شدن نتایج دوره قبلِ.و حداکثر سالی دوبار برگزار میشه.واگه بخواد اسفند امتحانی باشه پس باید ماه دیگه نتایج بیاد اما طبق اعلامی که کردن گفتن که حداکثر تا پایان دی ماه نتایج تستی و برای طراحی اینا تا بهمن ماه میاد/
باز باید منتظر خبر شد!!!
میشه./..این بار هم اعلام نتایج روز قبل تمدید ثبت نام بود دیگه....بشه که خیلی خوبه....

ولی اشالله قبولیممممممممممممممممم همگی

HEDI MORADI

عضو جدید
ببخشیدددد ک سوالم تکراریه دوستان سوال 16
جوابش 5.5 -1-1.2میشه
یا 7.5-1-1.2
اخه ی عده میگن 5.5 ی عده هم میگن 7.5 من متوجه نشدم ، خودم زدم 5.5

سپیدی

عضو جدید
میشه./..این بار هم اعلام نتایج روز قبل تمدید ثبت نام بود دیگه....بشه که خیلی خوبه....

ولی اشالله قبولیممممممممممممممممم همگی

انشاءالله:)
و از طرفی حق با شماست اما سری قبل جواب نتایج تستی(نظارت و اجرا...)۲۲ مرداد اومد و ثبت نام سری جدید بعد از اون و در شهریور ماه(که هنوز جواب طراحی ها نیومده بود)و تا ۷ مهر تمدید کرده بودن!
و این بار اگه اسفند باشه از نظر مدت زمانی بعید میرسه!!
اما چه دیدی یهو دیدی شد!!مشخص که نیست!!!:-\
به امیدخدا،انشاءالله،که نتایج همین سری ما مثبت باشهO:)

آخرین ویرایش:

سپیدی

عضو جدید
بچه ها کسی سوال ۷ رو جواب داده؟
صلاحیت در دو رشته؟
من تو مبحث ۲ صفحه ۲۰ پیدا کردم که حداکثر ظرفیت و....با صلاحیت بالاتر نوشته و در سوال هم گزینه ۲ رو زدم:حداکثر....در نظارت پایه یک!!
و همچنین سوال ۶۰ رو اگه کسی زده بهم بگه.
من گزینه يک رو زدم:-\ :-\

و اینکه تو سایت مقررات ملی یا کجا، و چه موقع سوال با پاسخنامه کلیدی رو میذارن؟دو هفته بعد امتحان یا بیشتر؟

modabber.23

عضو جدید
Re: بررسی آزمون نـــظارت آبان 93

بچه ها کسی سوال ۷ رو جواب داده؟
صلاحیت در دو رشته؟
من تو مبحث ۲ صفحه ۲۰ پیدا کردم که حداکثر ظرفیت و....با صلاحیت بالاتر نوشته و در سوال هم گزینه ۲ رو زدم:حداکثر....در نظارت پایه یک!!
و همچنین سوال ۶۰ رو اگه کسی زده بهم بگه.
من گزینه يک رو زدم:-\ :-\

و اینکه تو سایت مقررات ملی یا کجا، و چه موقع سوال با پاسخنامه کلیدی رو میذارن؟دو هفته بعد امتحان یا بیشتر؟
صلاحیت در دو رشته حداکثر ظرفیت با صلاحیت بالاتر بود که میشد معماری نظارت پایه یک گزینه 2 بود فک کنم درسته. سوال 60 چی بود؟ اصلا یادم. نمیاد

modabber.23

عضو جدید
اونو نزدم. اصلا کلا آزمون مزخرفی بود 30 تا سوال و که زدم کلا شل شدم دیگه حوصله فک کردن و زدن نداشتم. حالا یکی نبود بگه از کجا میدونی اون 30تا درست باشه. کلا خیلی داغون بودم. ضمن اینکه چیزی که تو منابع پیدا نمیکردم و اصلا بیخیالش میشدم. سوال 60 قبلا دیده بودم شکلاشو ولی یادم نبود کجا. شاید تو آزمونای سالای قبل. شایدم نه. چون نمیدونستم کجاست کلا فکرم نکردم که چی میشه جوابش.هههه شما پیدا کردی منبعشو؟

سپیدی

عضو جدید
اونو نزدم. اصلا کلا آزمون مزخرفی بود 30 تا سوال و که زدم کلا شل شدم دیگه حوصله فک کردن و زدن نداشتم. حالا یکی نبود بگه از کجا میدونی اون 30تا درست باشه. کلا خیلی داغون بودم. ضمن اینکه چیزی که تو منابع پیدا نمیکردم و اصلا بیخیالش میشدم. سوال 60 قبلا دیده بودم شکلاشو ولی یادم نبود کجا. شاید تو آزمونای سالای قبل. شایدم نه. چون نمیدونستم کجاست کلا فکرم نکردم که چی میشه جوابش.هههه شما پیدا کردی منبعشو؟

نه.اما برای منم خیلی آشنا بود.و چون یهو گفتن وقت تمامه و من نشمردم چند تا زدم.هل شدم و یهو اینم جواب دادم:-( واقعا سر امتحان اعصابم داغون شده بود.کتاب رو میذاشتم زمین و اگه دوباره به همون کتاب احتیاج داشتم،سه ساعت طول میکشید تا خود کتاب رو پیدا کنم.برای ما کنارمون صندلی اضافه نبود و باید رو زمین میذاشتیم!!کلا از بس عصبانی شده بودم نمیتونستم خوب تمرکز کنم:'( حالا هم که این سؤال سطح مقطع کانال هوا رو که میشد ۲.۲۷ رو اشتباه زدم:'( گفتم نکنه باز اشتباهی زده باشم.آخه اوندفعه که سری اول امتحانم بود،۳۲ زدم که سؤالا و جوابا رو چک کردم اما جواب که اومد دیدم ۳تا غلط که نفهمیدم چرا!!چون من سرامتحان تو کتاب علامت زدم اما نمیدونم چطور غلط شدن!!به اعتراضات هم که هیچی!!الکی خودمون رو کشتیم با فکس و پست و ایمیل و....!!این سری که سؤالا شش خط سؤال مطرح شده و جواب به عدد ختم میشد یا صحیح است و نیست و هیچکدام!!!!اصلا نمیدونم برای من سؤالا اعصاب خرد کن بودن یا....!!
دیگه همین:-D
تو سایت آزمون آنلاین پاسخنامه تشریحی رو گذاشتن!!که پولیه:-\
تستی رو نمیذارن.اَه

HEDI MORADI

عضو جدید
خدا از زبونت بشنوه امیدوارم خیلی هنگ کردم بخدا طراحی قبول شدم خرداد 93 منتظر نظارتم تا ببینم خدا چی میخواد

arefeh

کاربر ممتاز
تو کتاب ۵۰۵ دیگه.درست زدی.نگران نباش;-) انشاءالله که قبول میشیم

اشتباه راهنمایی نکن عزیزم...هر دو عدد توی کتاب هست...اما توی یکیش یه فقط اضافه داره...و جون توی سئوال فقط نداریم گزینه صحیح 7.5 است....
من خودم متاسفانه 5.5 زدم چون فکر کردم همین یه دونه توی کتابه اومدم خونه متوحه شدم که اشتباه و دو سه خط پایین تر یه 7.5 هم داریم

سپیدی

عضو جدید
اشتباه راهنمایی نکن عزیزم...هر دو عدد توی کتاب هست...اما توی یکیش یه فقط اضافه داره...و جون توی سئوال فقط نداریم گزینه صحیح 7.5 است....
من خودم متاسفانه 5.5 زدم چون فکر کردم همین یه دونه توی کتابه اومدم خونه متوحه شدم که اشتباه و دو سه خط پایین تر یه 7.5 هم داریم

کلمه "مساحت" فقط در بند ۴-۷-۱-۱-۱۰ نوشته شده که ۵.۵ متر مربع حداقل مساحت و...
و در بند پایین ترش حداقل زیر بنا ۷.۵ متر مربع...
من سر آزمون بخاطر این کلمه اینجوری زدم و اشتباه راهنمایی نکردم و اگه چنین احساسی به وجود اومده پوزش.
اما گفتم که بر چه مبنایی زدم و نظر و جواب خودمو دادم.
شاید حق با شما باشه :-\ بهرحال تا نتیجه باید صبر کرد:'( کار اینا که مشخص نیست:-(

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
کلمه "مساحت" فقط در بند ۴-۷-۱-۱-۱۰ نوشته شده که ۵.۵ متر مربع حداقل مساحت و...
و در بند پایین ترش حداقل زیر بنا ۷.۵ متر مربع...
من سر آزمون بخاطر این کلمه اینجوری زدم و اشتباه راهنمایی نکردم و اگه چنین احساسی به وجود اومده پوزش.
اما گفتم که بر چه مبنایی زدم و نظر و جواب خودمو دادم.
شاید حق با شما باشه :-\ بهرحال تا نتیجه باید صبر کرد:'( کار اینا که مشخص نیست:-(

من که بدم نمیاد این سئوال به نفع 5.5 ها باشه..من با این سئوال قبول میشم و با رد این سئوال مردود...برای همین اگر واقعا برای ما درست باشه که بعید میدونم یه شیرینی میدم:D

vivi62

عضو جدید
سلام دوستان - واقعا باید این طرز امتحان گرفتنو قبول کنیم و دم نزنیم . کجای این آزمون به آزمون های سالهای گذشته شبیه بود. اسم آزمون نظارت معماری بود ولی بیشتر شبیه آزمون نظارت عمران یا تاسیسات مکانیکی بود. سوالات طوری طراحی شده بود که کسی فرصت نکنه در وقت لحاظ شده جواب مناسبو بده. البته اینم مثل چیزای دیگشون.هیچکی هم حرفی نمیزنه فقط زحمت های ما به هدر میره .

hami64

عضو جدید
من خرداد 93 همه کتابها رو بردم سرجلسه 48 شدم البته بدون تقلب چون یه عمری میخوایم ازش نون بخوریم . باید حلال باشه .
آبان گفتم چندتا مبحثا رو که سوال ازش نمی آید نمیبرم . اگه گفتین کدوم رو نبردم بله دیگه مبحث 10 ! هی میرفتم تو کلید واژه میدیدم نوشته مبحث 10 صفحه فلان . کلا 27 تا شو پیدا کردم 10تام با شک زدم دعا کنید حدااقل 50 بشم . لب مرزم به خدا .
البته هرچی خودش صلاح بدونه شاید برا همیشه از خیرش گذشتم .

b_arch_5

کاربر بیش فعال
تنها برای پخت و پز میشه 5.5
ولی تو این سوال گفته برای پخت و پز و صرف غذا که میشه 7.5

وضعیت
موضوع بسته شده است.