بررسی آزمون نظارت - 1 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

EHSAN.1984

عضو جدید
دوستان من کلیدواژه هم از سایت ایسویل گرفتم و هم از یایت کلیدواژه جفتشو پرینت کردم و یر جلسه از جفتش استفاده کردم غیر از خوندن اینکه تست بزنید و سوال های دوره قبل رو با کلیدواژه حل کنید خیلی مهمه!

panoram

عضو جدید
سلام. دوستان.
من اولین بار امتحان نظارت دادم و قبول شدم. متاسفانه خیلی از مطالب مباحث رو نرسیدم و نخوندم! اما با استفاده از کلید واژه 10 روز قبل آزمون تست زدم، و مباحثی که سوال بودو سریع خوندم.
سر جلسه هم. هرچی تست زدم از کلید واژه پیدا کردم!!
پیشنهاد از اول با کلید واژه تست بزنید،تا بتونین درک کنید کدوم کلمه تو سوال مهمه و باید توکلید واژه بگریدین! و سرعت کارتون بالا بره! چون تو این آژمون برای یک سوال وقت گشتن دو باره نیست...

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من سه سوال دارم و اون اینکه در سوال 35 که نوشته
در نظر است ساختمانی با روش بنایی محصور شده با کلاف در زمینی متشکل از خاک رس حساس احداث شود، کدام گزینه درسته، چرا جوابش شده هیچکدام؟ طبق مبحث 8 ص 46 گزینه دو درسته که نه؟

EHSAN.1984

عضو جدید
در زمین های خاک رسی ساحتمان ساری مجاز نیست
من سه سوال دارم و اون اینکه در سوال 35 که نوشته
در نظر است ساختمانی با روش بنایی محصور شده با کلاف در زمینی متشکل از خاک رس حساس احداث شود، کدام گزینه درسته، چرا جوابش شده هیچکدام؟ طبق مبحث 8 ص 46 گزینه دو درسته که نه؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
یک سئوال از مبحث 19 ص 42 کف ساختمان پایین تر از محوطه هم تراز با محوطه یا کمتر از 40 سانتی متری عایق کاری حرارتی ضرورت ندارد درست بود...گزینه 3 از دفترچه D
مبحث 19 ص 48 فضاهای اصلی حنوبی و حایل غربی فکر کنم جواب درست بود سئوال 20 از گزینه 4
اختلاط بتن در کارگاه میشد 90 دقیقه مبحث 9 ص 61
پوشش بتنی روی میلگرد در شرایط محیطی متوسط در جوار دیوار خاکی نباید کمتر از 75 باشه مبحث 9 ص 57

چه سوالای نامردی
فضای اصلی جنوبی که تابلوعه اما فضای حائل رو شفاف نگفته
اختلاط بتن رو نوشته 1:5 دقیقه، حالا نگو که یک ساعت و سی دقیقه معادل 90 دقیقه مد نظرشه
پوشش بتنی رو میلگردم خیلی سوال چرتی بود، همه میرن سراغ جدول
واقعا چه طرز سوال دادنه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس عارفه شما هنوز نظارت قبول نشدین؟
این دوره که گفتی خوب دادی امتحان و!!!
برای تمام دوستان آرزوی موفقیت دارم
ولی نظارت بیشتر سرعت و تیز هوشی میخواهد
تا خوندن

doroki.mojtaba

عضو جدید
بچه ها سلام جواب اعتراض ها اومد امیدوارم شما هم مثل من قبول شده باشید من 48 بودم 50 شدم

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها سلام جواب اعتراض ها اومد امیدوارم شما هم مثل من قبول شده باشید من 48 بودم 50 شدم
خوش به حالتون تبریک میگم من 48 بودم 2 دوره قبل دوستم 49 هیچکدوم قبول نشدیم شانستون خوبه هرچند الان که دیگه گذشته وقبول شدم دوره ی پیش

وضعیت
موضوع بسته شده است.