بررسی آزمون نظارت و اجرا - شهریور 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیک جدید بزنیم واس آزمون بهمن؟؟
عاقا صدیق کجایی؟؟

AVINA

عضو جدید
اجرا رو من دقیق سی تا زدم
29 تارو مطمئن..یکی رو با تردید..اونم الان چک کردم دیدم درسته
خدایااااااااا کممممممک

niazy

عضو جدید
اطلاعیه درج دفترچه سوال و پاسخنامه مربوط به آزمون های تستی شهریور 95

??????بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان آزمون های تستی ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و معماران تجربی می رساند که دفترچه سوال و پاسخنامه آزمون های تستی یاد شده از تاریخ 95/07/04 برروی سامانه ثبت نام آزمون ها درج خواهد شد

panoram

عضو جدید
به نظرم.سوالات 1:
گزینه های مشکل داره!

سوال:۴- در صورتی که آخرین مصرف کننده آب گرم مصرفی از موتور خانه ساختمان ۵۶ متر فاصله داشته باشد!
سازمان گزینه 4 اعلام کرده.
اما با توجه به صفحه 61 مبحث 16- گزینه 3 درسته!

نظر شما چیه؟
اگه اشتباه نمیکنم. اعتراض کنیم؟؟:gol:

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم.سوالات 1:
گزینه های مشکل داره!

سوال:۴- در صورتی که آخرین مصرف کننده آب گرم مصرفی از موتور خانه ساختمان 65 متر فاصله داشته باشد!
سازمان گزینه 4 اعلام کرده.
اما با توجه به صفحه 65 مبحث 16- گزینه 3 درسته!

نظر شما چیه؟
اگه اشتباه نمیکنم. اعتراض کنیم؟؟:gol:

موافقم
بند مربوط ب این سوال توو مبحث 16 - ص 65 هست
ک ثابت میکنه گزینه 3 درسته

2) در صورتي كه طول خط لولة توزيع آ ب گرم مصرفي، از آ ب گر م كن تا د ورترين
مصرف كننده، بيش از 30 متر باشد، بايد با كمك لولة برگشت، يا رو ش هاي ديگر، دماي
آب گرم مصرفي داخل لوله را از آ ب گرم كن تا فاصلة 30 متر از دورترين مصر ف كننده ها، در
حدود ارقام مقرر نگاه داشت.

aziarchitect

عضو جدید
دوستان من کلید سوالا رو دیدم.ماشاله هزار ماشاله همشو اشتباه جواب دادم.یعنی 43درصدم.یعنی احتمالش هس که حدنصاب رو مثلا 37.5 کنن؟؟؟ خلاصه ی کاری کنن من قبول شم.:D

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام.
اون ظرفیت منبع ذخیره آب رو درست گفته بودم که 6000 لیتر میشه :)))))))))))))))))

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نحوه ثبت و ارسال اعتراضها به آرمون های نظام مهندسی

نحوه ثبت و ارسال اعتراضها به آرمون های نظام مهندسی

پیرو برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی شهريور ماه 95، بدینوسیله اعلام مي‌دارد دفترچه و كليد سوال‌هاي تستي آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمونها درج شده است.
داوطلبان مي‌توانند درصورت اعتراض به سوالات و پاسخنامه‌هاي آن، درخواست‌هاي خود را با فرمت مندرج در فایل زير حداكثر تا تاريخ 8 مهر 1395 به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمايند.

شركت‌كنندگان محترم توجه داشته باشند كه از ارسال درخواست‌هاي تكراري جداً اجتناب نمايند. طبق روال معمول آزمون‌ها، بررسي سوال‌هاي حتي با ارسال يك مورد اعتراض نيز انجام مي‌شود و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد.

بديهي است با توجه به دقت انجام شده در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده پس از بررسي درخواست‌ها قطعي است و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي آتي شركت نمايند.
دانلود فرم اعتراض
http://inbr.ir/mordad94/eteraz.docx
شرایط ارسال:
- حتما فایل اعتراض نمونه را به pdf تبدیل و سپس ارسال نمایید.
- اگر به چند سوال اعتراض داشتید آن را صرفا در قالب یک فایل pdf ارسال نمایید. و برای هر سوال یک ایمیل جداگانه ارسال نکنید.
- اسم فایل pdf را شماره موبایل خود نامگذاری نمایید.
بعنوان مثال:
09121111111.pdf
ضمناً تنها به درخواست‌هايي ترتيب اثر داده خواهد شد كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال گردد.

دفتر مقررات ملّي ساختمان

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سوال یک هم همونی شد که اینجا بحث کردیم.
انزلی سالی یکبار و بوشهر سالی چهار بار.

davod.t

عضو جدید
سوال یک هم همونی شد که اینجا بحث کردیم.
انزلی سالی یکبار و بوشهر سالی چهار بار.
سلام این فایلی هست که پوران پژوهش گذاشته در مورد سوالات نظارت که مشکل داشته البته چندتا سوال دیگه هم هست که با توجه به پاسخنامه خود موسسه پوران پژوهش با پاسخ نامه سنجش فرق داره مشاهده پیوست eteraz Memari(nezarat) (www.PouranGilan.com).zip سوال 45 که پ پ جوابشو گزینه 3 گفته اما سنجش 4 وسوال 50 طبق جدول ص 84 راهنمایی ج گزینه 3 و4 درست میشه اما سنجش 3 رو درست زده سوال 34 که پ پ طبق مبحث 4 گزینه 4 میباشد اما سنجش 1رو درست زده

آخرین ویرایش:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلام این فایلی هست که پوران پژوهش گذاشته در مورد سوالات نظارت که مشکل داشته البته چندتا سوال دیگه هم هست که با توجه به پاسخنامه خود موسسه پوران پژوهش با پاسخ نامه سنجش فرق داره مشاهده پیوست 260201 سوال 45 که پ پ جوابشو گزینه 3 گفته اما سنجش 4 وسوال 50 طبق جدول ص 84 راهنمایی ج گزینه 3 و4 درست میشه اما سنجش 3 رو درست زده سوال 34 که پ پ طبق مبحث 4 گزینه 4 میباشد اما سنجش 1رو درست زده
سلامم.
خیلی ممنوننن
جواب سوال یک رو خودشون اصلاح کردن.اولش زده بودن گزینه 2 که اگه الان دوباره مراجعه کنید به کلیدی که گذاشتن،گزینه 2 رو گزینه درست اعلام کردن.

aziarchitect

عضو جدید
الان کلید سوالا همینه که سازمان زده یا هنو بررسی نشده؟سوال هفت رو هم جوابشو عوض کردن

pariisan

عضو جدید
تجربیات قبول شده های آزمون های شهریور 95

تجربیات قبول شده های آزمون های شهریور 95

سلام به همه مهندسان عزیز و تبریک ویژه برای دوستانی که آزمون شهریور 95 رو قبول شدن:w33:

دوستانی که آزمون رو قبول شدن لطفا تجربیات و پیشنهادتون از زمانی که برای مطلعه درنظر گرفتید و نحوه خوندن مطالب به چه صورت بوده تاااا نحوه پیدا کردن جواب در سر جلسه و ... رو در اختیار بقیه دوستان قرار بدید:w17::);)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aziarchitect

عضو جدید
دوستان نتایج اومده من که مردودم ولی ایشاله شماها جزو قبولیا باشین.;)

hasood

کاربر فعال
نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور 95

نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور 95

سلام دوستان
ضمن تبریک به کسانی که قبول شده اند
لظفا نتایج بدست آمده را اعلام کنید و بفرمایید برای اعتراض باید چکار کنیم

hasood

کاربر فعال
من نظارت 43 شدم ولی با کلید اولیه 49 بودم تازه چند تا سوال هم بود که مشکل داشتن...
ولی الان کلیدی هم که زدن مربوط به دفترچه D بوده من الان دفترچه D رو چجوری گیر بیارم؟؟؟؟؟ واین جوابا روچک کنم؟؟؟؟
کسی می دونه برای اعتراض باید چیکار کنم؟؟؟؟؟:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
من 200 بار جوابا رو با هر کلیدی چک کردم ... بدون هیچ حذف سوالی 49 می شدم و در صورت مشکل دار بودن سوالات حتما حدنصاب رو میگرفتم

hado_st

عضو جدید
سلام دوستان. من آزمون اجرای شهریور 95 رو قبول شدم. کار خاصی هم نکردم هیچ کتابی رو هم نخوندم فقط تستهای سالهای گذشته رو زدم همراه با پاسخ تشریحی و کلیدواژه خریدم و با کلیدواژه ای که داشتم آزمونهای گذشته رو زدم . من در دوره قبلی بیشتر مباحث رو خوندم یعنی روخوانی کردم فقط چون اصلا نمیشه حفظ کرد و کلیدواژه خوبی هم نداشتم و قبول هم نشدم
میخواستم بگم قبولی در آزمون سخت نیست فقط باید روش کار رو بلد بود. ایشالا این سری نظارت و طراحی رو میخوام شرکت کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.