بررسی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vertex

اخراجی موقت
بچه ها من دوباره دیر فهمیدم ک جوابا اومده...
اهههههههه
شماها چیگار کردین...؟اسن نخوندم پستای قبلو..الان میخونم ببینم چی شده..
من قبول شدم.
تعداد غلط=0.

واااای خدا.خوشحالم ک تموم شد رف.از استرسش اجرارو شرکت نکردم..باس مث دیوونه ها همه رو دوباره برا اجرا بخونم...
ایشالا میره برا 94.برا 94 هم فک نکنم.اگه من مرداد اسکیس ارشدم بیفته...آره میشه امتحان بدم...آخ جون.

بچه ها فقط بگید چیا باید از الان آماده کنم بزارم تو زنبیلم برا دریافت پروانه اشتغال؟؟
چ مدارکی؟
اگه تاپیکی هس بهم لطفن بگید ک من بدجورررر همین الان میخام آمادش کنم.:cool:
به به مبارک باشه
جدا خوشحال شدیم از موفقیت شما مهندس . امتحان مهمی رو پشت سر گذاشتین . کامتون شیرین و ورودتون رو به جمع ناظران ساختمان تبریک میگم . ضمنا مدارک خاصی که برای تهیش به مشکل بر بخورین نمیخواد اونها خودشون اطلاعیه میدن برای تحویل مدارک ولی شما هم پیگیر باشید . ضمنا احتمال زیاد اصل مدرک کاردانی و اصل مدرک کارشناسی تون رو میخوان حتما تهیه کنید . اگر ناپیوسته هستید ریز نمرات رو هم احتمالا بگیرند ازتون . ولی حتما خودشون باید نامه بدن چون ریز نمرات رو به شما نمیدن . بقیه چیز ها هم عکس و کپی و نامه دارایی و از این چیزاست نگران نباشید شما فعلا خوشحال باشید .
با آرزوی موفقیت شما در همه مراحل زندگی :gol:

آخرین ویرایش:

vertex

اخراجی موقت
ممنونم
والا الان دیدم سوالی که زده غلط زدم رو من یادمه گزینه شو و دقیقا درست زده بودم. یکی دوتا سوالم تا جاییکه یادمه جواب دادم که توپاسخنامه م خالی زده. هرچند بعید میدونم اعتراضها دیده بشه ولی حالا اعتراض میدم ببینم چی میشه.
اره دقیقا دوستای منم که سالهای قبل قبول شدن همه همینو بهم میگفتن منم خیلی دست کم گرفتم. ولی مثکه نوبت ما به هر ازمون و پذیرشی میرسه سخت میشه و اذیت کننده. هم کنکورهایی که دادیم هم این ازمونها و ...

بهرحال به شما و همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم. امیدوارم ازمونهای دیگه رو هم به خوبی پشت سربذارید و مهمتر اینکه بعدش کلی کار بهتون ارجاع بشه :):gol:
اعتراض ضرری نداره . ان شا الله که قبول میشین اگرم نشد امتحان بعدی . سخت نگیرید . این نیز بگذرد . برای آزمون وقت بزارین . با آرزوی موفقیت برای شما :gol:

آخرین ویرایش:

eli elhami

عضو جدید
چرا نمیشه حتما اعتراض بزن ولی زیاد امیدوار نباش تا بعدا سرخورده نشی مهندس

سلام.من نظارت و با 63 قبول شدم ...اما اجرا 48 مردود ..من فقط یک دونه سوالم غلط بود ولی الان 2 تا غلط واسم زدن. حقیقتا اعتراض نمیزنم سری پیش 40 هزارتومن فقط هزینه کردم چی شد؟فقط پولت حروم میشه....

memar_lahijani

عضو جدید
سلام.من نظارت و با 63 قبول شدم ...اما اجرا 48 مردود ..من فقط یک دونه سوالم غلط بود ولی الان 2 تا غلط واسم زدن. حقیقتا اعتراض نمیزنم سری پیش 40 هزارتومن فقط هزینه کردم چی شد؟فقط پولت حروم میشه....

اعتراض کردن هم هزینه میخواد ؟؟؟ آخه من که دفترچه B بودم الان از کجا بفهمم جواب من اشتباه بوده ؟ شاید جواب اونا اشتباه بوده . یعنی اینقدر کارشون درسته ؟؟؟ تجربه ثابت کرده نه ، همیشه تجربه ثابت کرده کارشون درست نیست . ای خداااا :cry:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به مبارک باشه
جدا خوشحال شدیم از موفقیت شما مهندس . امتحان مهمی رو پشت سر گذاشتین . کامتون شیرین و ورودتون رو به جمع ناظران ساختمان تبریک میگم . ضمنا مدارک خاصی که برای تهیش به مشکل بر بخورین نمیخواد اونها خودشون اطلاعیه میدن برای تحویل مدارک ولی شما هم پیگیر باشید . ضمنا احتمال زیاد اصل مدرک کاردانی و اصل مدرک کارشناسی تون رو میخوان حتما تهیه کنید . اگر ناپیوسته هستید ریز نمرات رو هم احتمالا بگیرند ازتون . ولی حتما خودشون باید نامه بدن چون ریز نمرات رو به شما نمیدن . بقیه چیز ها هم عکس و کپی و نامه دارایی و از این چیزاست نگران نباشید شما فعلا خوشحال باشید .
با آرزوی موفقیت شما در همه مراحل زندگی :gol:

بسیار ممنون:w27::w30:...آخه میدونی من اسن نمیدونستم بعد یهووووو دیدم همچین بهم چسبید خیلی خوشم امد...:w40::w42::w14::w31::w33::w31:

نامه دارایی ???خیلی مرموزه؟:razz::w07::w05:چی هس؟:w20:باز باید برم اینور و اونور باز این طبقه اون طبقه ..باز این اتاق اون اتاق...باز کاغذ بازیییییییی...:redface::D

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چطوری میشه پاسخنامه خودمو ببینم . منم شک دارم چون سه تا اشتباه زده بودم ولی زده چهارتا!

http://www.inbr.ir/
کلیک.سامانه آزمون های ورود ب حرفه مهندسان و کاردان های فنی ساختمان----تو قسمت آزمون ورود ب حرفه مهندسان کلیک کنید اعلام نتایج خرداد 93 را. آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان:کلیک کنید اعلام نتایج خرداد 93. را.

memarimemar

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید اگه کسی حد نصاب 37.5 رو اشتباحا با توجه به قبولی ازمون اجرا سال قبل زده باشه اما نمرش بالای 50 بشه ازش ایراد میگیرن
آخه سهوا اشتباهی تیک قبولی در ازمون قبلی رو زده آیا براش مشکل پیش میاد
خیلی نگرانم جواب بدید ممنون

memarimemar

عضو جدید
ب

ب

سلام دوستان
ببخشید اگه کسی حد نصاب 37.5 رو اشتباها با توجه به قبولی ازمون اجرا سال قبل زده باشه اما نمرش بالای 50 بشه ازش ایراد میگیرن

آخرین ویرایش:

vertex

اخراجی موقت
دوست عزیز تبریک میگم قبولی شما رو در آزمون نظارت . به تجربه برام ثابت شده دوستانی که خیلی وقت ها مدعی نیستند موفقترند . امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید . ضمنا به نظر بنده اعتراض فایده ای نداره ولی ضرری هم نداره . شما تمام تلاشتون رو بکنید که بعدا افسوس نخورید که میتونستین و نکردین . موفق باشین

vertex

اخراجی موقت
سلام دوستان
ببخشید اگه کسی حد نصاب 37.5 رو اشتباها با توجه به قبولی ازمون اجرا سال قبل زده باشه اما نمرش بالای 50 بشه ازش ایراد میگیرن

مسلمه که نه دوست عزیز شما قبولید دیگه نگران چی هستید ؟؟ نگران نباشید شما با زدن یا نزدن اون گزینه قبولید چون بالای ۵۰ هستید و حداقل حد نصاب رو آوردین .مبارک باشه . موفق باشین

آخرین ویرایش:

farinaz_kiani

عضو جدید
سلام دوستان

امان از ی ادم نادون که ی سنگ میندازه تو چاه که صدتا آدم عاقل نمیتونن درش بیارن اینا خودشونم نمیدونن چی کار دارن میکنن جالب اینه موقع ثبت نام تیک قبولی در ازمونهای سال پیش رو برای من قبول نمیکرد در صورتی که من اذر 92 اجرا قبول شدم

vertex

اخراجی موقت
بسیار ممنون:w27::w30:...آخه میدونی من اسن نمیدونستم بعد یهووووو دیدم همچین بهم چسبید خیلی خوشم امد...:w40::w42::w14::w31::w33::w31:

نامه دارایی ???خیلی مرموزه؟:razz::w07::w05:چی هس؟:w20:باز باید برم اینور و اونور باز این طبقه اون طبقه ..باز این اتاق اون اتاق...باز کاغذ بازیییییییی...:redface::D
بله بله واقعا انتظارشو نداشته باشی و یهو نگاه کنی و قبول بشی واقعا لذت داره . ما رو هم در خوشحالیتون سهیم بدونید . کاملا حال و هواتون از پست هاتون معلومه .جشنه بالا همه در حال پایکوبی ....:biggrin: خوشحالی هم داره ....
نامه دارایی چیز خاصی نیست معمولا اینطوریه که یه نامه معرفی از نظام بهتون میدن که برای تشکیل پرونده میبرین دارایی اونجا هم براتون تشکیل پرونده میدن و یه پول زوری واریز میکنین به حساب دارایی . راستی عیب نداره اینور و اونور ، این طبقه و اون طبقه ، خیلی وقتا واسه چیزای الکی رفتیم و اومدیم و هیچ نتیجه ای نگرفتیم . حالا که پروانه فعالیت گرفتین و آغاز کار حرفه ای تون شروع شده ارزش داره یکم این دردسرها . هر چند چیز خاصی هم نیست . موفق باشید :):gol:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

امان از ی ادم نادون که ی سنگ میندازه تو چاه که صدتا آدم عاقل نمیتونن درش بیارن اینا خودشونم نمیدونن چی کار دارن میکنن جالب اینه موقع ثبت نام تیک قبولی در ازمونهای سال پیش رو برای من قبول نمیکرد در صورتی که من اذر 92 اجرا قبول شدم

کاملا موافقم ...باورت نمیشه برای دوستام که داشتم این قضیه رو پیگیری میکردم....اول 5 شنبه رفتم نظام...اونجا گفت شامل حال شما نمیشه و مردود میشید.....بعد گفتم جواب قطعی میخوام گفت برو شهرسازی همون مسکن....رفتم اول گفت بله این موضوع شامل حال داوطلبین 88-89-90 میشه....بعد که بخشنامه امسال رو خوند گفت خیر درسته و اونها قبول هستن قطعا.....حالا گفت جهت اطمینان تهران دارم میرم حضوری ازشون از جانب شماها سئوال میکنم و ایشالله که قبول باشید....
حالا تا 3 شنبه 4 شنبه باید منتظر بمونیم ببینیم تهران چی میگه....البته دوستانی که تهران هستن و اگه محبت کنن و حضوری برن واقعا خوب میشه....
در ضمن این دو عکسی که ضمیمه کردم رو هم ملاحظه کنید اولی برای سال 92 و دومی سال 93 حالا به نظرتون چرا اینها بعد از دوسال مجدد سالهای گذشته رو اضافه کردند؟؟؟؟!!!
واقعا این داستان گیج کننده...امیدوارم به نفع دوستانی که قبول شده اند باشه....و از خوشحالیشون کم نشه.....

و جالبتر از اون این بود که امروز مجدد رفتم نظام و کامل داستان رو شرح دادم اونها هم عقیده شدن و گفتن بله احتمال قبولی این عزیزان هست
به این دو عکس توجه کنید و لطفا توی نظام های استانتون هم به این شکل پیگیری کنید....اگر اشتباهی رخ داده به خاطر راهنمای غلط اونها هست.....نه این دوستا

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    21.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2.jpg
    2.jpg
    9.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

vivi62

عضو جدید
کاملا موافقم ...باورت نمیشه برای دوستام که داشتم این قضیه رو پیگیری میکردم....اول 5 شنبه رفتم نظام...اونجا گفت شامل حال شما نمیشه و مردود میشید.....بعد گفتم جواب قطعی میخوام گفت برو شهرسازی همون مسکن....رفتم اول گفت بله این موضوع شامل حال داوطلبین 88-89-90 میشه....بعد که بخشنامه امسال رو خوند گفت خیر درسته و اونها قبول هستن قطعا.....حالا گفت جهت اطمینان تهران دارم میرم حضوری ازشون از جانب شماها سئوال میکنم و ایشالله که قبول باشید....
حالا تا 3 شنبه 4 شنبه باید منتظر بمونیم ببینیم تهران چی میگه....البته دوستانی که تهران هستن و اگه محبت کنن و حضوری برن واقعا خوب میشه....
در ضمن این دو عکسی که ضمیمه کردم رو هم ملاحظه کنید اولی برای سال 92 و دومی سال 93 حالا به نظرتون چرا اینها بعد از دوسال مجدد سالهای گذشته رو اضافه کردند؟؟؟؟!!!
واقعا این داستان گیج کننده...امیدوارم به نفع دوستانی که قبول شده اند باشه....و از خوشحالیشون کم نشه.....

و جالبتر از اون این بود که امروز مجدد رفتم نظام و کامل داستان رو شرح دادم اونها هم عقیده شدن و گفتن بله احتمال قبولی این عزیزان هست
به این دو عکس توجه کنید و لطفا توی نظام های استانتون هم به این شکل پیگیری کنید....اگر اشتباهی رخ داده به خاطر راهنمای غلط اونها هست.....نه این دوستا

منم میخواستم همین هارو بذارم که شما زحمتشو کشیدین .البته توی دستورالعمل اعلام نتایجم بهش اشاره شده . چیز مبهمی نیست که.

پیوست ها

• Capture.jpg
    Capture.jpg
    47.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

vertex

اخراجی موقت
سلام دوستان گلم
دیدم سوالات در مورد گزینه ۳۷ درصد زیاد شده وظیفه دونستم یه توضیحی بدم
ببینید قبلا آزمون نظارت و طراحی مجموعا ۴ تا آزمون بود . برای اینکه به شما صلاحیت نظارت بدن باید ۳ تا از آزمون ها رو قبول میشدید . عمومی . تخصصی . جزییات . برای طراحی هم همینطور فکر کنم . تخصصی . جزییات . طراحی . خوب این سیستم چند دوره پیش تغییر کرد و ۳ تا آزمون عمومی . تخصصی و جزییات مجموعا شد آزمون نظارت و طراحی هم یک آزمون . حالا با توجه به اینکه آنزمان که ۳ تا آزمون بود قبولی آزمون رو چند سال برایتان نگه میداشتند که مثلا اگر عمومی رو قبول شدید امسال ، سال بعد فقط تخصصی و جزییات رو شرکت کنید با این تغییر تعداد آزمون به یک آزمون گفتند آنهایی که با سیستم قبلی مثلا عمومی و تخصصی را قبول شده بودند در امتحان نظارت جدید که مجموع همه آن امتحانات است لازم نیست حد نصاب ۵۰ رو بیاورند . و بسته به اینکه یک آزمون یا دو تا رو از قبل قبول شده بودند یه تخفیف درصدی به شرکت کننده ها دادند که عدالت رعایت شود و قبولی قبلی آنها کاملا بی خاصیت نشود . پس نتیجه میگیریم با توجه به گذشت سنوات و از بین رفتن مدت زمان ماندگاری آن قبولی ها پرونده این بحث درصد های تخفیفی در حال بسته شدن است . بنابر این اگر در دوره های قبلی که آزمون ۳ مرحله داشت شرکت کرده بودید و یک یا دو آزمون را پذیرفته شده بودید و در دوره فرجه برای قبولی سومین آزمون هستید و تیک گزینه رو هم زدید بنابر این درصد های شما با تخفیف ذکر شده محاسبه میشود . نه ۵۰ درصد . در غیر این صورت حد نصاب همان ۵۰ درصد است . موفق باشید

معمار111

عضو جدید
سلام دوستان گلم
دیدم سوالات در مورد گزینه ۳۷ درصد زیاد شده وظیفه دونستم یه توضیحی بدم
ببینید قبلا آزمون نظارت و طراحی مجموعا ۴ تا آزمون بود . برای اینکه به شما صلاحیت نظارت بدن باید ۳ تا از آزمون ها رو قبول میشدید . عمومی . تخصصی . جزییات . برای طراحی هم همینطور فکر کنم . تخصصی . جزییات . طراحی . خوب این سیستم چند دوره پیش تغییر کرد و ۳ تا آزمون عمومی . تخصصی و جزییات مجموعا شد آزمون نظارت و طراحی هم یک آزمون . حالا با توجه به اینکه آنزمان که ۳ تا آزمون بود قبولی آزمون رو چند سال برایتان نگه میداشتند که مثلا اگر عمومی رو قبول شدید امسال ، سال بعد فقط تخصصی و جزییات رو شرکت کنید با این تغییر تعداد آزمون به یک آزمون گفتند آنهایی که با سیستم قبلی مثلا عمومی و تخصصی را قبول شده بودند در امتحان نظارت جدید که مجموع همه آن امتحانات است لازم نیست حد نصاب ۵۰ رو بیاورند . و بسته به اینکه یک آزمون یا دو تا رو از قبل قبول شده بودند یه تخفیف درصدی به شرکت کننده ها دادند که عدالت رعایت شود و قبولی قبلی آنها کاملا بی خاصیت نشود . پس نتیجه میگیریم با توجه به گذشت سنوات و از بین رفتن مدت زمان ماندگاری آن قبولی ها پرونده این بحث درصد های تخفیفی در حال بسته شدن است . بنابر این اگر در دوره های قبلی که آزمون ۳ مرحله داشت شرکت کرده بودید و یک یا دو آزمون را پذیرفته شده بودید و در دوره فرجه برای قبولی سومین آزمون هستید و تیک گزینه رو هم زدید بنابر این درصد های شما با تخفیف ذکر شده محاسبه میشود . نه ۵۰ درصد . در غیر این صورت حد نصاب همان ۵۰ درصد است . موفق باشید
VERTEX جان حالا یه جا هم میگفتی کافی بودا.... ماشاالله همه جا هم که کپی پیست کردی:biggrin:

faiteh

عضو جدید
من با ۴۵ رد شدم نظارت رو.انقدر حالم گرفته بود نیومدم این چند روزه اینجا.وای یاد بردن کتابها میوفتم دوباره ....:(تبریک میگم به همه دوستای خوبم که قبول شدن.به امید سالی پر از کار و موفقیت برای همتون:smile:

vertex

اخراجی موقت
VERTEX جان حالا یه جا هم میگفتی کافی بودا.... ماشاالله همه جا هم که کپی پیست کردی:biggrin:
چون دیدم مشکل خیلی ها هست و توی هر تاپیکی رفتم این بحث 37 درصد مطرح بود گفتم چند جا کپی کنم که دوستان روشن بشن . ;) . در هر صورت اگر صفحات تاپیک رو بیخودی اشغال کردم معذرت میخوام . با آرزوی موفقیت برای شما
من با ۴۵ رد شدم نظارت رو.انقدر حالم گرفته بود نیومدم این چند روزه اینجا.وای یاد بردن کتابها میوفتم دوباره ....http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gifتبریک میگم به همه دوستای خوبم که قبول شدن.به امید سالی پر از کار و موفقیت برای همتونhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_smile.gif
سلام دوست عزیز
عیبی نداره فدای سرتون مهم دو جمله آخرتون هست . مهم اینه که برای دیگران آرزوی موفقیت میکنید در حالی که خودتان موفق نشدید . قبولی در آزمون رو خیلی ها دارند و خیلی ها هم به هر شکلی شده قبول میشن مهم فهم و شعور آدم هاست که توی هیچ آزمونی سنجیده نمیشه ... بهتون قول میدم آزمون بعدی حتما قبولید . توکل به خدا . آزمون بعدی آبان ماهه درسته ؟ با آرزوی موفقیت برای شما

آخرین ویرایش:

riahi_arc55

عضو جدید
دوستان عزیز اگه ابهام یا سوال یا اعتراضی دارید از طریق شماره تلفنها و ایمیلهایی که تو اطلاعیه دفتر مقررات ملی ذکر شده اقدام کنید تا بتونید نتیجه بگیرید.
اینم لینکش:
http://www.inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=424

ضمنا فردا در نظام مهندسی تهران با نمایندگان دفتر مقررات ملی جلسه هستش میتونید شرکت کنید.

http://www.tceo.ir/ContentViewer.aspx?DataID=1853

amin16228

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال داشتم تو اون قضیه 37.5 درصد سه آزمون قدیمی و طراحی و نظارت شامل اون گزینه میشده که قبولی در یک آزمون قبلی میتونستید بزنید.حالا مثلا کسی اگه در ازمون نظارت 92 قبول میشد آیا تو اجرا با 37.5 میتونست قبول بشه و اگه اینجوری هست چرا برعکس نمیشه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با ۴۵ رد شدم نظارت رو.انقدر حالم گرفته بود نیومدم این چند روزه اینجا.وای یاد بردن کتابها میوفتم دوباره ....:(تبریک میگم به همه دوستای خوبم که قبول شدن.به امید سالی پر از کار و موفقیت برای همتون:smile:
خوش اومدی مهندس دلمون واست تنگ شده بود . خدایییش ناراحت شدم قبول نشدی .بیخیال ازمون بعدی نزدیکه تازه فکر نکنم کتابها عوض بشن یه دور همشونو بخون اینبار ایشالله قبولی . بی خیال من ازهمه پیراهن تجربه ای بیشتری در این ازمون پاره کردم میدونید که تو این ازمون مسخره بین شکست و پیروزی یک سوال فاصله است

bagher66

عضو جدید
شروع ثبتنام از 8 شهریور برای آزمون آبان ماه

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    43 کیلوبایت · بازدیدها: 0

bagher66

عضو جدید

اینم راهنمای آزمون آبان 93 حالا خودشون نمیدونن دارن چیکار میکنن

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    29.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

farinaz_kiani

عضو جدید
سلام عارفه جان اگه میشه بیا و مارو در جریان قرار بده واقعا تکلیف کسایی که اجرا پارسال قبول شدن وتیک رو موقع ثبت نام زدن و با حدنصاب 37.5 قبولشون کردن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و تکلیف ما که همین وضعیت رو داریم و تیک رو نزدیم و با حد نصاب 50% محاسبه شدیم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farinaz_kiani

عضو جدید
خواهشا هر کس خبر تازه ای داره بگه من حسابی ناامید و نگرانم ............................. ای خدا از دست این بنده های بی کفایتت

vertex

اخراجی موقت
خواهشا هر کس خبر تازه ای داره بگه من حسابی ناامید و نگرانم ............................. ای خدا از دست این بنده های بی کفایتت
سلام دوست عزیز در دفترچه هیچ صحبتی از اجرا نشده ... چه پارسال قبول شده باشید چه نشده باشید . اونهایی که تیک 37.5 درصد رو زدند باید حتما یکی از آزمون هایی که در دفترچه ذکر شده رو در تاریخهای ذکر شده قبول میشدند . اگر دو تا آزمون از آزمون های مربوطه رو قبول میشدند این 37.5 میشد 25 درصد. حالا اگر بدون توجه به این مسئله طرف تیک 37.5 رو زده باشه و بین 37.5 و 50 نمرش باشه قطعا مردود میشه . اگر بالای 50 باشه در هر صورت قبوله چه زدن تیک چه نزدنش تاثیر نداره . اونهایی طبق دفترچه شرایط زدن تیک 37.5 یا 25 درصد رو داشتند و سهوا نزدند در واقع اشتباه خودشون بوده و معلوم نیست ازشون قبول بکنند یا نه . ولی دوستان اول دقت کنند که اصلا شامل این قضیه 37.5 یا 25 درصد میشوند یا خیر . اکثر دوستان اصلا شامل نمیشوند . برای روشن تر شدن موضوع اون قسمت دفترچه که این مطلب رو ذکر کرده هایلایت میکنم و اینجا میزارم . سوالی بود در خدمتم . موفق باشید . مشاهده پیوست 37.5.pdf

hasanar368

عضو جدید
سلام
دوستان کسی اطلاع داره اونایی که قبول شدن ازمون خرداد رو باید الان برن برا مراحل اداریش؟ یا خودشون اعلام میکنن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.