بررسی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farinaz_kiani

عضو جدید
سلام دوست عزیز در دفترچه هیچ صحبتی از اجرا نشده ... چه پارسال قبول شده باشید چه نشده باشید . اونهایی که تیک 37.5 درصد رو زدند باید حتما یکی از آزمون هایی که در دفترچه ذکر شده رو در تاریخهای ذکر شده قبول میشدند . اگر دو تا آزمون از آزمون های مربوطه رو قبول میشدند این 37.5 میشد 25 درصد. حالا اگر بدون توجه به این مسئله طرف تیک 37.5 رو زده باشه و بین 37.5 و 50 نمرش باشه قطعا مردود میشه . اگر بالای 50 باشه در هر صورت قبوله چه زدن تیک چه نزدنش تاثیر نداره . اونهایی طبق دفترچه شرایط زدن تیک 37.5 یا 25 درصد رو داشتند و سهوا نزدند در واقع اشتباه خودشون بوده و معلوم نیست ازشون قبول بکنند یا نه . ولی دوستان اول دقت کنند که اصلا شامل این قضیه 37.5 یا 25 درصد میشوند یا خیر . اکثر دوستان اصلا شامل نمیشوند . برای روشن تر شدن موضوع اون قسمت دفترچه که این مطلب رو ذکر کرده هایلایت میکنم و اینجا میزارم . سوالی بود در خدمتم . موفق باشید . مشاهده پیوست 219413

آخه پس چرا نوشته متقاضیانی که دربخش هایی از ازمونهای معماری دارای اعتبار سالهای قبل ( اسفند 89و آذر 90و شهریور 91 و اسفند 91و آذر 92)قبول شده باشند قبولی آنها در بخشهای آزمونهای مذکور معادل قبولی در بخشهای زیر است.
مگه سال 91و92 چند مرحله ای بوده که اینو نوشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو جدول سال 92 چیکار میکنه

farinaz_kiani

عضو جدید
به خدا مشکل از ایناس ماهارو درگیر چه مسایل مسخره ای میکنن اخرشم هرکی به هرکیه حق خیلیام ضایع میشه

vertex

اخراجی موقت
آخه پس چرا نوشته متقاضیانی که دربخش هایی از ازمونهای معماری دارای اعتبار سالهای قبل ( اسفند 89و آذر 90و شهریور 91 و اسفند 91و آذر 92)قبول شده باشند قبولی آنها در بخشهای آزمونهای مذکور معادل قبولی در بخشهای زیر است.
امتحانات جدید همه جداگانه هستند . طراحی و نظارت و اجرا آزمون جداگانه ای دارند . قبولی یکی در قبولی دیگری تاثیر گذار نیست . پس اگر اجرا قبول شدید فقط اجرا قبول شدید . به نظارت یا طراحیتون کمک نمیکنه .

riahi_arc55

عضو جدید

دوست عزیز این یک اشتباه در دفترچه خرداد 93 بوده که نشان از بی دقتی دفتر مقررات ملی داره و سردرگمی خیلیها رو به دنبال داشته که با اعتراضاتی که شد در دفترچه جدید اصلاح شده.

موفق و پیروز باشید

amin16228

عضو جدید
دوستان این تیک تو ثبت نام اجرا هم بود ؟ مثال میزنم چون اگر باشه طبق دفترچه اگه کسی پارسال نظارت قبول شده بود و این تیک رو در اجرا میزد میشود 37.5 حالا چرا برعکسش نمیشه ؟!!!!!!:redface:

farinaz_kiani

عضو جدید
چرا عارفه خانم اینجا پستی نمیزارن مگه نگفتن باید صبر کنیم تا 3شنبه 4شنبه اون هفته چرا نتیجه پیگیریهاشونو نمیگن

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چرا عارفه خانم اینجا پستی نمیزارن مگه نگفتن باید صبر کنیم تا 3شنبه 4شنبه اون هفته چرا نتیجه پیگیریهاشونو نمیگن

دوست عزیز من اکثرا اونهایی که پیام خصوصی از اون تایم به بعد دادن جواب دادم بهشون....اینجا چیزی نمیگم چون صلاح ندیدم ...که حرف من باعث درگیری توی تاپیک بشه....میخوام در آرامش باهم در ارتباط باشیم....اگر تمایل داشتید محبت کنید و پیام خصوصی بزارید و هر سئوالی بود در خدمتتونم:smile:

ami_n

عضو جدید
سلام برای احقاق حق در زمینه اعتراض به آزمون نظارت معماری نظام مهندسی با بازرسی وزارت راه تماس بگیرید.
شماره واحد بازرسی بر عملکرد وزارت راه و شهرسازی02188879638تلفن گویای وزارت 02188878031شماره فکس ارسال اعتراض02188646109شماره تلفن گویا 111 رسیدگی به شکایات مربوط به ادارات دولتیتماس بگیرید و طرح شکایت کنید.

ami_n

عضو جدید
سلام برای احقاق حق در زمینه اعتراض به آزمون نظارت معماری نظام مهندسی با بازرسی وزارت راه تماس بگیرید.
شماره واحد بازرسی بر عملکرد وزارت راه و شهرسازی02188879638تلفن گویای وزارت 02188878031شماره فکس ارسال اعتراض02188646109شماره تلفن گویا 111 رسیدگی به شکایات مربوط به ادارات دولتیتماس بگیرید و طرح شکایت کنید.

ami_n

عضو جدید
سلام از تمام دوستان که تا بدین جا درباب آزمون نظارت معماری اعتراض نموده اند تقاضا دارم هر گونه متن شکواییه که تا بدین جا ارسال نموده اند به بنده اطلاع دهند.داوطلبان محاسبات عمران تا به اینجا شاهد حذف سه سوال بوده اند وبعد از این هم پیگیر حذف سوالات دیگری نیز می باشند. یکشنبه به تاریخ 93/06/30 هم قصد تجمع وپیگیری حضوری از بازرسی وزارت راه ودقتر مقررات را دارند.لذااز جامعه معماری تقاضا دارم که برای احقاق حق تلاش بیشتری نمایند.mail :amin_nourany@yahoo.com منتظر اطلاع رسانی شما دوستان هستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.