بررسی آزمون نظارت - بهمن 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MEN

عضو جدید
این پاسخ نامه رو من آپلود میکنم که دسترسی تون راحتر باشه

پیوست ها

• pasokh-nezarat-memari-bahman-94.pdf
    3.8 مگایابت · بازدیدها: 0

mahfa90

عضو جدید
بله دانلود کردم.ممنون.کسی جواب سوال 54 و 55 و 58 رو نمیدونه؟؟؟؟فک میکنم پاسخنامه درباره سوال 18 اشتباه میکنه.گزینه صحیح 1 هست.دوستان کسی نظری نداره؟؟؟

AZADEH255

عضو جدید
اون سوال راهنمای مبحث19راجب جرم سطحی سقف بود جوابش چی میشد.

kourosh2

عضو جدید
هدف اينها رقابتي نمودن ازمون است و از سال بعد همين كار رو هم انجام ميدهند انوقت ديگه قبوليش واقعا سخت ميشه

mahfa90

عضو جدید
ج.اب همون گزینه 4 هستش نوشته صحیح نیست
خب من میگم از بین 4 گزینه ،گزینه 1 صحیح نیست که میشه جواب تست.الان کتاب پیشم نیست ولی سر جلسه دقیق نگاه کردم نوشته بود قطعات فولادی اسیب دیده رو به یه سری شرایط میشه اصلاح کرد و استفاده کرد( الام عبارت دقیقش یادم نیست.9

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هدف اينها رقابتي نمودن ازمون است و از سال بعد همين كار رو هم انجام ميدهند انوقت ديگه قبوليش واقعا سخت ميشه

بله ... تفکرشونم اینه که کار که نیست بیکارن دیگه، بشینن بخونن ... انقدر بخونن تا جونشون در آد !

ما همیشه بازیچه دست اینا بودیم دیگه عادت کردیم ... از ما که بگذره دوباره به حالت قبل برمیگرده!

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من با اصلِ کلمه ی سخت و اسان مشکل دارم. سطح سوال در ازمون نظارت بالا بود. گزینه ها خیلی نزدیک بهم و مشابه . برای مثال سواله توالت تو م12 ک بین 3 و 4 شک ایجاد میکرد و کاملا سلیقه بود. چون 3.2 میشد برای 80 نفر . توی یک دوره سوال اومده بود و عدد رو رو به بالا گرد کرده بود. من شک داشتم که نظر طراح سوال چیه. و سواله به ظاهر اسان رو بخاطر سلیقه یا رفتار کردن طراح سوال بی خیال شدم. پس به نظر من این آسون یا سخت بودن رو نمیرسونه.

همچنین سوالی در مورد ضریب هدایت حرارت مصالح مطرح بود که چوب سنگین و پلی استایرن اعدادشون بهم شبیه بودن. ینی معین نکرده بود کدوم نوع چوب سنگین و با چه جرم ظاهری. حالا من از کجا بدونم منظور طراح چی بوده؟

پس نمیشه گفت سوال ها راحت بوده. اگرم بوده نمیشد بهش پاسخ داد.

سلام و ارزوی موفقیت برای همه دوستان!
امتحان اتفاقا اسون بود ولی حیف که وقت کم اوردم! 30تا زدم 26 تا از روی کتاب و درست 4 تا با اطلاعات خودم!
یه سوال تا چند درصد زیر 50 درصد قبول می کنن؟؟

بالاتر پاسخ دادم.

آزمون نظارت انصافا آسون بوده از شصتا سوال نزدیک 50 تا زدم ولی اجرایی واقعا سخت بوده از شصتا 45 تا زدم هیچ یدونه کتاب هم نبردم سر جلسه امتحان حالا نمیدونم درست جواب دادم یا نه خدایا کمکمون کن

به شما هم پاسخ دادم.

در مورد ازمون اجرا وضع فرق میکرد. مثل دوره مرداد اجرا سنگین تر از نظارت بود، جواب ها به کندی پیدا میشد. ظاهر سوال روان نبود. وقت گیر بود. پراکندگی جواب در صفحات متنوع. از تاسیساتا به شدت ریز و دست نیافتنی سوال اومده بود. خیلی از سوالات پیچونده شده بود. خوده مباحث اینقد بد تالیف شده که تفسیر هر کس متفاوته، حالا سوال رو هم پیچونده بودن. ولی اگه جواب رو پیدا میکردی، مشابهت گزینه نداشت مثل اجرا.

اون سوالی که زا م4 اومده بود در مورد ارتفاع سرگیری و پله بین دو پاگرد و اینام من نزدم.شک داشتم

آرش آزاد

عضو جدید
گزینه 4 می گه نمی شه استفاده کرد در حالی ک مطابق با مبحث ده می شه استفاده کرد بنابراین این گزینه ک می گه نمیشه استفاده کرد صحیح نیست
من از گزینه های سه و چهار تو این مدل سوال های صحیح نیست یا صحیح است شروع به پیدا کردن می کنم

یک سوال واقعا جزییات رو از کجا سوال می دن ؟؟/

shahram226

عضو جدید
اون سوالی که زا م4 اومده بود در مورد ارتفاع سرگیری و پله بین دو پاگرد و اینام من نزدم.شک داشتم

البته اون سوال واضح بـود ، جواب صحیح ارتفاع سرگیری بود که « عیـنا » عبارت داخل محبث رو عنوان کرده بود
و در مورد تعداد پله عبارت حداکثـر توی کتاب اومده که توی گزینه مورد اشاره نبود و صرفا 12 پله عنوان شده بود .. پس میشه گفت گزینه درست مشخصه .

امـــا در کل امتحان نظارت بهمن ماه یک امتحان « غیر استاندارد » و کامــلا غیر اصولی بود ؛
به نحوی که امکان پاسخگویی به سوالات در زمان استاندارد ِ آزمون وجود نداشت و نیـز طبق اذعان اکثر قریب به اتفاق دوستان و نیز مشاهده پاسخ نامه های منتشر شده
پاسخ گویی به دیتیل ها عملا غیر ممکن بود !!! (رجوع کنید به پاسخ نامه منتشر شده در چند پست قبل)

در مورد باقی سوالات هم مثــلا محاسبات و فرمول ها و عدد گزاری کاری نیست که در 1 یا 2 دقیقه تمام بشه .. و همینطور گزینه های نزدیک بهم !
به نظرم امتحان نظارت برعکس دوره پیـش واقـعا غیر استاندارد بود .

AZADEH255

عضو جدید
بله ولی من دانلود کردم ،سه صفحه اون سفید است و سوالات رو ندارم.

saman25710

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
جواب آزمون نظارت رو زدن من با نمره 49 مردود زدن
با 31 جواب صحیح و 6 جواب نادرست
آیا میشه اعتراض کرد.
امیدی هست؟
ممنون

saman25710

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
آیا میشه اعتراض کرد.
امیدی هست؟
ممنون

ladi

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
آیا میشه اعتراض کرد.
امیدی هست؟
ممنون

شنیدم ک اعتراضا پستی شده. این معنیش اینه ک چک نمیکنن. من اجرا رو با 48 رد شدم. خیاله اعتراضم ندارم. 31 صحیح و 8 غلط

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام چطوری بخونیم قبول شیم؟
شما زیاد مطالعه کردی یا بیشتر با کلید واژه؟
کلیدواژه خوبه برای وقتی که شما به حد کافی مطالعه هم کرده باشین. وگرنه چرا با کلیدواژه ازمونای قبلی رو میتونیم درست بزنیم ولی تو ازمون جدید رد میشیم؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
منم با 49 رد شدم..کسی نمیدونه ازمون بعدی کی برگزار میشه؟

باید وایسیم ببینیم نتیجه ازمون طراحی کی میاد. بعدش اعلام می کنن

منم با 48 رد شدم
آدر پستی اعتراض dafter@inbr.ir اینه؟درسته؟
دیگه مهلت تموم شد.
امسال اعتراضا پستی بود. رسما ینی که رسیدگی نمیشه. کی حوصله داره اعتراضو وا کنه بخونه؟ سیستم هم ک عملکردش دقیقه. ظرفیتم اشباع. منم اجرا با 48 رد شدم. اصلا فکر اعتراضم به سرم نزد. فقط یه هزینه ی پستی اضافی برام می افتاد

افروغ

عضو جدید
واسه آزمون قبلی هم پستی بود (مرداد 94 )
خواهرم نظارت با 49 رد شد.....واسش اعتراض فرستادم......قبول شد

چیز خاصی هم ننوشتم....فقط گفتم "من فقط 1 نمره کم دارم،لطفا مجددا بررسی کنین"

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
واسه آزمون قبلی هم پستی بود (مرداد 94 )
خواهرم نظارت با 49 رد شد.....واسش اعتراض فرستادم......قبول شد

چیز خاصی هم ننوشتم....فقط گفتم "من فقط 1 نمره کم دارم،لطفا مجددا بررسی کنین"
چه خوب
اگر زودتر این رو میشنیدم حتما همین کار رو میکردم.:smile:
آخه من موندم بنویسم که دقیقا چه چیزی رو بررسی کنند! خب منفی زدم و باعث مردودیم شده.

لطفا در این تاپیک هم تجربیاتتون رو بنویسین.
http://www.www.iran-eng.ir/showthre...ی،-چگونه-بخوانیم؟/page2?p=8474102#post8474102

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.