بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MK6

کاربر بیش فعال

elham.khkh

عضو جدید
منم نورگير نذاشتم.......کسی نيست که سابقه تدريس داشته باشه و از معيار قبولی مصححها بدونه؟؟؟؟

MK6

کاربر بیش فعال
مم
آذر 93 بیشتر بود ولی گفتن نگذارید منم نگذاشت

ظول زمین 17 بود درسته شما 14 مترتون نور میگرفت 3 مترتون نه اگه توی اون 3 متر برای هر دو طرف سرویس و حموم ا رو در نظر میگرفتید نه نمیخواست اما اگه فضا عای اصلیتون بود چرا باید نورگیر میدادید.

yalda65

عضو جدید
دوستان ارتفاع پاركينگو 2.2 و مطابق با ضوابط پاركينگ كوچك گرفتم اما عرض رمپ رو حضور ذهن نداشتم و 3.5 گرفتم. اگه 2.5 گرفته بودم مجبور نبودم پله بدم و فضاي زير جك و پله رو طراحي كنم. به نظرتون ايراد بزرگيه؟ :(

elham.khkh

عضو جدید
انصافا سوال بود.اصلا پيچيدگی نداشت.من هکشو بی دقتی کردم.به نظرتون يک انبارم 4متر نشده طوریه؟؟

Mosafer-1

عضو جدید
خدایا امتحان به این راحتی چرا اخه
من دیگه بیخیال میشم ممکن نیس اینجور راحت بدن

elham.khkh

عضو جدید
نميدونم.منم همين اشتباهو کردم.اما يکی از دوستان گفت يکی يه دوره سرگيری جک معلولو در نظر نگرفتع ولی قبول شد

elham.khkh

عضو جدید
منم غصم همينه.ميگم امکان نداره به اين راحتی بدن.چرا من اين اشتباهاتو کردم.

افروغ

عضو جدید
امتحان اسون بود من یکی ازاشپزخونه هام نور نگرفت طبقه اول 120 متری ...فکر نکنم قبول بشم بخاطر همین ولی بقیه کامل کشیدم ...:(
اگه عمق 7 متر رو رعایت کرده باشین مشکلی نداره........یه همچین موضوعی که باعث مردودی نمیشه!
ایشالا قبولین:gol:

dar be dar

عضو جدید
دوستان سلام.نمیدونم کیا اینجا راست میگن کیا دروغ
من الان بار 5 که امتحان میدم و یه چیز خیلی جالب بهتون میخام بگم
سال اول من حتی یه سوال ندیده بودم.سال 91 همینجوری رفتم سر جلسه.فک کردم مثل طراحی های دانشکده هست.نه انقطاعی نه در دود بندی نه اسانسور دقیقی نه پلان درستی نه پارکینگ درستی نه دسترسی درستی.نه نورگیری و نه تراسی .شاید بگید دارم واس خودم میگم..اما به هرچی قبول دارین راست میگم اون موقع از 100 نمره باس 50 میشدیم من شدم 46
سالهای بعد هر سال اطلاعاتمو کامل تر و شیتهامو کامل تر راپیدی و با مقررات ملی و تمام قوانینی که تو ازمون اول رعایت نکرده بودم سعی کردم رعایت کنم.طبیعتا کارم ایراد داشت اما وقتی به کاره اولم نگاه میکنم بعدیا شاهکارن...خخخ
حالا 4 نمره دیگه من به ترتیب که از 50 باس 25 میشدیم شده
21
19
17
دوتا دوتا اومدم پایین.احتمالا امسال 15 میشم.جالبه هر چی تجربه من بیشتر شد و دستم سریع تر اومدم پایین تر که البته از خصوصیات سیستم بسیار عااااالی اموزشیمونه...بگذریم.حالا نتیجه:هیچ چیزی تو این امتحان معلوم نیست.و همه چیز به حال محصص بستگی داره و اوضاع روحیش و بس...انقدر حرص نخورین.چون هیچی معلوم نیست.من کلا شک دارم تصحیح شن برگه ها
خدا میدونه یه کلمه حرفام و تجربه هام دروغ نیست...یا حق

افروغ

عضو جدید
منم نورگير نذاشتم.......کسی نيست که سابقه تدريس داشته باشه و از معيار قبولی مصححها بدونه؟؟؟؟

تو دوره کارشناسی ، به ما میگفتن هر ترم ، طرح رو با یه استاد جدید بردارین......چون یکی حجم براش مهمه ، یکی روابط فضاها براش مهمه و....
(اینجوری تو همه زمینه ای قوی میشین)

بنظرم داستان مصحح ها هم همینه......سلیقه هاشون متفاوته.....! بستگی به شانس داره!!!:(

dar be dar

عضو جدید
تو دوره کارشناسی ، به ما میگفتن هر ترم ، طرح رو با یه استاد جدید بردارین......چون یکی حجم براش مهمه ، یکی روابط فضاها براش مهمه و....
(اینجوری تو همه زمینه ای قوی میشین)

بنظرم داستان مصحح ها هم همینه......سلیقه هاشون متفاوته.....! بستگی به شانس داره!!!:(

دقیقا درسته مهندس.....همه چیز در همه جای ایران در هر زمینه ای سلیقه هست...پس بیخیال فرش..برین روش با کفش

lilibit2

عضو جدید
دوستان خسته نباشید
بعضی بچه ها درباره موقعیت جک معلول و پارکینگ نگرانی داشتند جک معلول تاسیسات خاصی نداره بازوی هیدرولیکش میتونه رو دیوار یا بدنه های مجاور ایستگاهش نصب بشه

آخرین ویرایش:

lilibit2

عضو جدید
کلیت کار اوکی باشه و نقشه ضعف شاخصی نداشته باشه برای مثال حتی اگه مثلا برش رو نکشیدین ولی پلانها کامل باشن نهایتا نمره برش رو نمیدن و با جمع بندی نمره ها قبول میشین البته کیفیت ارائه هم بعضی مواقع میتونه سوتیای کوچیک و کم اهمیت رو از ذهن مصحح دور کنه که تو نمره کلی شما تاثیر داره

آخرین ویرایش:

.مهسا.

عضو جدید
سلام.نکته طراحی امسال این بود با داشتن 3 اتوموبیل پارکینگ ما جزء پارکینگهای کوچک حساب میشد !!
یعنی مجاز بودیم ارتفاع تا زیر سقفش رو 2.20 بگیریم و عرض رمپ رو هم 2.50
کد پارکینگ -1.30
طول رمپ 9.40

سلام خسته نباشید همگی
من ارتفاع پارکینگ رو 2.40 و عرض رمپ رو 3.5 گرفتم..
ایراد دیگه کارم یه قسمت دسترسی به حیاط همکف رو یادم رفت خاک پر کنم :-(
بقیه شیت ها کامل کشیدم
بنظرتون برای این اشتباه ها کلا مردود میشم ؟؟؟؟:cry:

m.alinejadian

عضو جدید
به نظرتون یکی از واحدها و پارکینگا رو نباید برای معلول طراحی میکردیم؟؟؟معلول که فقد جک نمیخاد!!!!

hekmatiy

عضو جدید
این کار یکی از دوستامه به احتمال خیلی زیاد قبوله. کار خودم هم تقریبا شبیه همین بود. با کمی تغییرات. نتونستمم از کار خودم عکس بگیرم.
IMG-20150724-WA0001.jpg
IMG-20150724-WA0005.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.