بررسی آزمون دکتری معماری آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

navidmadan

عضو جدید
دوستان میشه بگید نمره اسکیستون رو چند دادن؟؟؟!!!!!!!! اصلا دهانم باز مونده از نمره اسکیسم ! نمیدونم اشتباهی شده یا مال همه رو انقدر بد دادن !!!

elahenoor

عضو جدید
ننمره
-33/33
تا 100/00

1
شناخت معماري ايران(آراءومصاديق)
28.00

2
شناخت وتحليل معماري معاصر(ايران وجهان)
52.00

3
مباني نظري معماري
40.00

4
زبان تخصصي انگليسي
17.34

5
طراحي معماري كوتاه مدت
40.00

نمره کتبي
34.34
رتبه کتبي
227

نمره کتبي آخرين فرد دعوت به مصاحبه
29.34
رتبه کتبي آخرين فرد دعوت به مصاحبه
423

نتيجه
دعوت به مصاحبه

navidmadan

عضو جدید
تبریک میگم بهتون ،،،،،،، میشه بپرسم ارشدتون رو کجا خوندید؟

1- 44.00
2- 64.00
3- 40.00
4- 13.34
5- اسکیس 5.00 !!!!!!!!

رتبه 910 !!!!
نمره 20.46

واقعا نمیدونم چی بگم !!! من اسکیس ارشدمو 65 زده بودم !

elahenoor

عضو جدید

1- 44.00
2- 64.00
3- 40.00
4- 13.34
5- اسکیس 5.00 !!!!!!!!

رتبه 910 !!!!
نمره 20.46

ممنون. دانشگاه تهران ..ولی درصد های دیگتون خیلی از من بهتره هااا
هیچ جوره نمیتونین اعتراض بدین؟

navidmadan

عضو جدید
ممنون. دانشگاه تهران ..ولی درصد های دیگتون خیلی از من بهتره هااا
هیچ جوره نمیتونین اعتراض بدین؟
نمیدونم والا ! من اسکیسمو واقعا خوب دادم و حداقل خودم نسبت به قبل خیلی راضی تر بودم ! هم ایده داشتم و هم اینکه تمام مدارکی که خواسته بودنو با راندو زدم ! جالب اینجاس که 3 تا از دوستای دیگمم 5 دادن بهشون و یکی دیگه از دوستامم 15 دادن بهش ! واقعا نمیدونم چی بگم ! شوکه شدم ...

elahenoor

عضو جدید
نمیدونم والا ! من اسکیسمو واقعا خوب دادم و حداقل خودم نسبت به قبل خیلی راضی تر بودم ! هم ایده داشتم و هم اینکه تمام مدارکی که خواسته بودنو با راندو زدم ! جالب اینجاس که 3 تا از دوستای دیگمم 5 دادن بهشون و یکی دیگه از دوستامم 15 دادن بهش ! واقعا نمیدونم چی بگم ! شوکه شدم ...
حتما دنبال اعتراض باشین. وقتی مطمئنین که خوب دادین نمیشه 5 درصد بشین!!! حداقللل واسه کامل بودن مدارکتون باید بهتون 30 رو میدادن.

elahenoor

عضو جدید
اخه چرا باید 450 نفررررررررر رو دعوت کنن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
واسه 60 نفر 450 نفر رو واسه چییی باید بیارن واسه مصاحبه؟؟؟
یه ذرره مشکوک نیست؟
فک کنم ظرفیت هاشونو زیاد کردن

navidmadan

عضو جدید
حتما دنبال اعتراض باشین. وقتی مطمئنین که خوب دادین نمیشه 5 درصد بشین!!! حداقللل واسه کامل بودن مدارکتون باید بهتون 30 رو میدادن.

نمیدونم اصلا چجوری باید اعتراض بدم و به کجا ! ولی اگه بفهمم باید چطور اعتراض کنم حتما اینکارو میکنم :(

navidmadan

عضو جدید
یه ذرره مشکوک نیست؟
بعید میدونم ظرفیت رو بالا برده باشن تا این حد ! به نظرم این تعداد اعلام کردن تا بالاخره یه عده ای رو بتونن واسه امارات که شهریش 6 برابر شهریه داخل هست بگیرن وگرنه نهایتا هر واحدی دیگه خیلی بخوان بگیرن 20 نفر بیشتر نیست

sh-sh

عضو جدید
سلام.با این اوصاف که شما میگین من میترسم برم تو سایت آزمون و کارناممو ببینم.
راستی نتایج بدون کنکور رو هم اعلام کردن؟؟

navidmadan

عضو جدید
سلام.با این اوصاف که شما میگین من میترسم برم تو سایت آزمون و کارناممو ببینم.
راستی نتایج بدون کنکور رو هم اعلام کردن؟؟

خواهشا نتیجتون رو ببینید و درصداتون ،،، مخصوصاً درصد اسکیستون رو بگید که چند دادن بهتون ،،،،،،،، من واقعا داغون شدم از نمره اسکیسم .... :( بدون آزمون رو هم اعلام کردن

sh-sh

عضو جدید
هنوزراضی نشدم که برم ببینم.بذار یکم استرس ایجاد بشه بعد برم ببینم...
ان شا ا.. فردا هردو تا رو میبینم.

ailinta

عضو جدید
یه ذرره مشکوک نیست؟

تعدادی که برای مصاحبه دعوت شدن فکر کنم خیلی بیشتر از 423 نفر باشه!!!! چون من مردود شدم ولی برا بدون آزمون که ثبت نام کرده بودم برا مصاحبه دعوت شدم :) حالا نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت :que:

ailinta

عضو جدید

1- 44.00
2- 64.00
3- 40.00
4- 13.34
5- اسکیس 5.00 !!!!!!!!

رتبه 910 !!!!
نمره 20.46

به نظر من هم باید اعتراض بدین. من افتضاحترین اسکیس عمرم رو کشیده بودم. چون اصلا اماده نبودم ولی شدم 30

navidmadan

عضو جدید
به نظر من هم باید اعتراض بدین. من افتضاحترین اسکیس عمرم رو کشیده بودم. چون اصلا اماده نبودم ولی شدم 30

اول از همه تبریک میگم بهتون که به مصاحبه دعوت شدید.
راستش اولش فکر میکردم فقط من این مشکل رو دارم و به اسکیس خودم شک کرده بودم ، ولی همونطور که گفتم 3 تا از دوستای دیگمم 5 بهشون دادن ،،،،، و جالب تر یا شایدم عجیب تر اینکه یکی از بچه هایی که روز آزمون باهاش آشنا شدم و بعد از اسکیس دیدم کارشو که دست قوی ای هم داره بهش دادن 10 !! من قبل از اعلام نتایج نگران بودم که زیر 60 بهم ندن !!!! نمیدونم شاید از عکسی که روی برگه اسکیسم بوده خوششون نیومده !!!
میشه ازتون بپرسم شما ارشدتون رو کجا خوندید؟
و یه سوال خیلی مهمتر ،،،،،، واسه بدون آزمون چه مدارکی رو فرستادین؟ چندتا مقاله داشتید؟

parvin24

کاربر فعال
راستش اولش فکر میکردم فقط من این مشکل رو دارم و به اسکیس خودم شک کرده بودم ، ولی همونطور که گفتم 3 تا از دوستای دیگمم 5 بهشون دادن ،،،،، و جالب تر یا شایدم عجیب تر اینکه یکی از بچه هایی که روز آزمون باهاش آشنا شدم و بعد از اسکیس دیدم کارشو که دست قوی ای هم داره بهش دادن 10 !! من قبل از اعلام نتایج نگران بودم که زیر 60 بهم ندن !!!! نمیدونم شاید از عکسی که روی برگه اسکیسم بوده خوششون نیومده !!!
و یه سوال خیلی مهمتر ،،،،،، واسه بدون آزمون چه مدارکی رو فرستادین؟ چندتا مقاله داشتید؟

آزمون مقاله هامونو فرستادیم؟؟؟ منم برا بدون آزمون دعوت شدم ولی یادم نیس که مقالهامونو خواسته بودن یا نه؟؟
مگه برا بدون

navidmadan

عضو جدید
آزمون مقاله هامونو فرستادیم؟؟؟ منم برا بدون آزمون دعوت شدم ولی یادم نیس که مقالهامونو خواسته بودن یا نه؟؟
مگه برا بدون

پس موقع ثبت نام بدون آزمون چه چیزایی رو بهشون اعلام کردید که دعوت به مصاحبه شدید؟ کلا توی کارنامه بدون آزمون چه مواردی رو نوشتن واستون ؟ نمره داره؟ رتبه داره؟

ailinta

عضو جدید

ممنون از لطفتون. واقعیتش من اسکیسم اونقدرام افتضاح نیست ارشد هم 85 زده بودم (کنکور آزاد). ولی برا دکترا چون یه روز قبل آزمون متوجه شدم که اسکیس هم همون روز آزمونه اصلا امادگیشو نداشتم.موضوع هم خیلی برام جدید بود قبلا اصلا به چنین موضوعی فکر نکرده بودم چه برسه به تمرین. برا همین کارم اصلا خودم رو راضی نکرد. البته هرچی که خواسته بودند رو کشیدم. و شیتام رو پر کردم.

برا بدون آزمون هیچ مدرکی نفرستادیم.فقط معدل بود. که معدل ارشد من 19.23 و معدل کارشناسیم 16.57 هستش. بقیه مدارک رو روز مصاحبه میخوان که اصلا نمیدونم چی میخوان چی نمیخوان و اینکه ارشدم رو تبریز خوندم :confused:

ailinta

عضو جدید
پس موقع ثبت نام بدون آزمون چه چیزایی رو بهشون اعلام کردید که دعوت به مصاحبه شدید؟ کلا توی کارنامه بدون آزمون چه مواردی رو نوشتن واستون ؟ نمره داره؟ رتبه داره؟

هیچی ننوشتن فقط جلو نتیجه نوشتن : دعوت به مصاحبه

navidmadan

عضو جدید
ممنون از لطفتون. واقعیتش من اسکیسم اونقدرام افتضاح نیست ارشد هم 85 زده بودم (کنکور آزاد). ولی برا دکترا چون یه روز قبل آزمون متوجه شدم که اسکیس هم همون روز آزمونه اصلا امادگیشو نداشتم.موضوع هم خیلی برام جدید بود قبلا اصلا به چنین موضوعی فکر نکرده بودم چه برسه به تمرین. برا همین کارم اصلا خودم رو راضی نکرد. البته هرچی که خواسته بودند رو کشیدم. و شیتام رو پر کردم.

برا بدون آزمون هیچ مدرکی نفرستادیم.فقط معدل بود. که معدل ارشد من 19.23 و معدل کارشناسیم 16.57 هستش. بقیه مدارک رو روز مصاحبه میخوان که اصلا نمیدونم چی میخوان چی نمیخوان و اینکه ارشدم رو تبریز خوندم :confused:

قطعا وقتی توی این نمره دهی پایین بهتون این درصد رو دادن اسکیستون خوب بوده دیگه :)
ا ؟ چه جالب ،،،، آخه من توی دفترچش دیده بودم که انگار باید واسه بدون آزمون تا یه تاریخی (که همون بهمن ماه بود) مدارک مقالات و اینا رو بفرستن و اینا ،،،،،،،،،،،،،،،، دانشگاه آزاد تبریز بودید؟ یا دولتی؟

ailinta

عضو جدید
قطعا وقتی توی این نمره دهی پایین بهتون این درصد رو دادن اسکیستون خوب بوده دیگه :)
ا ؟ چه جالب ،،،، آخه من توی دفترچش دیده بودم که انگار باید واسه بدون آزمون تا یه تاریخی (که همون بهمن ماه بود) مدارک مقالات و اینا رو بفرستن و اینا ،،،،،،،،،،،،،،،، دانشگاه آزاد تبریز بودید؟ یا دولتی؟

پارسال اینطور که شما میگید بود. ولی امسال هیچی نخواسته بود. واقعیتش من خودم گیج شدم. وقتی 423 نفر از طریق آزمون قبول کرده فکر نکنم جایی برای من باشه. اصلا نمی دونم روش حساب کنم و وقت بذارم برا مصاحبه یا نه!!!! آزاد بودم.

navidmadan

عضو جدید
پارسال اینطور که شما میگید بود. ولی امسال هیچی نخواسته بود. واقعیتش من خودم گیج شدم. وقتی 423 نفر از طریق آزمون قبول کرده فکر نکنم جایی برای من باشه. اصلا نمی دونم روش حساب کنم و وقت بذارم برا مصاحبه یا نه!!!! آزاد بودم.

معدلتون که خیلی خوبه ،،،،،، اگه مقالاتتون هم به حد کافی باشه 100% قبولید چون ارشدتون رو هم دانشگاه آزاد بودید اینو میگم ،،،،،،،،، شنیدم توی مصاحبه اگه بدونن طرف مال دانشگاه دولتی بوده ردش میکنن ،،،،،،،،،،، حالا نمیدونم من به بدون آزمون سال آینده امیدی داشته باشم یا نه چون من دولتی دارم میخونم و فکر نکنم قبولم کنن توی مصاحبه دانشگاه آزاد :(

ailinta

عضو جدید
معدلتون که خیلی خوبه ،،،،،، اگه مقالاتتون هم به حد کافی باشه 100% قبولید چون ارشدتون رو هم دانشگاه آزاد بودید اینو میگم ،،،،،،،،، شنیدم توی مصاحبه اگه بدونن طرف مال دانشگاه دولتی بوده ردش میکنن ،،،،،،،،،،، حالا نمیدونم من به بدون آزمون سال آینده امیدی داشته باشم یا نه چون من دولتی دارم میخونم و فکر نکنم قبولم کنن توی مصاحبه دانشگاه آزاد :(

مقاله ISI که ندارم. زبانم خوبه یعنی در حد تسلط ولی مدرک ندارم. 1 ترم هم سابقه تدریس دارم :D خیلی اوضام ناجوره. مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من چند ماه بیشتر نیست که ارشدمو تموم کردم بلافاصله بعد کارشناسی هم ارشد قبول شدم واقعا وقت نکردم که رزومه ام رو قوی کنم. خیلی ها چندساله که تدریس میکنن و رزومه خیلی قوی دارن.

ailinta

عضو جدید

درضمن دانشگاه سراسری هم دانشگاه آزادیا رو از مصاحبه رد میکنه دیگه... یه جورایی با هم کل کل دارن. این وسط ما دانشجوهای بدبختیم که چوبشو می خوریم.

navidmadan

عضو جدید
مقاله ISI که ندارم. زبانم خوبه یعنی در حد تسلط ولی مدرک ندارم. 1 ترم هم سابقه تدریس دارم :D خیلی اوضام ناجوره. مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من چند ماه بیشتر نیست که ارشدمو تموم کردم بلافاصله بعد کارشناسی هم ارشد قبول شدم واقعا وقت نکردم که رزومه ام رو قوی کنم. خیلی ها چندساله که تدریس میکنن و رزومه خیلی قوی دارن.

ISI که کی داره حالا توی این مقطع؟ :D همون علمی پژوهشی کفایت میکنه :smile: خوبه بازم ! منم مثل شما بلافاصله بعد از کارشناسی اومدم ارشد همون 1ترم سابقه تدریسم ندارم :biggrin:

navidmadan

عضو جدید
درضمن دانشگاه سراسری هم دانشگاه آزادیا رو از مصاحبه رد میکنه دیگه... یه جورایی با هم کل کل دارن. این وسط ما دانشجوهای بدبختیم که چوبشو می خوریم.

آره اینم هست ولی این وسط بیشتر بچه های دولتی چوب میخورن :D چون دولتی کلا 20 نفر بیشتر نمیگیره که ،، اونا هم همه از با آزمون درمیان + استعدادهای درخشان :surprised: بنابراین امید بچه های دولتی هم به دانشگاه آزاده که اونجا هم مارو قبول ندارن :cry:

sh-sh

عضو جدید
1
36.00

2
62.67

3
مباني نظري معماري
13.34

4
زبان تخصصي انگليسي
6.67

5
طراحي معماري كوتاه مدت
15.00

سلام.منم قبول نشدم :((.
دوستانی که واسه بدون کنکور قبول شدم میشه معدلشون رو بگن؟آخه من با معدل 18.32 و پایان نامه 20 قبول نشدم :((

navidmadan

عضو جدید
1
36.00

2
62.67

3
مباني نظري معماري
13.34

4
زبان تخصصي انگليسي
6.67

5
طراحي معماري كوتاه مدت
15.00

سلام.منم قبول نشدم :((.
دوستانی که واسه بدون کنکور قبول شدم میشه معدلشون رو بگن؟آخه من با معدل 18.32 و پایان نامه 20 قبول نشدم :((

اووووووه !!!!!! به شمام که اسکیس رو همینجور افتضاح دادن که !!!!!!!! رتبتون چند شد؟؟؟!!
کدوم دانشگاه ارشدتون رو خوندید که بدون آزمون قبول نکردنتون؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sh-sh

عضو جدید
اووووووه !!!!!! به شمام که اسکیس رو همینجور افتضاح دادن که !!!!!!!! رتبتون چند شد؟؟؟!!
کدوم دانشگاه ارشدتون رو خوندید که بدون آزمون قبول نکردنتون؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات تهران. رتبه من شده 870.
واقعا بابت اسکیس چی بگم بهشون.درسته ناراحتم از اینکه تو هر دو آزمون موفق نشدم اما پذیرش دارم :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.