بررسی آزمون دکتری معماری آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elahenoor

عضو جدید
سلام :)
لطفا هر کی امروز کنکور دکتری رو داده بیاد بگه چطور داده
به نظرم تارخ اسلام و ایران خیلی اسون بود .
مبانی و جهان هم بدک نبود .
زبان خیلی سختتتت
اسکیس رو هم خوب دادم.
ممنون میشم اگه از سئوالا چیزی خاطرتون هست با جوابش بگین

kaveh5

عضو جدید
سلام آره اسلام و ایران اسون بود زبانش متوسط ولی خداییش اسکیسش سنگین بود شاید به این خاطر بود من اصلا رو باغ موزه با اصول معماری ایرانی کار نکرده بودم خودش به نظرم یک ازمون طراحی منظر هم بود/
سلام :)
لطفا هر کی امروز کنکور دکتری رو داده بیاد بگه چطور داده
به نظرم تارخ اسلام و ایران خیلی اسون بود .
مبانی و جهان هم بدک نبود .
زبان خیلی سختتتت
اسکیس رو هم خوب دادم.
ممنون میشم اگه از سئوالا چیزی خاطرتون هست با جوابش بگین

elahenoor

عضو جدید
اره راست میگی ولی وقتش خوب بود میتونستی روش کار کنیم حداقل
زبان متوسط یعنی فک میکنی چند درصد زدین؟

omidtabrizi

عضو جدید
سلام من هم کنکور دادم تقریبا آسون بود . کسی سوالارو با خودش نیاورده ؟ سوالایی که یادتونه رو بگین .

kaveh5

عضو جدید
نمیشه گفت ولی 12 تایی رو درست جواب دادم شاید 40 درصد برسه .زماننش زیاد بود و خسته کننده من اول بارم بود راستی سوالهای مبانی نظری رو از کجا آورده بود ؟
اره راست میگی ولی وقتش خوب بود میتونستی روش کار کنیم حداقل
زبان متوسط یعنی فک میکنی چند درصد زدین؟

kaveh5

عضو جدید
1 طراح ورزشگاه تختی در تهران که بود ؟ 2/ طراح فرودگاه اف کندی در نیویورک که بود ؟3/ کتاب حس وحدت مال چه کسیه/ ببینم چیزی یادم میاد!!!!

kaveh5

عضو جدید
طراح بانک سپه در تهران که بود /؟اولین مساجد یک ایوانی و چهار ایوانی در ایران کدامها هستند ؟/منظور از اور چین چیه؟/

elahenoor

عضو جدید
نمیشه گفت ولی 12 تایی رو درست جواب دادم شاید 40 درصد برسه .زماننش زیاد بود و خسته کننده من اول بارم بود راستی سوالهای مبانی نظری رو از کجا آورده بود ؟

منم هنوز پایان نامم رو دفاع نکردم.
فک میکنم اون سئوالای قلمرو رفتاری و الگو طراح محور و مشارکتی و اینا از جان لنگ بود.
1-2 تا هم از حس وحدت بود
بقیه رو فک میکنم از خودش دراورده بود

kaveh5

عضو جدید
منم هنوز پیان نامم مونده ؟ راستی با چه درصد هایی احتمال قبولی هست به نظرتون ؟؟ پارسال میدونی چطوری بوده/
منم هنوز پایان نامم رو دفاع نکردم.
فک میکنم اون سئوالای قلمرو رفتاری و الگو طراح محور و مشارکتی و اینا از جان لنگ بود.
1-2 تا هم از حس وحدت بود
بقیه رو فک میکنم از خودش دراورده بود

elahenoor

عضو جدید
1 طراح ورزشگاه تختی در تهران که بود ؟ 2/ طراح فرودگاه اف کندی در نیویورک که بود ؟3/ کتاب حس وحدت مال چه کسیه/ ببینم چیزی یادم میاد!!!!

تختی مال جهانگیر درویشی بود.
بانک سپه مال وارطان
ایرو سارنین
نادر اردلان
اورچین پله پله

elahenoor

عضو جدید
منم هنوز پیان نامم مونده ؟ راستی با چه درصد هایی احتمال قبولی هست به نظرتون ؟؟ پارسال میدونی چطوری بوده/

به ۲۷
نام درس
نمره به درصد
شناخت معماری ایران (آراء و مصادیق)
۵۳/۳۴​
شناخت و تحلیل معماری معاصر (ایران و جهان)
۴۱/۳۴​
مبانی نظری معماری
۳۲/۰۰​
زبان تخصصی انگلیسی
۵۲/۰۰​

kaveh5

عضو جدید
هرم مازلو / نظریه لینچ در مورد محیط / بیشترین تاثیر محیط چه زمانی؟ / باهاوس نشئت گرفته از کدام مکتب بود؟/ (من زدم گشتالت )

omidtabrizi

عضو جدید
موزه ابگینه رو زدین ؟؟
اسکیس هم بد نبود مث ارشد سراری بود دیگه

elahenoor

عضو جدید
هرم مازلو / نظریه لینچ در مورد محیط / بیشترین تاثیر محیط چه زمانی؟ / باهاوس نشئت گرفته از کدام مکتب بود؟/ (من زدم گشتالت )
تو هرم مازلو نیاز های اساسی پایین هستند و تا وقتی تا حدی بهشون پاسخ ندی نمیتونیم به نیاز های بالاتر مثل خودشکوفایی و اینا برسیم
تاثیر محیط فقط وضوح و خوانایی رو یادمه
ادراک گشتالتی فک کنم!! درسته

omidtabrizi

عضو جدید

مزلو فک کنم تا نیازهای پایینی تا حدی ارضا نشه نیاز های بالاتر اکی نمیشه . خسته ام خودمم نمیفهمم چی میگم اما شما لطفا منظورمو درک کن ک)

وضعیت
موضوع بسته شده است.