بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fahime_k

عضو جدید
خدایا شکرت که تنم سالمه ، کنار خانوادمم و هنوز فرصت دارم از زندگیم لذت ببرمو،شکرت کنم:) قبول نشدمم نشدم فدای یه سر همه عزیزام;)
چقد من این جمله رو دوست دارم:) رو نگین انگشتر امام جواد نوشته شده بود"
حسبی الله
مرا خدای کافی است"
بزرگ فکر کنیم و بزرگ زندگی کنیم خدا کنار ماست:)
واییییی پیرامید با اس جمع عالیی بوود ...چقدرر این جملت به جا بوووود ...ممنووووون ...:w16::w27:

sallarmelli

عضو جدید
فقط برای دیدن میزان اهمیت زبان اجاعتون می دم به درصد های اقا ناصر !!!
بخدا هر بار درصداشون و رتبه و میانگینشونو می بینم و با بقیه مقایسه می کنم حیف می خورم !!!
ردیفنام کاربریزبانفنیتاریخدرکمنظررتبه معماریرتبه منظرمیانگین درصدها

46naser1990063.557.5501762336742.95

این نشد که یک نفر زبان نزنه
من می گم خودت رو براش نکش
بالاخره کسانی که کانون رفتن از کسانی که نرفتن خیلی بهتر می زنن و خودتون رو هم دست کم نگیرید ضریبش 2 هست ولی درک ضریبش 3 هست و همه کم می زنن یا شانسی می زنن که درصدشون کم میشه اگه خوب بزنید خیلی به نسبت زبان شما رو جلو می اندازه

درضمن درک فهمیدنیه ولی زبان حفظی و فرار هست و خیلی باید براش زحمت بکشی ولی کم نتیجه می گیری ولی با اندکی زحمت برای درک می شه زیاد نتیجه گرفت
این نظر من هست

معمارباشی

عضو جدید
این نشد که یک نفر زبان نزنه
من می گم خودت رو براش نکش
بالاخره کسانی که کانون رفتن از کسانی که نرفتن خیلی بهتر می زنن و خودتون رو هم دست کم نگیرید ضریبش 2 هست ولی درک ضریبش 3 هست و همه کم می زنن یا شانسی می زنن که درصدشون کم میشه اگه خوب بزنید خیلی به نسبت زبان شما رو جلو می اندازه

درضمن درک فهمیدنیه ولی زبان حفظی و فرار هست و خیلی باید براش زحمت بکشی ولی کم نتیجه می گیری ولی با اندکی زحمت برای درک می شه زیاد نتیجه گرفت
این نظر من هست

اره بقول خوت فرد تا فرد فرق می کنه ...
من از 5 سالگی تا 18 سالگی با زبان درگیر بودم ... و هر کلاسیبگی رفتم ... کانون ... های وی ... اینترچینج و ....... ولی تو این چند سال اخیر به کل گذشتمش کنار همین باعث شد که خیلی ضعیف بشم ... کمی هم اعتماد بنفس کاذب باعث شد امسال وقتی برای زبان نزارم !! نتیجه این شد بدون باز کردن کتاب و رفتن سر ازمون فقط 34 % بزنم در حالی که فقط اگه کمی برنامه ریزی می کردم برای زبان راحت می تونستم خودمو به 60-70 و حتی بالاتر بکشونم ! ... برا همین فکر کنم زبان خیلی مهمه ... حتی اگه هیچی هیچی هم زبانت قوی نباشه بنظرم از 10 تا سوال vocab اول راحت 3-4 تا رو می شه زد !!! بشرط این که لغت کار کرده باشی ... تازه دارم حالت خیلی وحشتناکشو بررسی می کنم ! از گرامرش هم 2 تا رو راحت راحت می شه زد ... از هر ریدینگ ها 2 تا دونه بینهایت تابلو داره که راحت می شه زد ... این جوری طرف راحت خودشو به مرز 20 -40 درصد می رسونه (اگه زبانش از اول صفر صفر باشه !!!) ...همین حد هم برای کنکور ما معجزه می کنه ! ... من می گم نباید زبان رو کنار گذاشت ... من از زبان و تاریخ و اسکیس بد جوری ضربه خوردم !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا