بررسی آزمون ارشد هوافضا 92

ممد جامدات

عضو جدید
تخمین رتبه

تخمین رتبه

سلام مهندسان-کسی می تونه رتبه منو تخمین بزنه
ریاضی50
آیرو دینامیک13
مکانیک پرواز 5
سازه 15
زبان و طراحی هم صفر
معدل هم 16
اصلا امیدی به قبولی داشته باشم:confused:
مالک اشتر تاچند میگیره

morad009

عضو
سلام
شنیدم اساتید مالک اشتر در هوافضا قوی هستند پس چرا اینقدر که باید سرش رقابت نیست؟
البته میدونم شرایط خاص هست ولی مگه این شرایط چی هست.تازه شنیدم که سربازی هم میتوان همانجا جاش کار پژوهشی کرد.ممنون

tahmoores65

عضو جدید
اساتید اکثرا از دانشگاهای تهران میرن اونجا درس میدن،خوب دانشگاه متعلق به وزارت دفاع ست و طبیعییه که اولویت در درجه اول خانواده شهدا،جانبازان،و دراخر فرزندان کارکنان نیروهای مصلح که البته این اولویت ها فقط در مصاحبه لحاظ میشه.داوطلبی با 1600 قبول شده و داوطلبی با رتبه 200 البته در رشته ای غیر از هوافضا قبول نشده ودر مصاحبه رد شده.

tahmoores65

عضو جدید
سلام
شنیدم اساتید مالک اشتر در هوافضا قوی هستند پس چرا اینقدر که باید سرش رقابت نیست؟
البته میدونم شرایط خاص هست ولی مگه این شرایط چی هست.تازه شنیدم که سربازی هم میتوان همانجا جاش کار پژوهشی کرد.ممنون

والبته پروژه های خوبی رو توی دانشگاه برای انجام به دانشجو میدن ولی سربازی و فکر نکنم.در هر درسی هم حدود 40 الی 45 درصد نمره به کار پژوهشی تعلق داره.

muhamedro

عضو جدید
سلام کسی نمی دونه رتبه ها کی در میاد ؟ ساله پیش کی در اومد؟

مشاور عالي سازمان سنجش کشور از اعلام نتايج اوليه آزمون کارشناسي ارشد در هفته سوم ارديبهشت ماه خبر داد.

دکتر حسين توکلي در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اعلام نتايج اوليه آزمون کارشناسي ارشد در هفته سوم ارديبهشت ماه به صورت کارنامه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org، گفت: بر اين اساس دفترچه راهنماي انتخاب رشته تحصيلي آزمون کارشناسي ارشد 48 ساعت قبل از انتشار کارنامه بر روي سايت سازمان سنجش قرار مي‌گيرد.

وي با اشاره به نحوه انتخاب رشته مجازين، افزود: مجازين انتخاب رشته آزمون کارشناسي ارشد مي‌توانند حداکثر 100 کد رشته محل از ميان کد رشته محل‌هاي امتحاني مجاز را به ترتيب تقدم علاقه در فرم مربوطه انتخاب کنند.

مشاور عالي سازمان سنجش کشور با اشاره به ثبت‌نام 896 هزار 44 داوطلب در آزمون کارشناسي ارشد 92، زمان اعلام نتايج نهايي اين آزمون را هفته اول شهريور ماه اعلام کرد.

تاریخ درج :یکشنبه 18 فروردین 1392
منبع : ايسنا

qooroob

عضو جدید
بچه ها امروز جواب اولیه کنکور میاد خواهشاٌ کارنامه هاتون و اطلاعاتی که در مورد انتخاب رشته دارید رو بذارید تا بقیه بتونن استفاده کنند.

masgari89

عضو جدید
لطفا بگید تو تهران با رتبه 151 تهران علم و صنعت یا خواجه نصیر می شه آورد دینامیک پرواز

masgari89

عضو جدید
لطفا بگید تو تهران با رتبه 151 دانشگاه تهران علم و صنعت یا خواجه نصیر می شه آورد دینامیک پرواز

bardiaxavi

عضو جدید
704 که خیلی خوبه انشالله با توجه به اینکه تا رتبه 2500 مجاز شدن ( سال پیش تا 2016 مجاز شدن ) یعنی ظرفیت رفته بالا و انشالله جای خوب قبول میشی

منم شدم 995 ، نمی دونم کجا میشه قبول شد؟

m.shokrollahi

عضو جدید
با 600 روزانه تهران امیدی هست؟!!! البته به جز مالک اشتر!! توروخدا جواب بدید!

arash_prop

عضو جدید
با 500 میشه روزانه تهران جلوبرندگی قبول شد؟؟آیا؟
یکی دسته ما رو هم بگیره!!!!!!!!:D

propulsion A

عضو جدید
با 600 روزانه تهران امیدی هست؟!!! البته به جز مالک اشتر!! توروخدا جواب بدید!
شما دیگه چرا خانم شکراللهی ، من فکر می کردم زیر ۱۰۰ بشی .
ولی با توجه به اینکه امسال ظرفیت ها تا حدودی بیشتر شده احتمالا سازه و فضایی رو میتونید بیارید .

Amir_051

عضو جدید
منم درصدها و رتبم رو تو کنکور امسال میذارم تا همه استفاده کنند.به نظرتون با این رتبه میتونم به شبانه دانشگاه فردوسی مشهد امید داشته باشم؟؟؟
زبان : 7.78%
ریاضی : 55 %
آیرودینامیک : 19.30%
سازه های هوایی : 21.05%
طراحی و مکانیک پرواز : سفید
رتبه : 667

فرید صفری

عضو جدید
آقا شما معدل موثرت چند بود؟ 667 امسال احتمالش زیاده مشهد و بیاره. بازم نمیشه قطعی گفت ولی.

Amir_051

عضو جدید
شما دیگه چرا خانم شکراللهی ، من فکر می کردم زیر ۱۰۰ بشی .
ولی با توجه به اینکه امسال ظرفیت ها تا حدودی بیشتر شده احتمالا سازه و فضایی رو میتونید بیارید .
آقا چرا امید الکی میدید؟؟؟با 600 کجا روزانه تهران قبول میشه؟؟؟؟600 شبانه تهران هم حتی هیچکدوم از دانشگاه هاشو قبول نمیشه چه برسه روزانش

m.shokrollahi

عضو جدید
آقا چرا امید الکی میدید؟؟؟با 600 کجا روزانه تهران قبول میشه؟؟؟؟600 شبانه تهران هم حتی هیچکدوم از دانشگاه هاشو قبول نمیشه چه برسه روزانش

اولاً که دعوا نکنید من اصلاً خانم نیست!!! فکر کنم اشتباه گرفتید. ثانیاً شما که چیزی نمی دونی لطفاً نظر نده. بچه ها با 800 پارسال شبانه خواجه نصیر دینامیک پرواز قبول شدن، دوست خودم روزانه فضا تهران قبول شده با 600. در نتیجه لطفاً اگه چیزی نمی دونید نظر الکی ندید!! امسال هم چندتا دانشگاه رشته جدید گذاشتن و ظرفیت ها زیاد شده منم امیدم زیاده. هر چی خدا بخواد همون میشه.

Amir_051

عضو جدید
اولا دعوا نکردم و فقط تعجب کردم.دوما من به شما نگفتم خانم و کاربر propulsion A شما رو اشتباه گرفته نه من(لطفا تو خوندن مطالب دقت کنید).پارسال قضیش با امسال زمین تا آسمون فرق میکنه و علتش هم این بود که اکثر بچه های مکانیک ، تو هوافضا رتبه خوب آوردن و بعدش هوافضا نرفتند.درضمن پارسال شبانه مشهد هم با 600 تازه آخرین رتبه هایی بوده که قبول شده.بعدشم من از خدامه با 600 تهران کسی قبول شه.چون من با 667 امسال حتی میترسم مشهد شبانه هم قبول نشم(پس الکی جبهه گیری نکنید).

بالا