بررسی آزمون اجـــرا آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faza@bana

عضو جدید
سلام دوستان ببخشید یه سوال تو نمونه سوالات ازمون های قبل این سوال جوابش چه جوری ؟
حداقل مساحت مفید مورد نیاز یک پناهگاه به ارتفاع 2/30متر برای یک ساختمان مسکونی 12طبقه که افراد آن به تعداد 120نفر میباشند چقدر است ؟من جوابشو 40میارم ولی گزینه درست رو 44 نوشته

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان ببخشید یه سوال تو نمونه سوالات ازمون های قبل این سوال جوابش چه جوری ؟
حداقل مساحت مفید مورد نیاز یک پناهگاه به ارتفاع 2/30متر برای یک ساختمان مسکونی 12طبقه که افراد آن به تعداد 120نفر میباشند چقدر است ؟من جوابشو 40میارم ولی گزینه درست رو 44 نوشته
این سوالو بیخیال شین، روششون چرتو مزخرفع،به نظر منم 40 درسته

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
ای آقـــــــــــــــــــــــا! رفتم میگه اسامی رو می نویسیم برای دوره اجرا اگر به حد نصاب رسیدین (30 نفر) بعد دوره رو میزاریم!:surprised:
تازه فرمودن پروانه نظارت رو هم صادر نمی کنیم تا هر دوشو با هم بدیم دوباره کاری نشه:confused: حتی هزینه رو هم نگفت! گفت معلوم نیست
به ما که رسید چه بساطی راه افتاد.
از قبل عید دنبال تایید مدرک تحصیلیم از راه و شهرسازی بودم. بعد عید هم اولین نفر رفتم سازمان و کارای پرونده مالیاتی و گواهی عدم اعتیاد و ... همه رو انجام دادم که ایشالا اردیبهشت سر ساختمون باشیم:biggrin:
یه چیز خیلی جالب دیگه اینکه تو استان تنها قبولی نظارت معماری بودم!!! اسممو اتفاقی توی لیست روی میز طرف دیدم. جالب اینجاست که متصدی صدور پروانه می خواست نفهمم که تنها قبولی نظارت بودم که مبادا روم زیاد شه:mad:

آخرین ویرایش:

hamedzjg

عضو جدید
ای آقـــــــــــــــــــــــا! رفتم میگه اسامی رو می نویسیم برای دوره اجرا اگر به حد نصاب رسیدین (30 نفر) بعد دوره رو میزاریم!:surprised:
تازه فرمودن پروانه نظارت رو هم صادر نمی کنیم تا هر دوشو با هم بدیم دوباره کاری نشه:confused: حتی هزینه رو هم نگفت! گفت معلوم نیست
به ما که رسید چه بساطی راه افتاد.
از قبل عید دنبال تایید مدرک تحصیلیم از راه و شهرسازی بودم. بعد عید هم اولین نفر رفتم سازمان و کارای پرونده مالیاتی و گواهی عدم اعتیاد و ... همه رو انجام دادم که ایشالا اردیبهشت سر ساختمون باشیم:biggrin:
یه چیز خیلی جالب دیگه اینکه تو استان تنها قبولی نظارت معماری بودم!!! اسممو اتفاقی توی لیست روی میز طرف دیدم. جالب اینجاست که متصدی صدور پروانه می خواست نفهمم که تنها قبولی نظارت بودم که مبادا روم زیاد شه:mad:

موظف هستن پروانه نظارت شمارو صادر کنن ..

Mohandes salman

عضو جدید
سلام
کار دانها هم میتونن ازمون نظارت ، طراحی و اجرا رو بدن و اگه میشه چند سال بعد فارغ التحصیلی میتونن تو ازمون شرکت کنن؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز
موظف هستن پروانه نظارت شمارو صادر کنن ..
دقیقا!!! به کسی مربوط نیست اصلا دلتون نمیخواد پروانه اجرارو بگیرید ... آقای مجتبی برید بگید که من نمیخوام اصلا پروانه اجرامو چ ربطی داره.... ذلیلشون احمقانه و غیر منطقیه
سلام
کار دانها هم میتونن ازمون نظارت ، طراحی و اجرا رو بدن و اگه میشه چند سال بعد فارغ التحصیلی میتونن تو ازمون شرکت کنن؟؟

نه نمیتونن .. ولی تو کانون کاردانها میتونن شرکت کنن نظام برا لیسانسا هستش

Mohandes salman

عضو جدید
دقیقا!!! به کسی مربوط نیست اصلا دلتون نمیخواد پروانه اجرارو بگیرید ... آقای مجتبی برید بگید که من نمیخوام اصلا پروانه اجرامو چ ربطی داره.... ذلیلشون احمقانه و غیر منطقیه

نه نمیتونن .. ولی تو کانون کاردانها میتونن شرکت کنن نظام برا لیسانسا هستش

جریان این کانون کار دان ها چی هست و چی میخوان؟؟

وسعت

عضو جدید
دوستان کلاس های اجرا برگزار داره میشه...
من دیروز رفتم نظام مهندسی حضوری و پیگیری کردم
هر کسی میخاد سریع ثبت نام کنه....داره پر میشه....متاسفانه خودشون هم خبر نداشتن....واحد اموزش هم هیچی نگفت....به زور خبر دار شدم
اینم آدرس سایتشه...

http://tceoexam.ir/index.php/118-congarce/163-vorod-be-herfe

holooooooo

کاربر ممتاز
بیخود تلاش نکنین، مجری برا ساختمون گویا حذف شده.....

sallarmelli

عضو جدید
متاسفانه احتمال صحت این موضوع زیاده چون 76ساعت زمان دوره آموزشی است من سر فصل هاشو دیدم وحشتناک بود
ما واسه یه اب معدنی و کیک هر بار پنجاه تومن پول آزمون دادیم الان میخوای واسه 76 ساعت دوره همراه با بازدید از پروژه ها و پزیرایی و....
ن در مخیله نمیگنجد والا. ایشالله که رایگان باشد

گلی به جمال قبلی همه با هم ولی اینا .....:eek::eek::eek:

وسعت

عضو جدید
زنگ زدم نظام... مجری قطعی هست...
قیمت کلاسها نزدیک 700 تومانه و از دو هفته پیش در تهران شروع شده......ثبت نام اش و برگزاری اش...

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
همه دارن میگن لینکشو پیداکردم دوباره میذارم
کوتاه بیاین مگه ممکنه؟؟ استان ما که هنوز تکلیف کلاسا معلوم نیست!
من امروز پروانه نظارتمو گرفتم و مهرمو دادم بسازن:) روز جالبی بود!
ولی این اجرا مارو دق مرگ کرد

titipalang

عضو جدید
سلام کسی کلاسها رو شرکت کرده چه طور بود واقعا ساعتهاشون وحشتناک هست

mukrian

عضو جدید
سلام خانم مهندس شما جزوه عناصر و جزییات خانه شراق عمران ندارید؟ ممنون میشم اگه کسی داره بگذاره

titipalang

عضو جدید
لطفا هر کس تو این کلاسها شرکت کرده بیاد اطلاع رسانی من خودم با وجود مشغله زیاد میام بعد کلاس اطلاع رسانی می کنم کلاس های من فشرده هست از 1 مرداد تا 11 مرداد

titipalang

عضو جدید
من کلاسهایی تو دانشکده فنی برگزار می شه رو دارم شرکت می کنم تو برنامه نوشته 12 تا 8 ولی کلاسها از 2 شروع می شه بعد هر کلاس هم آزمون می گیرن در کل بعد نیست ولی بعضی از استادهاه میان زحمت میکش مباحثی رو که آزمون دادیم رو پاورپوینت می کنن میان می گن

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبحث دو داره دگرگون میشه و اصلا مجری رو دارن حذف میکنن
ماهم اینجا داریم هی پول و وقت بی زبانمان را صرف کلاس اجرا میکنیم

titipalang

عضو جدید
من دوره کلاسهام تموم شد و نمرات را هم ارجاع دادن نظام مهندسی در کل خوب بود دوره ها من باید برم واسه تشکیل پرونده

وضعیت
موضوع بسته شده است.