بررسی آزمون اجـــرا آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

وسعت

عضو جدید
وای خدا یعنی 76 ساعت باید بریم کلاس واقعا وحشتناکه خیلی احمق شب می خوابن صبح پا می شن قانون جدید می زارن

امیدوارم کلاس هاش مفید باشه...انشاللههههههههههههههه ...اگه مفید باشه...مجانی هم باشه....ساعت هاشم خوب باشه...جاش هم نزدیک باشه...میشه روش فک کرد

بهار امیدوار

عضو جدید
سلام دوستان
من سوالی برام پیش اومده
وقتی نمیشه با پایه سه کار کرد و درآمد داشت . پس آزمون رو به امید ده سال دیگه بدیم ؟ و دوباره دنبال شغل بگردیم ؟
برقی ام

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
این سوال رو منم هر روز از خودم می پرسم! و فقط امیدم به خداست. اطراف من که مهندسای موفق و گردن کلفت زیادن، به شوق اینکه روزی مثل اونا بشم تلاش می کنم. ولی واقعا شاید لازم باشه چند سال عذاب موندن توی پایه 3 رو تحمل کنیم.
البته با تمام این حرف ها برای رشته معماری پروانه طراحی همچنان نون داره! می تونیم با اون گذران کنیم تا ارتقا پایه.
چاره دیگه ای هم نداریم انگار! این همه سال درس خوندن و زحمت..:cry:

وسعت

عضو جدید
سلام دوستان
من سوالی برام پیش اومده
وقتی نمیشه با پایه سه کار کرد و درآمد داشت . پس آزمون رو به امید ده سال دیگه بدیم ؟ و دوباره دنبال شغل بگردیم ؟
برقی ام

معمولا بعد 10 سال ارزش پیدا میکنه برگه ها

لابد تا اون موقع هم شهرها از ساختمان اشباع میشه و ساخت و ساز نمیشه دیگه...هههههههههههههههه

titipalang

عضو جدید
سلام من امروز رفتم نظام تهران در مورد کلاسها پرسیدم گفتن فروردین کلاسها رو اعلام می کنن و مکانش هم چند منطقه در نظر می گیرن بسته به نزدیکی محل می توان انتخاب کرد و اما هزینه ها رو پرسیدم گفتن معلوم نیست و من گفتم شنیدم 2 میلیون هست هزینه کلاسها که گفتن صحت نداره این مبلغ

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من امروز رفتم نظام تهران در مورد کلاسها پرسیدم گفتن فروردین کلاسها رو اعلام می کنن و مکانش هم چند منطقه در نظر می گیرن بسته به نزدیکی محل می توان انتخاب کرد و اما هزینه ها رو پرسیدم گفتن معلوم نیست و من گفتم شنیدم 2 میلیون هست هزینه کلاسها که گفتن صحت نداره این مبلغ

یعنی کلا پول نمیگیرن یا از 2 میلیون کمتر میگیرن:que:

hasanar368

عضو جدید
خب وقتی کلاسا فروردین برگزار میشه الان باید 16 اسفند برا صدور پروانه اقدام کنیم یا همون فروردین بعد از دوره باید اقدام کنیم؟؟؟؟؟؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خب وقتی کلاسا فروردین برگزار میشه الان باید 16 اسفند برا صدور پروانه اقدام کنیم یا همون فروردین بعد از دوره باید اقدام کنیم؟؟؟؟؟؟؟

دوست من رفت،گفتن بعداز عیدبیا،دوستم به منم گفت پس توام نرو الاف میشی

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم بدونم دوست من سربازه چجوری میتونه عضو نظام بشه وفتی مدرکشو یخاطر سربازی بهش ندادن؟!

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان میخواستم بدونم دوست من سربازه چجوری میتونه عضو نظام بشه وفتی مدرکشو یخاطر سربازی بهش ندادن؟!

از محل خدمتش گواهی اشتغال به خدمت بگیره و با اون میتونه گواهی موقتشو بگیره.با همون میتونه تو نظام مهندسی ثبت نام کنه.

سلام دوستان من یه سوال دارم ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنیدمن خرداد اجرا قبول شدم چون یه سال بیمه نداشتم گفتن بیمه بیار الان با این کلاسی که گذاشتن و گفتن کسایی که خرداد قبول شدن تا تیر ماه میتونن اقدام کنن ولازم نیست کلاس شرکت کنن یعنی دیگه اون شرط بیمه رو برداشتن؟

آخرین ویرایش:
من نمیدونم چرا هر چی به ما میرسه داستان میشه قبلا که اصلا آزمون اجرا نبود اما الان آزمون بیمه کلاس خدایش دمشون گرم یهو بگن نمیخایم شما کار بکنید دیگه

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من یه سوال دارم ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنیدمن خرداد اجرا قبول شدم چون یه سال بیمه نداشتم گفتن بیمه بیار الان با این کلاسی که گذاشتن و گفتن کسایی که خرداد قبول شدن تا تیر ماه میتونن اقدام کنن ولازم نیست کلاس شرکت کنن یعنی دیگه اون شرط بیمه رو برداشتن؟

1-کسانی که 1سال بیمه اجرایی دارند،میتونند پروانه اجراشونو تا تیرماه بگیرن.
2-کسانی که بعد این تاریخ بخوان واسه پروانه اقدام کنن،باید علاوه بر 1سال بیمه اجرایی،این کلاس هایی که گفتن هم شرکت کنه.
خلاصه داستانی شده......هر چقدر میدویی تموم نمیشه.....

1-کسانی که 1سال بیمه اجرایی دارند،میتونند پروانه اجراشونو تا تیرماه بگیرن.
2-کسانی که بعد این تاریخ بخوان واسه پروانه اقدام کنن،باید علاوه بر 1سال بیمه اجرایی،این کلاس هایی که گفتن هم شرکت کنه.
خلاصه داستانی شده......هر چقدر میدویی تموم نمیشه.....
خدا لعنتشون کنه

وسعت

عضو جدید
سلام
بچه ها برای سابقه کار دو تا مهندس امضا میکنن باید برن دفتر اسناد رسمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا همون برگه را امضا کنن کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمککککککککککککککککککککککککککککک

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها برای سابقه کار دو تا مهندس امضا میکنن باید برن دفتر اسناد رسمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا همون برگه را امضا کنن کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمککککککککککککککککککککککککککککک

مهر و امضا می زنن. نیاز به دفتر خونه نیست.
قبلا توضیح دادم این بخش رو دوستان خیلی سخت میگیرن. در حالی که خیلی هم ساده بود. 2 تا مهر و امضا و معرفی چندتا پروژه تو قسمت سابقه

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...میشه لطفا یکی منو روشن کنه این قضیه دورها واسه اجرا چیه!!خوندم زیاد سردرنیاوردم!2میلیونو ...72 ساعت و وو....من اذر 92اجرا رو قبول شده بودم !!!

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ...میشه لطفا یکی منو روشن کنه این قضیه دورها واسه اجرا چیه!!خوندم زیاد سردرنیاوردم!2میلیونو ...72 ساعت و وو....من اذر 92اجرا رو قبول شده بودم !!!

از این به بعد برای گرفتن پروانه اجرا علاوه بر قبولی ازمون یه سری کلاس هم گذاشتند که اجباریه؟ البته اگه شما که اجرا سال قبل قبول شدید تا اردیبهشت وقت دارید بدونه شرکت تو ای کلاسها پروانه تونو بگیرید.

وسعت

عضو جدید
هزینه 2 میلیون قطعی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته من سایر کلاسهای پولی نظام را میدیدم....بعید نیست با این همه سسسسسساعت اموزشی 2 تومن هم بشه....
لابد خورد خورد 150-200 ./....میشه برای هر کلاس روی هم میشه این رقم

titipalang

عضو جدید
هزینه 2 میلیون قطعی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته من سایر کلاسهای پولی نظام را میدیدم....بعید نیست با این همه سسسسسساعت اموزشی 2 تومن هم بشه....
لابد خورد خورد 150-200 ./....میشه برای هر کلاس روی هم میشه این رقم
من با آموزش نظام مهندس تهران صحت کردم هزینه کلاسها ساعتی 9 تومن هست کل دوره ششصت و خورده ای می شه ولی زمان کلاسها هنوز مشخص نیست من خودم 5 اردیبهشت باید برم واسه تشکیل پرونده

holooooooo

کاربر ممتاز
من با آموزش نظام مهندس تهران صحت کردم هزینه کلاسها ساعتی 9 تومن هست کل دوره ششصت و خورده ای می شه ولی زمان کلاسها هنوز مشخص نیست من خودم 5 اردیبهشت باید برم واسه تشکیل پرونده

:surprised::eek::cool: فقط کاسبی باز کردن ... خیلی باحالن رایگان بذارن.. یا بگن بعد از امضای اولین پروژتون یه مقداری هزینه بدین..

EHSAN.1984

عضو جدید
یکی نیس بگه ما اومدیم درآمد داشته باشیم نه یه درآمدی واسه شما شیم درس خوندیم اکار کردیم متحان دادیم قبول شدیم دوباره پول به شما بدیم اراجیف بشنویم.

titipalang

عضو جدید
یکی بهم می گه واسه اجرا تو کاربرگ سوابق سمت رو چی باید بنویسم همونی که دو تا مهندس باید تایید کنه ممنون می شم باید حتما مسیول کارگاه باید بنویسم

holooooooo

کاربر ممتاز
یکی بهم می گه واسه اجرا تو کاربرگ سوابق سمت رو چی باید بنویسم همونی که دو تا مهندس باید تایید کنه ممنون می شم باید حتما مسیول کارگاه باید بنویسم
من برا نظارتم نوشتم سرپرست کارگاه.. برا اجرام گفت دیگه نمیخواد اون برگو پر کنی

holooooooo

کاربر ممتاز
واقعا پس نظام تهران گفت باید باشه اون پرگه من واسه نظارت نوشته بودم ناظر

شاید چون نوشته بودین ناظر! از من پرسید اگر نوشتی سرپرست کارگاه دیگه نمیخواد .. یه همچین چیزی گفت

titipalang

عضو جدید
اه اه شورشو در آوردن من رفتم گفتن مدارک رو نمی گیریم تا برید کلاس ،کلاسها هم معلوم نیست کی شروع می شه

وضعیت
موضوع بسته شده است.