بررسی آزمون اجرا 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rahbar49

عضو جدید
چقد نامردن ما رو نادان فرض کردن!! خجالت نمیکشن.بچه ها اعتراض کنید سرجلسه نوشته بود گزینه 2 و 3 صحیح است الان کردنش 1و2

آره پس چی به همین سادگی ما گوشامون درازه دیگه از تاریخ 9 دی تا 20 دی مهلت اعتراض دادن ماهم تو تاپیک نظارت درخواست اعتراض به عرض همه دوستان رسوندیم اما تا امروز که 15 دی هست جما 2 نفر اومدن و اعتراضشونو اونجا با ما همصدا نشون دادن چه انتظاری دارین والله !! تازه یکی از دوستان 7 تا از سوالای گنگو که جوابا اشتباهه رو هم با ذکر منبع گذاشتن اما کسی از همکارا نیومده و توجه نکرده یواش یواش شک میکنم که دمم در آوردین غیر گوشای دراز والله بخدا حتما یه پیام اخظارم به خاطر این حرفا دارم !!!!!!!!!!!!!!!!!

amir architect77

عضو جدید
بچه ها آزمون اجرا فقط سوال 16 غلطه؟اگه بازم هست زودتر بگید تا اعتراضا رو بفرستیم

minamir3000

کاربر فعال
بچه ها آزمون اجرا فقط سوال 16 غلطه؟اگه بازم هست زودتر بگید تا اعتراضا رو بفرستیم
سوال 57: سوال ابهام دارد...طبق مشخصات داده شده سوال: پروفیل با بالاترین گواهی نامه ذکرشده و با توجه به جدول صفحه 115مبحث 19می توان از جمله ابهام دار سوال هم 4 Ufr و هم 5 Ufr را برداشت کرد که در این صورت 2.7 و2.9 (گزینه های 1 و 2) هر دو جواب می باشند .معلوم نیست منظور از کلمه بالاترین ،از لحاظ عددیه یا از لحاظ کارایی بهتر انرژی

pasopish

عضو جدید
دوستان نیازی نیست که همه نسبت به همه ی سوالات اشتباه اعتراض بدیم بلکه هر کسی باید با توجه به سوالاتی که خودش جواب داده و از بین اونا فکر میکنه اشتباه هستن با توضیحات لازمه اعتراضش رو ایمیل کنه و قرار هم نیست هر چی اعتراض نسبت به سوالی بیشتر باشه اون سوال حتما غلطه و حذف میشه بلکه باید توضیح قانع کننده و مستند باشه حتی اگر یک نفر به سوالی اعتراض کنه و اعتراضش دلیل و مستند باشه تصحیح میشه.
مثلا من خودم به سوال 16 و 50 اجرا اعتراض کردم. و البته چندتا از سوالای نظارت هم.
متاسفانه بعضی از دوستان چون سوالی رو اشتباه زدن و سوال براشون گنگ بوده و نفهمیدن شروع میکنن به اعتراض نمونه ش رو میشه در نمونه اعتراض های که دوستان در نظارت و اجرا نوشتن فراونه...

hedylamarr

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام
به نظر من كليد سوال 57 گزينه 3 هست چونكه در بخش پ 9-3 از مبحث 19 تاكييد شده كه اگر پنجره مورد استفاده فاقد گواهينامه تاييد كننده وجود گاز و حفظ آن در دوره بهره برداری باشد بايستی مقادیر مربوط به هوا ملاك محاسبات قرار گیرند [/FONT]
. [FONT=&quot]از آنجایيكه در متن سوال مذكور فقط پروفيل مصرفی دارای گواهينامه بوده و اشاره ای به داشتن گواهينامه تاييد كننده وجود گاز در شیشه دوجداره نشده است [/FONT][FONT=&quot]بنابراين باید مقادیر مربوط به هوا ملاك قرار گيرد يعني 2.8[/FONT]

وضعیت
موضوع بسته شده است.