بررسی آزمون اجرا - 1 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

-NEDA-

کاربر بیش فعال
مشاهده پیوست 248143
دقیقا یک صفحه بعد از اونجایی که نوشته بود 2 تا گمانه تو یه جدول نوشته بود

درسته ولی توی سوال گفته ساختمان منفرد با سطح اشغال حداکثر 300 متر.. پس جوابش تو کادر بالاست : 2 یا 3 گمانه برای عمق 10 تا 20 متر.. وقتی توی سوال گفته عمق گود 20 متر به نظرم جواب باید 3 گمانه باشهattachment.php.jpg

آخرین ویرایش:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا رو مطمئنید؟؟؟
من خیییییلی خسته بودم..اصلا حالم یجوری بود سر جلسه..از امتحان نظارت خستگیاش باهام بود...اصلا مخم یاری نمیداد...با این جوابا من رددددددم:(
این حس خیلی ها بود
منم واسه اجرا اصلا تو حال خودم نبودم
خیلی خیلی خسته با درد گردن شدید
بعد از آزمونم از بقیه سوال کردم ببینم اونا چطورند خیلی ها همین نظر رو داشتن
سلام دوستان..جواب سوال 7 و 50 چی میشه؟؟؟؟

من 7 و 29 رو پاسخ ندادم
فقط 50 رو گزینه سه زدم

sora66

عضو جدید
سلام دوستان منم با 7 میشه گزینه 1 یعنی 5 تا موافقم و 50 را هم تا حدودی مطمئنم 3 میشه.21 و 22 و 15 چی میشه کسی مطمئن هست با دلیل؟امن 15 را 4 و 21 را 4 و 22 را 1 زدم

sevdana

عضو جدید
سلام دوستان منم با 7 میشه گزینه 1 یعنی 5 تا موافقم و 50 را هم تا حدودی مطمئنم 3 میشه.21 و 22 و 15 چی میشه کسی مطمئن هست با دلیل؟امن 15 را 4 و 21 را 4 و 22 را 1 زدم

عزیزم سوال 7 دقیقا مبحث 7 ص 8 هست عین روی سوال هست تو جدول دقت کنین

sevdana

عضو جدید

صفحه 3 من جواب ها رو گذاشتم و مطمئنم

sinatmov

عضو جدید
درسته ولی توی سوال گفته ساختمان منفرد با سطح اشغال حداکثر 300 متر.. پس جوابش تو کادر بالاست : 2 یا 3 گمانه برای عمق 10 تا 20 متر.. وقتی توی سوال گفته عمق گود 20 متر به نظرم جواب باید 3 گمانه باشهمشاهده پیوست 248146

3 که اصلا نمیشه. من خودم اون 300 متر رو شک داشتم کدوم رو باید در نظر بگیرم، ولی توجه کن که این اعداد باید به 2 تا گمانه که تو صفحه قبلش اومده و تو عکس، زیر شماره جدولش خط کشیدم باید اضافه بشه که در اون صورتم میشه یا 4 تا یا 5 تا

sinatmov

عضو جدید
الان که دوباره خوندم سوال رو فهمیدم میشه 4 تا، نوشته حداکثر 300 متر مربع :cry:

amin.shamshiri

عضو جدید
سلام دوستان سوال 18 اون پلکان رو کسی میدونه جوابش چیه؟
وسوال 21 جداکننده مناسب؟
27 نصب تابلوی برق؟
29بیرون زدگی سرپوش حفاظتی سازه موقت؟

sora66

عضو جدید
سلام عزیزم،۷که باید از دوتا جدول استفاده میکردیم و چون گفته بود حداکثر۳۰۰ یکی از این جدول و چون تا گود ۲۰متر خواسته بود ۳تا از اون جدوله میشد که کلا میشد ۴تا و منم غلط زدم چون حداکثر ۳۰۰را مثل خیلی از چیزایی که اون روز ندیدم ندیدم..در مورد جدا کننده صفحه ۲۲ برا مسکونی و راهرو زده حداقل ۳۵ که همه سه مورد از ۳۵بیشترن،در موردسوال ضریب جذبم که میشه صفحه ۱۱ با توجه به فرمول ضریب جذب میانگین با ضریب حذب صوتی هریک از سطوح موجود در اتاق رابطه مستقیم دارد کسی هست که بصورت دیگه ایی تحلیل کرده باشه؟

sevdana

عضو جدید
دوستان جواب سوال 1و 14و 36 چی میشه؟

آخرین ویرایش:

vmitra

عضو جدید
سوال 1 چطور شده گزینه 4؟ مگه گزینه 2 جواب صحیح نیست؟
قبولی من بستگی به این سوال داره، کسی میدونه این سوال چطور محاسبه میشه، نمیدونم اعتراض بزنم یانه.

vmitra

عضو جدید
سایت پوران پژوهش جواب تشریحی داده و اونم گزینه 2 صحیح اعلام کرده

-NEDA-

کاربر بیش فعال
3 که اصلا نمیشه. من خودم اون 300 متر رو شک داشتم کدوم رو باید در نظر بگیرم، ولی توجه کن که این اعداد باید به 2 تا گمانه که تو صفحه قبلش اومده و تو عکس، زیر شماره جدولش خط کشیدم باید اضافه بشه که در اون صورتم میشه یا 4 تا یا 5 تا
سايت نظام مهندسي سوالات و پاسخنامه رو گذاشته.. جواب اين سوال رو همون گزينه ي ٣ زده يعني ٣ گمانه

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اطلاعيه اعلام نتايج آزمونهاي مردادماه 1394
بدينوسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان محترم در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت معماران تجربي 1 و 2 مرداد ماه 1394 می رساند؛ با پيگيري هاي بعمل آمده و اعلام سازمان سنجش، نتايج آزمونهاي تستي موصوف در دست استخراج بوده و تا عصر روز سه شنبه 28/07/94 به آگاهي عموم شركت كنندگان محترم خواهد رسيد. لذا اين عزيزان مي توانند جهت دريافت كارنامه خود در تاریخ مقرر به سامانه آزمونهاي ورود به حرفه دفتر مقررات ملّي ساختمان مراجعه و از نتيجه آزمون خود مطلع شوند.
دفتر مقررات ملّی ساختمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.