برای یادگیری حرفه ای طراحی سایت از کجا باید شروع کرد؟

H3kt0rz

عضو جدید

سلام

من قصد دارم طراحی انواع سایت ها را به طور حرفه ای یاد بگیرم. می خواستم اطلاعاتی راجع به این که از کجا شروع کنم و چه نرم افزارها یا برنامه هایی را باید یاد گرفت؟

دوستانی که در ضمینه ی طراحی وب تجربه دارند خواهشاً دقیق راهنمایی کنند و بگن دقیقا چه چیزهایی رو و به چه ترتیبی از اولین مرحله تا آخرین مرحله باید یاد بگیرم

moghtadershoar

عضو جدید
ba salam b doste aziz albate man onghadam herfei nistam chon khodamam taze shoro kardam vali bb nazaram aval HTML v CSS RO YAD BEGIRI Bab mitoni 1 az zabanhay PHP ya ASP ro yad begiri moafagh basid

nasrin-eng

عضو جدید
سلام

با تایید moghtadershoar شما ابتدا نیاز دارین از فتوشاپ چیزاهایی بدونین, خلاقیت داشته باشین, html css javascript اینا پایه هستن, شروع کنین کم کم میرین جلو خودتون بیشتر اطلاعات بدست میارین

babaweb

عضو جدید

سلام

من قصد دارم طراحی انواع سایت ها را به طور حرفه ای یاد بگیرم. می خواستم اطلاعاتی راجع به این که از کجا شروع کنم و چه نرم افزارها یا برنامه هایی را باید یاد گرفت؟

دوستانی که در ضمینه ی طراحی وب تجربه دارند خواهشاً دقیق راهنمایی کنند و بگن دقیقا چه چیزهایی رو و به چه ترتیبی از اولین مرحله تا آخرین مرحله باید یاد بگیرم

با سلام
همین جوری که این دوست عزیز فرمودند باید اطلاعات پایه ات از html , css , javascript در حد متوسط به بالا باشه یعنی وقتی یک کد یا تگ دیدی بدونی که چکاری می کنه
در کنارش فتوشاپ هم بلد باشی اونم متوسط به بالا
بعد که اوستا شدی بیا و برو سراغ دنیای متن بازها -(php یا محصولات مایکروسافت فرقی نمی کنه)
خیلی زیاد پروژه ها آماده راببین - کارهایی را که کردند و آز آونها بیاموز - اگه زبانت هم خوبه برو سراغ pdf های روز دنیای زبان برنامه نویسی خودت
اونوقت که میتونی حرفی برای گفتن داشته باشی
موفق باشید

Site_Saz

عضو جدید
[h=2][/h]
دوستانی ک میخوان ی کسب و کار اینترنتی رو شروع کنن و نیاز به وب سایت دارن با هزینه کم پیام بدن​