برای نفر قبلیت دعا کن+هر چی از خدا میخواهی بگو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
:razz:............زکی بابا.........برا خودت دعا کنی که بهتره..........:biggrin:البته کارت با دخیل بستنم درست نمیشه.............:w16:

هه از کوجا فهمیدی؟
آها اونیرو که آوردن امام رضاع دخیل بستن امام رضا گفت که اینو باید ببرین کربلا، اینجا کارش راه نمیوفته تو بودی آره؟:biggrin:

برایت آرزو می کنم آرزوی کسی باشی که آرزویش را داری . . .
برایت آرزو می کنم آرزوی کسی نباشی که آرزویش را نداری . . .:surprised:

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه از کوجا فهمیدی؟
آها اونیرو که آوردن امام رضاع دخیل بستن امام رضا گفت که اینو باید ببرین کربلا، اینجا کارش راه نمیوفته تو بودی آره؟:biggrin:

برایت آرزو می کنم آرزوی کسی نباشی که آرزویش را نداری . . .:surprised:

من بودم اونجا..........ولی شخص مورد نظر شما نبودم............اومده بودم واسه شفای شوما دعا کنم........:D
آرزوت منو کشته.......:eek:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بودم اونجا..........ولی شخص مورد نظر شما نبودم............اومده بودم واسه شفای شوما دعا کنم........:D
آرزوت منو کشته.......:eek:
زدیاااااا ! اونوخ منو از کوجا میشناختی؟ حالا چرا برا ما دعا کردی؟(مشکوک میزنیا)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و اما دعایم برای نفر قبلی:
خدایا با مرگی فجیع ازین دنیا نبرش.

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با شریک زندگیش همیشه تفاهم داشته باشه!

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه یه نفر بود تمامی خصوصیاتتون رو داشت..برا شفا اومده بود...........مریضیشم بد جوری افتض بود........دقیقا عین شوماااااااااااااااا..............مطمئنم خودتون بودید.....شکی درش نیست:redface:واسه اینکه من آدمی بسیار بزرگوار هستم براتون دعا کردم.........اونجا گفتن ایشون بدجوری محتاج دعای دیگران است..منم دعا کردم.......
دعایم برای اوشون:
یامن اسمه دواء و ذکره شفاء

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزو دارم دلت از غصه ها خالی شود..........
سهم تو از زندگی،یک عمر خوشبختی شود........
(گفتم یه دعای خوب برات بکنم،مسخره کنی کشتمتا:w43:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
با شریک زندگیش همیشه تفاهم داشته باشه!
البته از نو "زذ"ش نه ها !!!

اخه یه نفر بود تمامی خصوصیاتتون رو داشت..برا شفا اومده بود...........مریضیشم بد جوری افتض بود........دقیقا عین شوماااااااااااااااا..............مطمئنم خودتون بودید.....شکی درش نیست:redface:واسه اینکه من آدمی بسیار بزرگوار هستم براتون دعا کردم.........اونجا گفتن ایشون بدجوری محتاج دعای دیگران است..منم دعا کردم.......
دعایم برای اوشون:
یامن اسمه دواء و ذکره شفاء

حالا مریضی ما چی بود؟

(گفتم یه دعای خوب برات بکنم،مسخره کنی کشتمتا:w43:
خدایا فردا که خواستاز خونه بره بیرون پاش بره رو پوست موز یک متر بره هوا محکم بخوره بزمین ولی زنده بمونه از خجالت آب شه.
:cool:

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته از نو "زذ"ش نه ها !!!

حالا مریضی ما چی بود؟

خدایا فردا که خواستاز خونه بره بیرون پاش بره رو پوست موز یک متر بره هوا محکم بخوره بزمین ولی زنده بمونه از خجالت آب شه.
:cool:

ناراحت نمیشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ناراحت شدیم خیل مهم نیس:Dجنون محض....................
از قدیم گفتن به حرف گربه سیا بارون نمیباره:biggrin:دعای درس حسابی بلد نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناراحت نمیشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ناراحت شدیم خیل مهم نیس:Dجنون محض....................
از قدیم گفتن به حرف گربه سیا بارون نمیباره:biggrin:دعای درس حسابی بلد نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو که میدونستی من دیوونه ام چرا این دعارو برام کردی؟ میدونی که یه دیوونه غصه سرش نمیشه و کلا خوشبخته.
خیلی مَردی ... دیوونه که شدیم دخیل هم مارو بستی حالا این گربه سیا دیگه چی بود؟:biggrin:
اشکال نداره ولی یادت باشه دعاهای من مستجاب میشه.
ایشالله از قِلقِلک و خنده بترکی.:surprised:

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
تو که میدونستی من دیوونه ام چرا این دعارو برام کردی؟ میدونی که یه دیوونه غصه سرش نمیشه و کلا خوشبخته.
خیلی مَردی ... دیوونه که شدیم دخیل هم مارو بستی حالا این گربه سیا دیگه چی بود؟:biggrin:

امیدوارم عاقبت بخیر بشی

خدای عزیزم لبخند به لب تمام ادمها هدیه کن تا کسی غصه ای تو دلش نباشه

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور شد من دیروز اینو ندیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم............شرمنده نفرمایید:biggrin:
یه پیشنهاد دارم..............کلا دعا نمیخواد بکنی:biggrin:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم عاقبت بخیر بشی

خدای عزیزم لبخند به لب تمام ادمها هدیه کن تا کسی غصه ای تو دلش نباشه
یه " ننه " آخرش میذاشتی جالب تر میشد. (امیدوارم عاقبت بخیر شی ننه!!:biggrin:)
خدایا خدایا اگه کسی فکر میکنه من بلایی سرم اومده متوجهش بکن که من بلایی سرم نیومده.;)
چطور شد من دیروز اینو ندیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم............شرمنده نفرمایید
یه پیشنهاد دارم..............کلا دعا نمیخواد بکنی:biggrin:

خدایا همیشه هواشونو داشته باش.

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه " ننه " آخرش میذاشتی جالب تر میشد. (امیدوارم عاقبت بخیر شی ننه!!:biggrin:)
خدایا خدایا اگه کسی فکر میکنه من بلایی سرم اومده متوجهش بکن که من بلایی سرم نیومده.;)

خدایا همیشه هواشونو داشته باش.

خدایا خواب نمی بینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه دعای قشنگ کرد............باورش سخته.........ولی دعای قشنگیه;)

aynaz.m

کاربر ممتاز
دوستان به ارزوهاشون برسن

خدا جون میدانم هر کارت حکیمانه هست و میدانم هیچ کس جز تو صلاحم را نمیدانی نگاهم کن و تنهایم مگذار

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به ارزوهاشون برسن

خدا جون میدانم هر کارت حکیمانه هست و میدانم هیچ کس جز تو صلاحم را نمیدانی نگاهم کن و تنهایم مگذار

خدایا آرزوی ما رسیدن این دوستمون به آرزوهاشه اگه بصلاحشه.

lady Engineer

عضو جدید
خدایا تنهاش نذار خدایا کمی به من صبر و استقامت بده
خــــــــــدای خوبم، به دوستمون aynaz.m صبری عطا بفرما و قدرت تحمل مشکلات را بهش بده. *** خدا جونم اول حاجت های بقیه رو بده بعدش اگه وقت داشتی و دوست داشتی، مرحمتی کن، این حاجت من رو هم بده. این همه دعایی که کردم را بی جواب نزار. خداااااااااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
خــــــــــدای خوبم، به دوستمون aynaz.m صبری عطا بفرما و قدرت تحمل مشکلات را بهش بده. *** خدا جونم اول حاجت های بقیه رو بده بعدش اگه وقت داشتی و دوست داشتی، مرحمتی کن، این حاجت من رو هم بده. این همه دعایی که کردم را بی جواب نزار. خداااااااااااااااااااااااا

خدایا عاقبت بخیرش کن و هر چی ازتو میخواد بهش بده.......

aynaz.m

کاربر ممتاز
خدای حاجت دوستان بهشون بده

خداجون میدونی چقدر تنهام هرگز تنهام نذار

وضعیت
موضوع بسته شده است.