برای طرح ریزی مقاله یا پروژه؟

faribaff

عضو جدید
سلام
من این ترم درس طرح ریزی ررا گرفتم و طبق سنت این درس نمره ای جهت پروژه یا ترجمه مقاله گذاشته اند.
به نظر دوستانی که با این درس آشنا هستند کدام را انتخاب کنم برایم مفیدتر است؟
اگر مقاله بهتر است در مورد چه موضوع خاصی باشد؟یا در مورد پروژه از چه نرم افزاری استفاده کنم.ضمن این که قابلیت ها و روش استفاده از آن را نیز بگویید.
:redface:متشکرم از دوستای گلم

silver_85

عضو جدید
مگه چیه جوابه دیگه-خوب گفتم؟

مگه چیه جوابه دیگه-خوب گفتم؟

سلام به نظر من اگه امکان رفتن به کارخونه هارو نداری چند تا پروژه بگیر مطالعه کن.بعدش با تخیل خودت(مادر جان توهم)که البته استعداد می خواد یه کارخونه تو ذهنت بساز.اولش به نظر سخت میاد اما به قول انیشتین خدا بیامرز تخیل خیلی مهمه.میتونی رو کمک من حساب کنی اما من زیاد وقت ندارم.:cry:

ed323

عضو جدید
سلام
من این ترم درس طرح ریزی ررا گرفتم و طبق سنت این درس نمره ای جهت پروژه یا ترجمه مقاله گذاشته اند.
به نظر دوستانی که با این درس آشنا هستند کدام را انتخاب کنم برایم مفیدتر است؟
اگر مقاله بهتر است در مورد چه موضوع خاصی باشد؟یا در مورد پروژه از چه نرم افزاری استفاده کنم.ضمن این که قابلیت ها و روش استفاده از آن را نیز بگویید.
:redface:متشکرم از دوستای گلم
age gir avordi manam hastam

v.khajeh

عضو جدید
salam
man vase darse tarhrizi y mozo mikham vase tahghigh ke bayad az chand ta ketab estefade koonam emrooz bayad mozo ro vase ostad mail koonam toro khaooda y mozo behem bedidi ke to ketaba bashe yani manba bayad chand ta ketab bashe

bahar687

عضو جدید
من خودم این ترم پروژه طرح ریزی این ترم دارم.باید تا16 تحویل بدم.اگه کمکی خواستید من هستم:D;)

oryana

عضو جدید
دوستان کسی هست که بتونه برای پروژه طرحریزی راهنماییم کنه؟ ما باید حتما خودمون بریم یه کارخونه ولی من نمیدونم باید از کجا شروع کمنم...کسی تجربه داره در این زمینه.......قبلا از لطفتون سپاسگذارم

navaro_rm

عضو جدید
دوستان کسی هست که بتونه برای پروژه طرحریزی راهنماییم کنه؟ ما باید حتما خودمون بریم یه کارخونه ولی من نمیدونم باید از کجا شروع کمنم...کسی تجربه داره در این زمینه.......قبلا از لطفتون سپاسگذارم

برین شهرک صنعتی
کارخونه مثل چی ریخته:cool:

Arezou8756

عضو جدید
سلام .ممنون میشم منم راهنمایی کنید .درسش آسونه پروژه سخته وقت ندارم برم کارخونه
:(

f.khani

عضو جدید
سلام / قطعا" پروژه اي كه بتواند بصورت عملي انجام دهيد بسيار سود مند تر خواهد بود و اگر بخواهيد فعاليت بيشتري انجام دهيد مي توانيد از مقالات ويا تجربه ديگران استفاده كنيد