برای اعتقادم خون میدم......یا....برو بابا حوصله داری

برای اعتقادم خون میدم......یا....برو بابا حوصله داری

• برای عقایدم جونمم حاضرم بدم

رای: 13 39.4%
  • عقایدم برام مهمه ولی زندگیم مهم تره

رای: 11 33.3%
  • اصلا عقایدمو برای کسی خیلی باز نمیکنم که بخوام سرش با کسی بجنگم

رای: 9 27.3%

• مجموع رای دهندگان
    33
  • نظرسنجی بسته .

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...بچه هامیخوام بدونم چقدر حاضرید برای عقایدتون بجنگید؟این عقاید بیشتر دینی وسیاسی رو شامل میشه...لطفا علاوه بر اینکه تو نظر سنجی شرکت میکنید نظره خودتونم بگید
فکر میکنید عقایده سیاسی انقدر ارزش داشته باشه که برا ش همه زندگیتونو بدید؟!! ....جواب مثبت یا منفی هرکدومو دارید حتما توضیحشم بدید....لطفا شعاریم نباشه.....ممنون
توروخدا تاپیکم منحرف نکنید که حذف بشه....فقط نظر بدید....

آخرین ویرایش:

akhoondzadeh

اخراجی موقت
سلام ...بچه هامیخوام بدونم چقدر حاضرید برای عقایدتون بجنگید؟این عقاید بیشتر دینی وسیاسی رو شامل میشه...لطفا علاوه بر اینکه تو نظر سنجی شرکت میکنید نظره خودتونم بگید
فکر میکنید عقایده سیاسی انقدر ارزش داشته باشه که برا ش همه زندگیتونو بدید؟!! ....جواب مثبت یا منفی هرکدومو دارید حتما توضیحشم بدید....

ابجی مذهبی هم میشه ؟؟؟؟؟؟

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من خودم ترکمنم !! به هیچکی هم اجازه نمیدم به ترکمنا چیزی بگه حاضرم اگه شده باهاشم دعوا بگیرم واسه این که خیلی تعصب دارم !!

ببین منظورم فقط فقط چیزی گفتن و اینا نیست...منظورم اینه که برای عقیده وهدفت بجنگی اگه شد جونتم بدی...حاضری؟.....ینی فک میکنی عقایدی که داری انقدر والا و عالی و درست و ارزشمند هستش که براش خون بدی؟یا فک میکنی مسائل عقیدتی و البته سیاسی اصلا انقدر ارزش نداره که بخوای خودتو براش اذیت کنی؟ یا مثلا سیاست....فک میکنی دنیای سیاست انقد ارزش داره که بخوای وارد درگیریهای سیاسی بشی؟....یا مثل من معتقدی سیاست کثیف تر ازین حرفاست که بخوای براش تره خرد کنی...

akhoondzadeh

اخراجی موقت
ببین منظورم فقط فقط چیزی گفتن و اینا نیست...منظورم اینه که برای عقیده وهدفت بجنگی اگه شد جونتم بدی...حاضری؟.....ینی فک میکنی عقایدی که داری انقدر والا و عالی و درست و ارزشمند هستش که براش خون بدی؟یا فک میکنی مسائل عقیدتی و البته سیاسی اصلا انقدر ارزش نداره که بخوای خودتو براش اذیت کنی؟ یا مثلا سیاست....فک میکنی دنیای سیاست انقد ارزش داره که بخوای وارد درگیریهای سیاسی بشی؟....یا مثل من معتقدی سیاست کثیف تر ازین حرفاست که بخوای براش تره خرد کنی...

ببین من با سیاست کاری ندارم چون سیاست پدر مادر نداره !!! ولی به خاطر عقاید مذهبی خودم به خاطر اهل سنت حاضرم هر کاری بکنم !!!

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من کله ام حسااابی خرااابه.
هم واسه اعتقادقت مذهبی هم سیاسیم میجنگم.پاش بیفته جونمم میدم.

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آبجی من خیلی رو چیزی متعصب نمیشم که بخوام بخاطره حفظ و دفاع از اون جونم را بدم یا برای از دست دادن یا بدست نیاوردنش دست به هر کاری بزنم ولی تا جایی که بدونم مشکلی برام پیش نمیاد مبارزه میکنم .
البته دست کسانی را که با شجاعت جلوی ظلم حقیقی می ایستند و برای دفاع از حقوق جامعه تلاش واقعی میکنند را میبوسم .

forsha

عضو جدید
من تو نظرسنجیت شرکت نکردم ولی میدونم که مسایل سیاسی انقدر ارزش نداره که آدم بخاطرش جون بده چون تا بوده همین بوده و تا هست چنین است (اوضاع جامعه رو میگم که اونم بخاطر بی فرهنگی مردممونه که با جنگیدن درست نمیشه )
در مورد عقاید مذهبی هم نمیذارم کسی به عقیده ام توهین کنه ولی عقیده ی هر کس تو زمینه ی مذهب یه چیز شخصیه و من عقاید خودم رو به هیچ کس تحمیل نمیکنم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت رو مسائل مذهبی تعصب نداشتم
تعصب در مسائل اعتقادی آدم رو از کشف حقیقت دور می کند
در مسائل سیاسی همیشه سعی میکنم حرفمو بزنم ولی اگر اینکارم به قیمت حذف شدنم میشه انجام نمیدم چون در سیاست باید باشی تا موفق باشی
سایر مسائلم بپرس تا بگم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد مسائل کلان و مهم (چه سیاسی و چه مذهبی) مسلماً از همه جونم مایه میذارم و با هرکازی که از دستم بربیاد ازش دفاع میکنم ولی در مسائل خرد و جزیی نه، چندان حاضر به دادن جون و خون نیستم، دفاع خودم رو انجام میدم راجب اون موضوع ولی طرفم یا دشمنم مثلاً سر حرف خودش موند و به توهینش ادامه داد من وظیفم رو در قبال اعتقاداتم انجام دادم و دیگه نیازی به دادن خون نیست....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنید عقایده سیاسی انقدر ارزش داشته باشه که برا ش همه زندگیتونو بدید؟!! ....جواب مثبت یا منفی هرکدومو دارید حتما توضیحشم بدید....لطفا شعاریم نباشه.....ممنون
سلام متاسفانه نمیتونم تو نظرسنجیتون شرکت کنم چون کامل نیس .
اعتقاد داریم تا اعتقاد .
مسائل دینی بسیار برام مهمه و حاضر نیستم تحت هیچ شرایطی ترکش کنم . عقاید سیاسی اصلا برام مهم نیس و ارزشی براش قائل نیستم و کاملا اونو یک عامل بازدارنده در زندگی میدونم . چون باعث میشه خیلی جاها عقاید دینیتو زیر پا بزاری البتهاگه فراتر از دین نره باهاش مشکلی ندارم .یکی دیگه از عقایدی که برام مهمه عقاید ملیتی البته در چارچوب دینی است .
ممنون . ولی نمیدونم تازگیا چرا نظرسنجیها ناقصه .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت رو مسائل مذهبی تعصب نداشتم
تعصب در مسائل اعتقادی آدم رو از کشف حقیقت دور می کند
در مسائل سیاسی همیشه سعی میکنم حرفمو بزنم ولی اگر اینکارم به قیمت حذف شدنم میشه انجام نمیدم چون در سیاست باید باشی تا موفق باشی
سایر مسائلم بپرس تا بگم
چرا میگی مسائل اعتقادی آدم رو از کشف حقیقت دور میکنه ؟!
برعکس من معتقدم در این زمینه یک راهنمای بزرگه چون کلام خداس و رواه و روشی که خداوند به ما پیشنهاد داده .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو نظرسنجیت شرکت نکردم ولی میدونم که مسایل سیاسی انقدر ارزش نداره که آدم بخاطرش جون بده چون تا بوده همین بوده و تا هست چنین است (اوضاع جامعه رو میگم که اونم بخاطر بی فرهنگی مردممونه که با جنگیدن درست نمیشه )
در مورد عقاید مذهبی هم نمیذارم کسی به عقیده ام توهین کنه ولی عقیده ی هر کس تو زمینه ی مذهب یه چیز شخصیه و من عقاید خودم رو به هیچ کس تحمیل نمیکنم
کاملا باهاتون موافقم :gol:
البته همه مردم ایران بی فرهنگ نیستن و عده ای این چنین اند .

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای دفاع از عقایدم در صورتی که کسی به ناحق به اون حمله کنه و برای دفاع از وطن
دقت کنین دفاع نه تحمیل

friend

عضو جدید
من برای شاد بودن. آزاد بودن . آزاد اندیشیدن میجنگم
در کل برای دفاع از حـــــــــــــــــــــــــــق میجنگم

*Essi*

اخراجی موقت
اعتقاد داریم تا اعتقاد .
شما هم هرکس نظرسنجی میذاره میگویید کامل نیست!!!
اقلا خودتان یک نظرسنجی صحیحی بگذارید که ما متوجه شویم،نظرسنجی کامل چیه.
امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشید. :gol:

به نظر من اعتقاد نداریم تا اعتقاد.

بلکه تعصب داریم تا تعصب.

تاریخ و قدمت شکل گیری یک اعتقاد داریم تا تاریخ و قدمت.

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتقاد داریم تا اعتقاد .
مسائل دینی بسیار برام مهمه و حاضر نیستم تحت هیچ شرایطی ترکش کنم . عقاید سیاسی اصلا برام مهم نیس و ارزشی براش قائل نیستم و کاملا اونو یک عامل بازدارنده در زندگی میدونم . چون باعث میشه خیلی جاها عقاید دینیتو زیر پا بزاری البتهاگه فراتر از دین نره باهاش مشکلی ندارم .یکی دیگه از عقایدی که برام مهمه عقاید ملیتی البته در چارچوب دینی است .
ممنون . ولی نمیدونم تازگیا چرا نظرسنجیها ناقصه .

این نظر سنجی رو هر کس میتونه از منظر خودش جواب بده چون اگه میخواستم برای تمامه مسایل اعتقادی یه نظر سنجی یا حتی یه گزینه بذارم باید چند تا تاپیک و گزین ه های زیاد میذاشتم....به همین دلیل از همه خواستم که در مورد گزینه هایی که بهش رای میدن توضیحم بدن....به هر حال اگه نقصی داره پوزش

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

بلکه تعصب داریم تا تعصب.

تاریخ و قدمت شکل گیری یک اعتقاد داریم تا تاریخ و قدمت.[/
QUOTE]

خب چیکار کنم وقتی نیس نمیتونم شرکت کنم . مثلا به نظرم چرا گزینه هیچکدام تو هیچ کدومش نیست این برام خیلی سواله .
یا مثلا اینجا خب اعتقاد داریم تا اعتقاد . تعصب که خیلی بده نمونش طالبان یا القاعده حاضرن کار غیر دینی کنن مردم بیگناه رو هم بکشن عین خیالشون نیس . اعتقاد خیلی فرق داره . اعتقاد میگه شما شروع کننده جنگ نباش اگه جنگی شد برای دفاع از اعتقادت و برپایی صلح وارد شو . من اینو میگم .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه آرزو میکنم که انسانها کاری بکار هم نداشته باشند و مجبورم نکنند که جلوشان وایستم. ولی حیف که چنین نمیشه. اما در کل باید بگم عقاید من تاریخ مصرف داره و مدام عوض میشه. بخاطر اون همیشه درگیرم.

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جیگر.....
کجای عزیزم...
من گزینه ی 1....
:D

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه آرزو میکنم که انسانها کاری بکار هم نداشته باشند و مجبورم نکنند که جلوشان وایستم. ولی حیف که چنین نمیشه. اما در کل باید بگم عقاید من تاریخ مصرف داره و مدام عوض میشه. بخاطر اون همیشه درگیرم.
اصول اخلاقیتون که دیگه تاریخ مصرف نداره، هوم؟

آخرین ویرایش:

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
جونمون رو می دیم
برای اعتقاداتمون
البته تصمیم درست
یعنی اونجایی که باید جون داد می دیم
اونجایی که باید آبرو داد می دیم
اونجایی هم باید تقیه کرد و حرف نزد نمی زنیم
به خواست خدا و تحط فرمان ولایت

آخرین ویرایش:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز

بلکه تعصب داریم تا تعصب.

تاریخ و قدمت شکل گیری یک اعتقاد داریم تا تاریخ و قدمت.[/QUOTE]
خب چیکار کنم وقتی نیس نمیتونم شرکت کنم . مثلا به نظرم چرا گزینه هیچکدام تو هیچ کدومش نیست این برام خیلی سواله .
یا مثلا اینجا خب اعتقاد داریم تا اعتقاد . تعصب که خیلی بده نمونش طالبان یا القاعده حاضرن کار غیر دینی کنن مردم بیگناه رو هم بکشن عین خیالشون نیس . اعتقاد خیلی فرق داره . اعتقاد میگه شما شروع کننده جنگ نباش اگه جنگی شد برای دفاع از اعتقادت و برپایی صلح وارد شو . من اینو میگم .

ببین ادم یا برایه یه اعتقادی جونشو میده یا نمیده....اگه نمیده احتمالا عقایدشو برای خودش نگه میداره و براش خیلی اهمیت نداره که کی چی فک میکنه ازرین حالتها خارجه مگه؟....حالا گزینه هیچ کدام کجا جا میگیره؟!!!!:surprised:
درمورده اعتقادات طالبانی وغیر طالبانیم....از نظر شما تطالبان داره کار بدی میکنه از نظر خودش خیلیم کاراش معقوله!!!همون طور که خیلی از کارای ما از نظر دنیا اشتباهه و از نظر ما درست!!پس بحث سر درستی و غلطیه اعتقاد نیست چون نسبیه....از نظر هرکس صحیح یه چیزه....پرسش من غلطی و درستیه اون اعتقاد نیست...اینه که هر اعتقادی که داری منطقی یا غیر منطقی یا هرچی.....ایا براش میجنگی یا نه همین....

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصول اخلاقیتون که دیگه تاریخ مصرف نداره، هوم؟
اونم تاریخ مصرف داره. شما هزینه شو میدی و من اصول اخلاقیمو برابر خواسته شما عوض میکنم. الان همه دارن اینجوری به نون و آب میرسند. من که هالو نیستم عقب بمونم و از اینهمه ناز و نعمت صرفنظر کنم. شما پول بده دین بستون.