برای آینده شغلی خود چه تصمیمی دارید؟

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به همه

من با مدرک کارشناسی کشاورزی و در حال حاضر متقاضی شرکت در کنکور ارشد

آینده ی شغلی مناسبی رو در نظر ندارم :D

اما تنها به اینجا ختم نمیشه

من عاشق رشته ی معلمی هستم

و هنر از موسیقی بگیر تا قلم و عکاسی ..........(در اینده یه شغلی میشه برای خودش)

و در کنارش رشته ی ورزشی خودم رو دنبال میکنم (در آینده یی نه چندان دور یه شغل میشه برام )

اما شغل مناسب که مرتبط با رشته ی تحصیلیم باشه نه

اما به نظرم هر کی باید خودش تلاش کنه تا به اون درجه و شغلی که فک میکنه مناسب ترش هست برسه

با سپاس از اینده سازان کشورمون
پس شما نونتون تو روغنه. این کار نشد اون یکی کار.
این همه استعداد تبریک داره. ;)
بعد از اتمام تحصیلم در پالایشگاه نفت مشغول کار شوم
ایشالا. ;)

مسعود140

عضو جدید
نباید منتظر باشی تا اگهی استخدام بدن و بعد بری کلی التماس کنی و پارتی جور کنی!!! باید تو تخصص خودت جوری کار کنی و بالا بری تا بیان دنبالت و ب تو نیاز داشته باشن.!!!
زیاد مهم نیس تو رشته و تخصص خودت کار کنی, مهم اینکه تو هر کاری ک هستی وجدان کاری داشته باشی و با صداقت رفتار کنی:w27:

unstoppable

کاربر بیش فعال
آیا به دنبال شغلی با روزانه 5 ساعت کار و 4 روز در هفته با درآمد بسیار بالا می گردید؟
اگه آره زنگ بزنید با هم دنبالش بگردیم ، زودتر پیدا میشه...!!!

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
آیا به دنبال شغلی با روزانه 5 ساعت کار و 4 روز در هفته با درآمد بسیار بالا می گردید؟
اگه آره زنگ بزنید با هم دنبالش بگردیم ، زودتر پیدا میشه...!!!
مگه ما آهنیم زنگ بزنیم؟؟
ثانیا" مگه گم شده که پیدا بشه؟؟
حالا اشکال نداره شماره بده دنبالش بگردیم:)

wolfskin

عضو جدید
سلام
ببینید دوستان کار خوب پیدا میشه اما به سختی. خود من الان تازه یک ماهه در یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای تولید کننده ماشین آلات بسته بندی بعنوان نقشه کش برق کار میکنم. قراردادم یک ماه بستم و تا آخر این ماه اگرسرپرست برق شرکت از کارم راضی باشه قرارداد رسمی با تعهدنامه 5 سال کار باهام میبندند چون خودشون گفتند مایی که قراره روی نیروی کار سرمایه گذاری کنیم باید مطمئن باشیم حالا حالا ها برای شرکت کار میکنه.
از همون روز اول هم برام بیمه رد کردند. ولی پوستم کنده است. چرا؟ چون ساعت کارش از 7:30 هست تا 6 و پنچ شنبه ها از 7:30 تا 2 ولی سرویس رفت و برگشت داره. با حقوق و اضافه کاری وزارت کار. رشتم کاردانی برق هست و قصد ادامه تحصیل در رشته ابزار دقیق رو دارم.
در ضمن یادتون باشه گاهی اوقات فقط باید یکجوریی وارد کار شد. بعدش اگر زرنگ باشی و درست کارت رو انجام بدی و پوستت کنده بشه بعد از حدود یکی دو سال خوب پیشرفت میکنی.
فقط دوستان برام دعا کنید دعا کنید که این کار رو بتونم حفظ کنم چون پیدا کردن کار یک مسئله هست و حفظش یک مسئله ....

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
مائده چرا دعوام میکنی؟!چند هزار ساله مردا کار میکنن زنها میخورن حالا برعکس بشه یه چند سالی چی میشه؟!
آدرس اون تاپیک هارو که واسم فرستادی میگه معتبر نیست چرا؟!

• Like
واکنش ها: ho_b
سلام دوستان شب همگی بخیر
be nazare man ayandeye shoghli too iran az har nazar tamine
na too iran har jai ke mishe zendegi kard faghat bayad talasheto bebari bala
mane noi alan 23 salame vaghti diplomamo gereftam mesle baghie shogho zoghe raftan be uni ro dashtam vali
ye modat ba khodam fekr kardam va taghire jahat dadam az hamoonja be donbale kare azad raftam kholase harchi ke begi kharido foroosh mikardam albate kare khalaf na ha joda az kare khalaf masalan
ye 2 sal too kare kharido forooshe zayeate kartoon budam kheyli az doostam mano masghare mikardan ke chera darso vel kardi va rafti too kare kartono amsale oon
man faghat ye hadaf dashtam oonam pishraft az noe salemesh bood be hich harfi goosh nemidadam faghat talash mikardam kheyli shaba bood saate 1 mioomadam khoone
kholase too oon 2 sal ye sarmayeye koochiki base khodam jam kardam bade oon varede kare lavazem khanegi shodam
alanam 4 sal mishe ke daram be tore omde oakhshe lavazem khanegiro anjam midam
daramadesh besyar alie khodaro vaghan bayad shokr konam
kheyliam azash mamnoonam ke javabe oon hame talashe mano dad
alan kheyli az doostam hastan ke karshenasi gereftan va hata karshenasie arshad vali bikar hastan
axaran az jibe pedar saport mishan faghat dalile bikarishoon hamine
alan too iran faghat kare azade ke mitoone poshteto garm negah dare
too hamin gerooni 4 mah pish
sarmayeye bazi az doostaye man ke too kare pakhsh hastan mesle khodam az chand sad milyoon be chand milyard reside
kheyli rahat
faghat bayad talash kard
zendegiro hamishe hadaf dar konid
va baraye hadaf bayad az delo joon maye bezarid ta behesh beresid
enshalah hamatoon too tamame karatoon movafagh beshin
va ye kare khoob va ba daramade ali ro betoonid be dast biarid
shab khosh

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من کلا از استخدام در ارگانهای دولتی خوشم نمیاد...

الان هم دارم سعی میکنم اول کار یاد بگیرم و بعد خودم یه شرکت مهندسی کاملا بین المللی داشته باشم...
:victory:

• Like

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من کلا از استخدام در ارگانهای دولتی خوشم نمیاد...

الان هم دارم سعی میکنم اول کار یاد بگیرم و بعد خودم یه شرکت مهندسی کاملا بین المللی داشته باشم...
:victory:

جریان گربه و گوشت شده این روزا!!
بابا اینقد بلند پرواز نباشین!!!
سعی کنین از همین الان دنبال یه پارتی کلفت باشین یه کار دولتی براتون جور کنه!!!و الا مجبور میشین برین تو یه مقازه ای برای ماهی 100تومن کار کنین!!!
دختر خانومای گل با همتون هستم!!!!

• Like

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تصمیمی ندارم چون همه تصمیم هام رو هوا مونده با این وضعیت نرخ ارز

• Like

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعی کنین از همین الان دنبال یه پارتی کلفت باشین یه کار دولتی براتون جور کنه!!!و الا مجبور میشین برین تو یه مقازه ای برای ماهی 100تومن کار کنین!!!

چرا بلند پروازی؟خب موقعی میدونم اگر توی ارگان دولتی کار کنم لذت از رشتم و کارم نمیبرم چرا باید اینکارو به خودم تحمیل کنم؟
خواستن توانستنه...:D

• Like

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز

نگو وگرنه هممون تلف میشیم کاش میمردیم .خیلی وقت ها آرزوی مرگ میکنم ولی نمیمیرم با خدا قهرم اگه میمردم بهتر بود این همه عذاب نمیکشیدم از بیکاری خسته شدم هیچ کس به فکر ما نیست

• Like

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بلند پروازی؟خب موقعی میدونم اگر توی ارگان دولتی کار کنم لذت از رشتم و کارم نمیبرم چرا باید اینکارو به خودم تحمیل کنم؟
خواستن توانستنه...:D

عزیزم سرمایه کلان میخواد تازه مگه به دخترا کار میدن پسرا با معدل 12 هم فارغ التحصیل بشن ولی تو با معدل 19 اونم دولتی ولی باز پسرا ارجحیت دارن

• Like

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم سرمایه کلان میخواد تازه مگه به دخترا کار میدن پسرا با معدل 12 هم فارغ التحصیل بشن ولی تو با معدل 19 اونم دولتی ولی باز پسرا ارجحیت دارن

اینطور که در حال حاضر دستگیر من شده...تجربه مهمتراز جنسیته...درسته من هنوز تجربه کاری انچنانی ندارم ولی تو محیط کاراموزی دیدم.تجربه و مهارت درحال حاضر حرف اولو میزنه...

• Like

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینطور که در حال حاضر دستگیر من شده...تجربه مهمتراز جنسیته...درسته من هنوز تجربه کاری انچنانی ندارم ولی تو محیط کاراموزی دیدم.تجربه و مهارت درحال حاضر حرف اولو میزنه...
امیدوارم این طور باشه ولی ناامیدت نمیکنم منم تازه کارشناسی رو تموم کرده بودم مثل شما فک میکردم ولی الان دانشجوی ارشدم انقدر ناامیدم که نگو چون تا وارد بازار نشی از همه چی بی خبری ولی امیدوارم بتونی به هدفت برسی

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم این طور باشه ولی ناامیدت نمیکنم منم تازه کارشناسی رو تموم کرده بودم مثل شما فک میکردم ولی الان دانشجوی ارشدم انقدر ناامیدم که نگو چون تا وارد بازار نشی از همه چی بی خبری ولی امیدوارم بتونی به هدفت برسی

ممنون ایشاالا که شماهم به هدفت برسی...خدا خیلی بزرگه :victory:

منم به اهدافم میرسم...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگو وگرنه هممون تلف میشیم کاش میمردیم .خیلی وقت ها آرزوی مرگ میکنم ولی نمیمیرم با خدا قهرم اگه میمردم بهتر بود این همه عذاب نمیکشیدم از بیکاری خسته شدم هیچ کس به فکر ما نیست

فقط میگم بلند پروازی نکنین نمیگم ناامید بشین!!!حرف از نا امیدی نشنوم!!!هنوز جوونید از جوونیتون خجالت بکشین!!!!امیدتون به خدا باشه

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس میدونی چکار کن؟؟اولین امامزاده ای که دیدی برو توش اینقد گریه کن و دعا کن بهش بگو کار میخوام.بینیم چی میشه...موفق باشی

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر سر آنم که گر زدست برآید دست به کاری زنم که غصه سرآید...
امضات این معنیو میده که به جای خدا کاری کنی غصه ناشه.نه اونکه پایینش نوشتی.....
گر دست بدی بر فلکم چون یزدان .....برداشتمی من این فلک را زمیان
وز نو فلکی دگر چنان ساختمی ......کآسوده به کام دل رسیدی آسان
یاده این شعر افتادم

• Like

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس میدونی چکار کن؟؟اولین امامزاده ای که دیدی برو توش اینقد گریه کن و دعا کن بهش بگو کار میخوام.بینیم چی میشه...موفق باشی

خیلی ممنون از پیشنهادتون...به درد من نمیخوره..

من تلاشمو میکنم بقیشو واگذار میکنم به خدا..نه اینکه اگه پارتی نبود سرمو بذارم بمیرم...

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر سر آنم که گر زدست برآید دست به کاری زنم که غصه سرآید...
امضات این معنیو میده که به جای خدا کاری کنی غصه ناشه.نه اونکه پایینش نوشتی.....
گر دست بدی بر فلکم چون یزدان .....برداشتمی من این فلک را زمیان
وز نو فلکی دگر چنان ساختمی ......کآسوده به کام دل رسیدی آسان
یاده این شعر افتادم

فکر کنم بحث پیرامون این موضوع دیگه جاش اینجا نیست صاحب تاپیک دلخور میشه...

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با نظرdorna2موافقم ما باید کار خودمونو بکنیم بعدشو خدا خودش درست میکنه;)

آخرین ویرایش:
  • Like