بدو پیام نور یه نفر بدو..

آقا فرا

عضو جدید
اگه سیاستگذاریها، اساتید، امکانات و آزمایشگاه ها، و شاید از همه مهمتر رفرنساش عوض بشن، می تونم بگم پس از چنین واقعه ای، پیام نور میشه از بهترین های دنیا. باقی ویژگی هایش خوبن :)

نفس شیمی

عضو جدید
بخدا هیچی نداره
اندازه آزاد داریم شهریه میدیم ی سلف درست نداریم:cry:

بخاطر کمبود مواد آزمایش یه آزمایش درست حسابی انجام ندادیم
اوضائیه

simon amiri0069

عضو جدید
خب منم همینو به ریس دانشگاهمون گفتم در جواب گفت چشت کور بیشتر میخوندی میرفتی دولتی

unstoppable

کاربر بیش فعال
از شهرهای دیگه خبر چندانی نداره اما اوضاع تهران و تبریز و گرگان تو رشته ی ما (مهندسی پلیمر) خوبه
ما فقط آزمایشگاه های تخصصی رو نداشتیم که اونم راه افتاده ولی دانشکده ما سلف و کتابخونه نداره...!!!
البته فضایی هم نداریم برای ساختمون سازی...

saien

عضو جدید
پیامنور پیشرفته کرده ساختمان ازمایشگاه زده وسلف وکتابخانه وسالن مطالعه هم داریم کلاس های درسی نسبت به قبل بیشتر شده شهریه همین طور فقط مشکلش اینه مسافت زیاد مثل ساختمان دانشگاه مثل تربیت بدنی وازمایشگاه مکان خاص باید بری که بد مسیر واز ساختمان مرکزی دور هست

abi2012

عضو جدید
بخدا هیچی نداره
اندازه آزاد داریم شهریه میدیم ی سلف درست نداریم:cry:

بخاطر کمبود مواد آزمایش یه آزمایش درست حسابی انجام ندادیم
اوضائیه

انـــــــــدازه آزاد داری شهـــــریه میدی ؟؟ مطمئنی پیام نور درس می خونی ؟؟

دوست من که هم رشته منه و داره مهندسی فناوری اطلاعات می خونه، تو دانشگاه آزاد در ترم اول 850000 تومان پرداخت کرد،
الان چون کارگاه و آزمایشگاه داره بالای یک میلیون داره پرداخت می کنه.

ولی من در پیام نور حتی اگر آزمایشگاه داشته باشم، کلا میشه یه چیزی حدود 400 تا 450 تازه دارم نرخ جدید میگیما آخه قراره از این ترم 20% تا 25% شهریه بره بالا.

ولی حرفتون رو در مورد آزمایشگاه و کارگاه ها قبول دارم، واقعـــــا افتضاحه و اصلا امکاناتی نیست که بخوایم آزمایشی انجام بدیم،
بعد فردا من و شما قراره بریم در بازار کار با این اطلاعات کارم کنیم، جـــــــوکی میشه هااااا

آخرین ویرایش: