بخش گفتگوی آزاد یا بخش هرت (همون شهر هرت خودمون) ؟

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته قصد جسارت به هیچ یوزری رو ندارم !
ولی به نظر میاد ما این بخش رو با هر جائی که به نظرمون میاد اشتباه گرفتیم .
طنز
تولد
تسلیت
سیاست
اقتصاد
زبانشناسی
نظامی
.
.
.
.
1) قبل از ارسال تاپیک حتما جستجو کنید و از ارسال تاپیکهای تکراری یا با موضوعات مشابه و هم عرض تاپیکهای دیگر خودداری کنید.

رعایت شده ؟
نه !!
2) برای مطالبی که تاپیک جدا به آن اختصاص داده شده است؛ تاپیک جدید ارسال نکنید:
مطالبی مثل داستانها و مطالب کوتاه و اموزنده، مطالب یا داستانهای طنز، جملات کوتاه و سخنان بزرگان، دانستنیها (ایا میدانیدها!)، تبریک تولد اعضا، معما، خداحافظی اعضا! ، فال و طالع بینی، فال روز و ... (با جستجو میتوانید تاپیکهای اصلی را پیدا کنید.)
رعایت شده ؟
نه !!
8) در تاپیکها فقط درباره ی موضوع تاپیک صحبت کنید و از ارسال مطالبی که ارتباطی با موضوع ندارد (اسپم) خودداری کنید.

این که دیگه . . . . :biggrin:
14) رعایت ادب و احترام به سایرین الزامیست:
توهین به هیچ عنوان پذیرفته نیست و به شدت برخورد خواهد شد.
عمــــــــــــــــــــراً

طرف یه ماهه به فروم سر نزده (حالا به هر دلیلی) ، حالا میاد یه ماه پیش تایپیکی که توش شرکت داشته رو میره از 200 صفحه قبل میاره بالا !
بابا اگه این موضوع جای بحث داشت که نمیرفت صفحه 200 و چند !!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.................... !!!!! ؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تاپیک خوبیه !

اصولا در مورد تاپیکای خوب 4 تا کار میشه انجام داد :

1. حذف شود !

2. قفل شود !

3. منتقل شود به تالار تاپیک های قدیمی !

4. همه موارد !

:D

kabose 2

اخراجی موقت
طرف یه ماهه به فروم سر نزده (حالا به هر دلیلی) ، حالا میاد یه ماه پیش تایپیکی که توش شرکت داشته رو میره از 200 صفحه قبل میاره بالا !
.
.
.
.
.
.
.
.
.

اینو خوب اومدی
;);)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته قصد جسارت به هیچ یوزری رو ندارم !
ولی به نظر میاد ما این بخش رو با هر جائی که به نظرمون میاد اشتباه گرفتیم .
طنز
تولد
تسلیت
سیاست
اقتصاد
زبانشناسی
نظامی
.
.
.
.

[/B]رعایت شده ؟
نه !!
رعایت شده ؟
نه !!

این که دیگه . . . . :biggrin:
[/FONT]
عمــــــــــــــــــــراً

.
.
.
.
.
.
.
.
.

من نمیخوام بی خودی بگم ولی به نظرم تایپیک گفتگوی آزاد جای همه چی هست همونطور که از اسمش معلومه گفتگو که البته اگه بخواد گفتگویی به نتیجه برسه طبیعتا باید رعایت ادب و احترام بشه گفتگو چه موقع شکل میگیره وقتی همه موافق باشن و نظراتشون مثل هم باشه نه و کلا مباحثه بین افرادی شکل میگیره که نظرات متفاوتی داشته باشن حالا در مورد هر موضوع خصوصا مسائل روز جامعه .اما در مورد سایر مواردی که گفتید کاملا موافقم هر چند که کم وبیش خودمم نقض کردم و کسی از مسئولین در این باره پیغامی نداده طبیعتا برای اینکه قانونی اجرا بشه نیاز به مجری قانونه که باید با قانون شکنیها که ممکنه بعضیش ناخواسته بعضیش کاملا عمدی برخورد بشه و البته برای مقابله با این دو طبیعتا قوانین باید متفاوت باشه . نه اینکه عده ای اخبار دروغ درج کنن و به ازای اون عده ای ادب رو رعایت نکنن به جای برخورد با اونا کل یه تالار حذف بشه که واقعا اینگونه تفکرات جای سوال داره .

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیخوام بی خودی بگم ولی به نظرم تایپیک گفتگوی آزاد جای همه چی هست همونطور که از اسمش معلومه گفتگو که البته اگه بخواد گفتگویی به نتیجه برسه طبیعتا باید رعایت ادب و احترام بشه گفتگو چه موقع شکل میگیره وقتی همه موافق باشن و نظراتشون مثل هم باشه نه و کلا مباحثه بین افرادی شکل میگیره که نظرات متفاوتی داشته باشن حالا در مورد هر موضوع خصوصا مسائل روز جامعه .اما در مورد سایر مواردی که گفتید کاملا موافقم هر چند که کم وبیش خودمم نقض کردم و کسی از مسئولین در این باره پیغامی نداده طبیعتا برای اینکه قانونی اجرا بشه نیاز به مجری قانونه که باید با قانون شکنیها که ممکنه بعضیش ناخواسته بعضیش کاملا عمدی برخورد بشه و البته برای مقابله با این دو طبیعتا قوانین باید متفاوت باشه . نه اینکه عده ای اخبار دروغ درج کنن و به ازای اون عده ای ادب رو رعایت نکنن به جای برخورد با اونا کل یه تالار حذف بشه که واقعا اینگونه تفکرات جای سوال داره .
رعایت قانون واسه همه سخته !
همه سعی میکنند یه جوری دورش بزنن !
حالا مجری قانون هم نباشه که دور زدن قانون میشه یه هنجار !

من خودم هم کلی تایپیک نامربوط تو همین بخش ردم !

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک خوبیه !

اصولا در مورد تاپیکای خوب 4 تا کار میشه انجام داد :

1. حذف شود !

2. قفل شود !

3. منتقل شود به تالار تاپیک های قدیمی !

4. همه موارد !

:D
افشیییییییییییییییییییییییییییییییننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنست که خیلی درسته ولی , به هر حال سیاهی دیگه , این از خاصیتهای اجتناب ناپذیر دیگهاست

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچـــــــــــــــــی همون دیگ به دیگ می گه روت سیاه

بالا