[بحث و گفتگو پیرامون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال 94]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام خدمت همه ی دوستان

در این تایپیک ، پیرامون آمادگی برای کنکور ارشد سال 94 بحث خواهد و سعی داریم توش از تجربیات دوستانی که قبلا از این آزمون سربلند بیرون اومدن کمک بگیریم .

با تشکر :gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ƨ0RΣӤɅ

عضو جدید
... سلام بر همگی
... من از کسانی که برای کنکور شرکت کرده و قبول شده بودند در خصوص منابع سوالاتی پرسیدم و نتیجه رو اینجا می ذارم . منتظر نظر دوستان هم هستم .

..پ.ن : ستاره هایی که جلوی اسم منابع هستش یه جورایی امتیاز برای اون منبع محسوب می شن و میزان رضایت مندی کسانی که ازش استفاده کردند رو به طور نسبی می رسونه

...زبان عمومی : پارسه

...زبان تخصصی : زبان تخصصی راهیان ارشد- زبان تخصصی گاج[SUP]**[/SUP]

...ریاضی و معادلات دیفرانسیل : از کتاب های گاج استفاده کنید

...تحلیل سازه : راهیان ارشد( نوشته آهنگران) [SUP]****[/SUP] ،جزوه دکتر صباغیان***، جزوه سری عمران*

...مقاومت سازه: گاج (دکتر عرفانی)[SUP]* [/SUP]، راهیان ارشد (دکتر فنایی)[SUP]*[/SUP]، سری عمران (دکتر آهنگر)

...مکانیک خاک : گاج ( دکتر جسمانی ) **** ، سری عمران* ، پارسه

...مهندسی پی : سری عمران

...سیالات : سری عمران (امیر افشاری)* ، راهیان ارشد*

...هیدرولیک : سری عمران

...محاسبات سازه های فولادی : سری عمران***

...محاسبات سازه های بتنی : سری عمران***

...راهسازی : راهیان ارشد 3 *** ، سری عمران ** ، راهسازی دکتر کلاهدوز (انت شارات نصیر)

...روسازی راه : راهیان ارشد 4 ***، سری عمران **

...دیروز هم یه کتاب تست از انتشارات مدرسان شریف دیدم که فقط تست بود و مجموعه ای از سوالات کنکور دروس تخصصی از سال 1372 تا 1392 همراه با پاسخ های تشریحی رو شامل ومی شد. به نظرم کتاب خوبی بود.

مونا بیات

عضو جدید
ممنون منابع خوبی رو مطالعه کردی ولی ریاضی و معادلات مدرسان از گاج خیلی بهتره همینطور مقاومت مصالح و مکانیک خاک مدرسان به نظرم از کتابای دیگه مناسبتره .

Ƨ0RΣӤɅ

عضو جدید
ممنون منابع خوبی رو مطالعه کردی ولی ریاضی و معادلات مدرسان از گاج خیلی بهتره همینطور مقاومت مصالح و مکانیک خاک مدرسان به نظرم از کتابای دیگه مناسبتره .

... سلام ، خواهش می کنم.
... برای آزمون کاردانی به کارشناسی ، خودم بیشتر از مدرسان استفاده می کردم . اما منابع کارشناسی ارشدش به جز همون یه موردی که عرض کردم رو ندیدم.
... در منابعی که مطالعه کردم ( از مدرسان) از جمله خوبی هایی که داشت این بود.
...1) وجود چکیده درس به صورت مفید.
...2) وجود تست های سال های مختلف در پایان هر فصل
...3) وجود تست های استاندارد و همین طور تست های غیر استاندارد در پایان هر فصل .
... 4) نثر متونش خیلی روان و ساده و قابل فهمه ( موضوعاتش همه گیره)
... 5 ) قیمت کتاب هاش از مابقی انتشارات پایین تر بود.
... برای ارشد چون سراغ مدرسان نرفتم به همین خاطر چیز زیادی از کتاب هاش نمی دونم.
... چناچه موارد مفیدی ازش می دونید ، دوستان رو ازش بی بهره نذارید:gol:

paniz93

عضو جدید
​چه موسسه ای برای آزمون آزمایشی مناسبه ؟؟ هم از نظر آزمون ها هم جامعه آماری؟؟

zahra528

عضو جدید
مرسی بابت راهنمایی خوبت،البته من خودم تمامی کتاب هام رو از سری عمران تهیه کردم اما هنوز شروع به خوندن نکردم.
کم کم میخوام همت کنم ، وقت کمه
:(

sanaz.civil

عضو جدید
سلام
بچه ها من یک سری کتاب دارم که همه رو تازه خریدم و لی نمیخوام امسال ارشد بدم.میخوام زیر قیمت بفروشمشون.کسی این کتابارو لازم نداره؟
سیالات سری عمران
هیدرولیک سری عمران
زبان تخصصی سری عمران
جلد 2 تحلیل سازه های سری عمران
مقاومت مصالح گاج
در ضمن من تو رشت هستم

ehsanseh

عضو جدید
سلام آقای عزیز خشمان
میخواستم بدونم ترتیب پاسخ دادن شما به سولای کنکور چجوری بود؟؟؟
و اینکه واسه هر درس چقد وقت میذاشتید که آخرکار یه زمانی هم واسه مرور تست هایی که علامت زدیم بمونه؟؟
چون من آزمون اول سنجشو شرکت کردم امروز ولی با اینکه خیلی از تست ها رو بلد بودم اما وقت نشد برگردم و اونا رو بزنم و تاثیر منفی داشت واسم.
با تشکر

maryam_engineer

عضو جدید
... سلام بر همگی
... من از کسانی که برای کنکور شرکت کرده و قبول شده بودند در خصوص منابع سوالاتی پرسیدم و نتیجه رو اینجا می ذارم . منتظر نظر دوستان هم هستم .

..پ.ن : ستاره هایی که جلوی اسم منابع هستش یه جورایی امتیاز برای اون منبع محسوب می شن و میزان رضایت مندی کسانی که ازش استفاده کردند رو به طور نسبی می رسونه

...زبان عمومی : پارسه

...زبان تخصصی : زبان تخصصی راهیان ارشد- زبان تخصصی گاج[SUP]**[/SUP]

...ریاضی و معادلات دیفرانسیل : از کتاب های گاج استفاده کنید

...تحلیل سازه : راهیان ارشد( نوشته آهنگران) [SUP]****[/SUP] ،جزوه دکتر صباغیان***، جزوه سری عمران*

...مقاومت سازه: گاج (دکتر عرفانی)[SUP]* [/SUP]، راهیان ارشد (دکتر فنایی)[SUP]*[/SUP]، سری عمران (دکتر آهنگر)

...مکانیک خاک : گاج ( دکتر جسمانی ) **** ، سری عمران* ، پارسه

...مهندسی پی : سری عمران

...سیالات : سری عمران (امیر افشاری)* ، راهیان ارشد*

...هیدرولیک : سری عمران

...محاسبات سازه های فولادی : سری عمران***

...محاسبات سازه های بتنی : سری عمران***

...راهسازی : راهیان ارشد 3 *** ، سری عمران ** ، راهسازی دکتر کلاهدوز (انت شارات نصیر)

...روسازی راه : راهیان ارشد 4 ***، سری عمران **

...دیروز هم یه کتاب تست از انتشارات مدرسان شریف دیدم که فقط تست بود و مجموعه ای از سوالات کنکور دروس تخصصی از سال 1372 تا 1392 همراه با پاسخ های تشریحی رو شامل ومی شد. به نظرم کتاب خوبی بود.

خیلی ممنون. به منابع زبان عمومی ات جلد اول و دوم کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین نگاه دانش رو هم اضافه کن. کتاب خوب و کاملیه به نظر من.

hamed52

عضو جدید
سلام/
میخاستم بدونم برای آزمون ارشد مهندسی و مدیریت ساخت چه منابعی مناسب هست.

mohammad.elmi

عضو جدید
سلام به بروبچه های کنکوری
اول از همه بگم که براتون دعا میکنم که موفق باشید
اما یه سوال بدجوری ذهنم و درگیر کرده؟
به نظرتون این سیل مشتاقان ارشدپیرو تب کنکور به وجود اومده یا واقعا ارشدچیزی داره که همه دنبال اونند
منظورم اینه کارشناسی ارشد دانشگاه آزادوغیرانتفاعی تفاوتی درکار وسبک زندگی یه مهندس ایجاد میکنه یا مدرکش حس خوبی به آدم میده:biggrin:
باور کنید دوستان خوبم منظورم این نیست شما روناآمید کنم یا آیه یاس بخونم میخوام بدونم مهندسین مملکتم که باید بنای پیشرفت جامعه بر افکار اونا بنا نهاده بشه چقدر سنجیده وبا فکر عمل میککنند
من واقعا گیر کردم
پی ارشدوبگیرم یا بیخیال شم وباخیال آسوده به کار بپردازم
کمکمک کنید
بگید توسرتون چی میگذره
پیش پیش ممنون وموفق باشید

ashkan-civil

عضو جدید
سلام دوستان من سال ۹۱ فارغ التحصیل شدم ،
اگه کسی راجع کنکور دانشگاه آزاد اطلاعات داره ممنون میشم کمکم کنه ، راستش می‌خوام با کمترین انرژی خودمو به کنکور برسونم
بیشتر هدفم سازه یأ زلزله و یأ خاکه ، و فقط دانشگاههای تهران بجز دانشگاه تهران شرق
چندتا از کارنامها یِ سالهای قبلم اگه دارین بذارین لطفا
ممنون از راهنمأیهاتون.

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ههههههههههههها الان 12:21 دقیقه دوساعت قبل کنکورررررررررر
استرس دارم حسابییییییییییی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا