بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

H4D1

عضو جدید
سلام
کتابای ترمو و سیالات راهیان ارشد دو جلدی لازمه یا فقط یک جلدی مخصوص دانشجویان مکانیک؟

Doctor.mech

عضو جدید
سلام دوستان.
یکی از دوستان من که مشاور انتخاب رشته بوده، در اینجا میتونه کمک کنه.

لیست کاملی هم از قبولی ها گذاشته که فکر کنم به دردتون بخوره.
سئوالی هم داشتید میتونید بپرسید.

همچنین اگه سئوال واسه منابع ارشد داشتین مطرح کنین پاسخ میگیرین.

موفق باشید :

http://persian-expert.com/showthrea...رامون-انتخاب-رشته-ارشد-مکانیک-(کلیه-گرایش-ها)

cabsul

عضو جدید
با 1700 طراحی و 1600 تبدیل و 600 هوافضا بهترین جاها نسبت به تهران کجا میتونم قبول شم ؟؟

nimaie

عضو جدید
دپارتمان تخصصی مهندسیمکانیک([url]www.mechedep)[/URL]
نگاره موسسه‌ای است که تنها دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک کشور در حوزه آموزش عالی در آن دایر است.دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک موسسه نگاره، با بهره‌گیری از برترین اساتید کشور، ارایه خدمات کاملا تخصصی در این حیطه اعم از برگزاری کلاسهای ویژه و با کیفیت، مشاوره تخصصی همگام تا روز آزمون و آزمون‌های بزرگ و کاملا تخصصی و ...همراه دانشجویان و مخاطبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک می باشد و کسب اعتماد و رضایت مخاطبان خود را سرلوحه‌ی خود قرار داده است، از نقاط قوت اصلی این دپارتمان کاملا تخصصی، ارتباط مستمر با اساتید برتر و دانشکده‌های قطب در این حوزه و تمرکز در حوزه‌های مهندسی مکانیک است.
نکات قابل توجه در مورد دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک:
1.دپارتمان توانمندترین مرکز برگزاری دوره‌های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری مهندسی مکانیک در سطح کشور است، که رضایت‌مندی دانشجویان از اساتید به‌نام دپارتمان و کتاب‌های کاملشان در سال‌های گذشته و تعداد بالای رتبه های تک رقمی در هر سال که از آن‌ها بهره جسته‌اند نشانگر این موضوع است
.
2.هیئت علمی دپارتمان در دوره های آمادگی ارشد و دروه های تکمیلی مهندسی مکانیک، از قوی‌ترین اساتید فعال در زمینه مهندسی مکانیک کشور هستند، که افتخارات فراوانی را در زمینه های آموزشی و پژوهشی کسب نموده اند.
3. کیفیت بالای برگزاری آزمون، طراحی سوالات آزمون توسط برترین اساتید رشته‌های مهندسی مکانیک، برخورداری از جامعه آماری مناسب و به‌ویژه حضور داوطلبان قوی این دو رشته در کنار پشتیبانی و رفع اشکال رایگان آزمون‌ها همه و همه سبب می‌شود تا آزمون‌های دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک مناسب ترین گزینه برای دانشجویان متقاضی کنکور کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی مکانیک باشد.
4.دپارتمان مهندسی مکانیک موسسه نگاره، تنها مرکزی است که به صورت متمرکز دوره های تکمیلی تخصصی مهندسی مکانیک را برگزار می نماید، دپارتمان علاوه بر دوره های تکمیلی معمول در مراکز آموزشی، دوره های انحصاری تا به حال برگزار نشده ای را نیز اجرا می کند.
مشاور ارشد بخش کنکور کارشناسی ارشد و دکتری دپارتمان:

• دکتر روح‌الله حسینی
اساتید تخصصی دپارتمان مهندسی مکانیک
  • دکتر خداکرمی ترمودینامیک،مکانیک سیالات و انتقال حرارت
دکتر بهزاد خداکرمی فارغ‌التحصیل دکتری مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و برترین استاد در زمینه تدریس دروس ترمودینامیک،مکانیک سیالات و اتقال حرارت برای کنکور کارشناسی ارشد در سطح کشور هستند.
  • دکتر نائی استاتیک و مقاومت مصالح
دکتر نائی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تهران، برترین استاد در زمینه تدریس دروس استاتیک و مقاومت مصالح برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در سطح کشور هستند.
  • دکتر معتقدی ریاضیات عمومی،معادلات و مهندسی
دکتر معتقدی فارغ‌التحصیل دکتری مهندسی مکانیک و برترین استاد در زمینه تدریس دروس ریاضیات عمومی،معادلات و مهندسی برای کنکور کارشناسی ارشد در سطح کشور هستند.
  • دکتر حسینی طراحی اجزا،دینامیک،دینامیک ماشین و ارتعاشات
دکتر حسینی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران برترین استاد در زمینه تدریس دروس طراحی اجزا،دینامیک،دینامیک ماشین و ارتعاشات و برترین مشاور کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک در سطح کشور هستند.
  • دکتر صالحی‌پور دینامیک،دینامیک ماشین و ارتعاشات
دکتر صالحی‌پور فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت و دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان از برترین استاد در زمینه تدریس دروس دینامیک،دینامیک ماشین و ارتعاشات و در سطح کشور هستند.
  • دکتر ابراهیمی طراحی اجزا، دینامیک ماشین و کنترل مکانیک
دکتر ابراهیمی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تربیت مدرس از برترین استاد در زمینه تدریس دروس طراحی اجزا،دینامیک ماشین و برترین استاد در زمینه تدریس کنترل مکانیک در سطح کشور هستند.
مشاهده پیوست 153301مشاهده پیوست 153302

milad0121

عضو جدید
سلام دوستان امسال کنکور کاردانی به کارشناسی مکانیک سیالات مثل پارسال حذف شده یا نه ؟ کمک کنید لطفا

ahmadreza.mech

عضو جدید
درود....
دوستان خداقوت;)
بالاخره نوبت ماهم شد.....:D
1سوال!!!؟
نظرتون راجع به آزمون های آزمایشی چیه!!؟
ثبت نام کنیم!!؟
اگه جواب مثبت هست کجا ثبت نام کنیم!!؟
ممنون:smile:

departeman

عضو جدید
درود....
دوستان خداقوت;)
بالاخره نوبت ماهم شد.....:D
1سوال!!!؟
نظرتون راجع به آزمون های آزمایشی چیه!!؟
ثبت نام کنیم!!؟
اگه جواب مثبت هست کجا ثبت نام کنیم!!؟
ممنون:smile:
سلام دوستم. آزمون که باید بری.چون یهو بعد چهار پنج سال بری سر جلسه کنکور ،هنگ میکنی.
اما کجا رفتنش:
من شریف خوندم و اکثر دوستام طراح سوالات آزمون های موسساتن که اسم موسساتو نمیارم.طراح که چه عرض کنم سوال کپی می کنن میدن به موسسه.اما امسال بهترین استادای مکانیک(دکترنائی، دکتر خداکرمی،دکتر معتقدی،دکتر حسینی و ... دپارتمان کاملا تخصصی مخصوص مکانیک تاسیس کردن و خودشون سوال طرح میکنن.
به نظرم اونجا خیلی اوکیه.آدرس سایتشون: www.mechedep.com

animus_phonix

عضو جدید
[FONT=&quot]فروش کتابهای[/FONT] [FONT=&quot]دست دوم کنکور کارشناسی ارشد مکانیک – پارسه،نصیر،راهیان ارشد[/FONT]​
[FONT=&quot]فروش ارزان کتابهای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]بعضی از کتابها واقعا نو هستند [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
1) [FONT=&quot]ریاضی عمومی 2 آقاسی (انتشارات نشر نگاه دانش)[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 6000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 12000[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
2) [FONT=&quot]ریاضی عمومی 1 آقاسی (انتشارات نشر نگاه دانش) [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 10000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 14000[/FONT]​
3) [FONT=&quot]استاتیک محمد حسن نائی (انتشارات پوران پزوهش) [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 14000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 16000[/FONT]​
4) [FONT=&quot]مهندسی کنترل اتوماتیک حامدی(انتشارات نصیر) [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 8000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 12000[/FONT]​
5) [FONT=&quot]دینامیک ماشین روح الله حسینی (انتشارات راهیان ارشد) [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 8000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 12000[/FONT]​
6) [FONT=&quot]ریاضی مهندسی کریمی(انتشارات نصیر) [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 16000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 19000[/FONT]​
7) [FONT=&quot]معادلات کریمی(انتشارات نصیر) [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 16000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 22000[/FONT]​
8) [FONT=&quot]ارتعاشات جباری(پوران پژوهش) [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 9000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 13000[/FONT]​
9) [FONT=&quot]دینامیک سیالات کیوان صادقی(انتشارات نصیر) [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 6000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 9500[/FONT]​
10) [FONT=&quot]مهندسی کنترل اتوماتیک آریاز برادرانی [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 12000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 20000[/FONT]​
11) [FONT=&quot]مقاومت مصالح نایی(انتشارات پوران پژوهش) [/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت فروش : 12000 تومان[/FONT]​
[FONT=&quot]قیمت اصلی 19000[/FONT]​
12) [FONT=&quot]اشانتیون : جزوه کلاسی طراحی اجزاء شریعت پناهی(کلاسهای نصیر)[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]تلفن : 09196260576[/FONT]​

imanfreedom64

عضو جدید
باور اینکه من تمام منابع ازاد و دولتی رو دارم واسه خود منو سخته
اما چرا نمیخونم خودمم هم مونده ام
نمیدونم چطور و از جا بخونم
از ریاضیات یا جامدات یا سیالات؟
ارشد واسم مثل اب خوردنه حتی دولتیش اما نمیفهمم این چه مرضیه که نمیذاره سمت کتاب برم

BaBak.Turk

اخراجی موقت
باور اینکه من تمام منابع ازاد و دولتی رو دارم واسه خود منو سخته
اما چرا نمیخونم خودمم هم مونده ام
نمیدونم چطور و از جا بخونم
از ریاضیات یا جامدات یا سیالات؟
ارشد واسم مثل اب خوردنه حتی دولتیش اما نمیفهمم این چه مرضیه که نمیذاره سمت کتاب برم
بهتره اول هدفت از خوندن کارشناسی ارشد رو بفهمی بعد که به نتیجه منطقی و عاقلانه رسیدی یه کاغذ بردار زمانبندی کن ببین به کدوم درس ها بیشتر علاقه داری از اونا شروع کن.

ansarweb

عضو جدید
سلام
من فوق دیپلم ماشین ابزارم
اگر بخوام مکاترونیک ادامه بدم باید چکار کنم؟به نظرتون خوبه؟
بعدش علمی کاربردی برم چه کدی بزنم مهلتش تا فرداس

masoud1783

عضو جدید
[FONT=&quot]فروش جزوات دست نویس پارسه مهندسی مکانیک[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]این جزوات دست نویس مربوط به کلاس های حضوری پارسه رشته مهندسی مکانیک برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد می باشد .این جزوات دست نویس شامل درس،حل تمرین ،نکات مهم و کلیدی کنکوری و حل تست های کنکور به روش های مختلف توسط اساتید برجسته است.این جزوات یکی از منابع مهم برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک می باشد و کسانی که به هر دلیل قادر به شرکت در کلاس های کنکور نیستند می توانند با هزینه به مراتب کمتر از کلاس های کنکور به این نکات ارزشمند دسترسی پیدا کنند و از داوطلبان دیکر عقب نمانند.[/FONT]

[FONT=&quot]1- [/FONT][FONT=&quot]مکانیک سیالات 1و2 دکتر صادقی[/FONT]
[FONT=&quot]2- انتقال حرارت 1و2 دکتر کوثری [/FONT]
[FONT=&quot]3- استاتیک دکتر نائی[/FONT]
[FONT=&quot]4- مقاومت مصالح 1و2 دکتر نائی[/FONT]
[FONT=&quot]5- طراحی اجزا 1و2 دکتر نائی[/FONT]
[FONT=&quot]6- دینامیک دکتر تیموری[/FONT]
[FONT=&quot]7- ارتعاشات دکتر تیموری[/FONT]
[FONT=&quot]8- دینامیک ماشین دکتر تیموری[/FONT]
[FONT=&quot]9- کنترل اتوماتیک مهندس صفرآبادی[/FONT]
[FONT=&quot]10- ریاضی 1 دکتر معتقدی[/FONT]
[FONT=&quot]11- ریاضی 2 دکتر معتقدی[/FONT]
[FONT=&quot]12- معادلات دیفرانسیل دکتر معتقدی[/FONT]
[FONT=&quot]13- ریاضی مهندسی دکتر معتقدی[/FONT]
[FONT=&quot]14- زبان تخصصی مهندسی مکانیک دکتر قاضی مرادی[/FONT]

[FONT=&quot]به همراه این مجموعه تست های ارشد مهندسی مکانیک با پاسخنامه سال های 88.89.90.91.92 به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.[/FONT]
[FONT=&quot]برای تهیه جزوات توسط ایمیل یا شماره ذکر شده تماس بگیرید[/FONT]​
[FONT=&quot]09337235873[/FONT]​

sahar27

عضو جدید
سلام دوستان
دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی جامدات پذیرش داره؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی جامدات پذیرش داره؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
با سلام
نه. الان 2 ساله که در مقطع کارشناسی ناپیوسته دو رشته مهندسی مکانیک طراحی جامدات و مکانیک سیالات حذف شده است.

hadishs

عضو جدید
دوستان میخواستم بدونم کدوم دانشگاههای آزاد و دولتی میشه کارشناسی ناپیوسته سیالات خوند؟

vs6956

عضو جدید
سلام کسی میدونه واسه دکترای ساخت و تولید شکل دهی رو از چی باید بخونیم؟؟؟
من شکل دهی پاس نکردم و الان هم بیشتر از 3 هفته نمونده تا کنکور پس هاسفورد رو نمیشه خوند به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی سریع :w20: :w10:

مستند

عضو جدید
سلام با ایت درصدها تبدیل چه رتبه ای ،کجا میارم؟
ریاضی 50 سیال 40 جامدات 68 دینامیک 35

vanpersi

عضو جدید
ماشالله به درصدات.زیر200 ایشالا.مهندس چطور تونستی به این درصدا برسی؟ممنون میشم اگه کمکم کنی(اگه تو پیام خصوصی بگی بهتره)

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام، ببخشید دوستان کسی از دانشگاههایی که دوره فوق دکتری مکانیک در ایران رو ارائه میدن اطلاع داره؟

mohsenjigar2002

عضو جدید
سلام من امسال همینطوری شرکت کردم ولی رتبه من برای ارشد مکانیک 14000 شده میگم شانسی دارم برای بین الملل یا شبانه یا مجازی حالا هر گرایشی البته مجاز شدم

mehrdad torabi

عضو جدید
سلام من امسال همینطوری شرکت کردم ولی رتبه من برای ارشد مکانیک 14000 شده میگم شانسی دارم برای بین الملل یا شبانه یا مجازی حالا هر گرایشی البته مجاز شدم
سلام
من سال 91 رتبه ام 8000 شد و هیچ جایی قبول نشدم. بین الملل، شبانه و مجازی هم زده بودم.
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:
بالا