بحث و گفتگو- صنایع غذایی (برنامه ریزی،ادامه تحصیل،... )

Savant

کاربر بیش فعال
من زبان مشکل ندارم ولی ریاضی یه کم مشکل دارم. شما بهتره حداقل چند فصل مهم از ریاضی رو بخونید. برای زبان هم حداقل تستهای سالهای پیش رو بخونید. پارسال یک سوال داده بود که عیناً سوال چند سال پیش بود.
همه کتاب 504 رو برای عمومی پیشنهاد میدن و کتاب انگلیسی برای دانشجویان علوم و صتایع غذایی تالیف سیروس مسیحا ، حسن عدالت نمین و ابراهیم جدیدی سلیمی که راهنما هم داره برای تخصصی بهره ببرید.

Savant

کاربر بیش فعال
اینجا هم دفترچه خاطرات شده واسه ما !
خوب به خودم قول میدم که امروز و نهایتاً فردا پشت این کربوهیدراتها رو به زمین بزنم و کارشو یه سره کنم!

tfsrl

عضو جدید
نتیجه تکمیل ظرفیت ازاد

نتیجه تکمیل ظرفیت ازاد

بچه ها کسی امار تاریخ تکمیل ظرفیتو داره بزاره تو ایین تاپیک که کمکی باشه واسه مهندسین ارشد جوان.ممنون;)
نتایج تکمیل ظرفیت ارشد ازادامروز22مهرماه اعلام شد .

hamid rad

کاربر فعال صنایع غذایی
من 42 علوم تحقيقات شدم ولي اوونا تا 40 برداشتن و من قبوول نشدم

fardin20011

عضو جدید
ولی من کتاب 405 رو تماما خوندم و کلا حفظم اما وقتی که تستهای ارشد رو میزنم لغاتش اصلا تو 504 نیومدهٰ ٰ. حالا پشیمونم از اینکه رو 504 وقت گذاشتم .
برای درس ریاضی چه مباحثی رو بخونم که کمتر وقت ببره و بتونم تو کنکور حاقل 30 درصد بزنم ٰ؟ از چه منبعی استفاده کنم ؟

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من کتاب 405 رو تماما خوندم و کلا حفظم اما وقتی که تستهای ارشد رو میزنم لغاتش اصلا تو 504 نیومدهٰ ٰ. حالا پشیمونم از اینکه رو 504 وقت گذاشتم .
برای درس ریاضی چه مباحثی رو بخونم که کمتر وقت ببره و بتونم تو کنکور حاقل 30 درصد بزنم ٰ؟ از چه منبعی استفاده کنم ؟
واقعا؟!!!
ولی همه 504 رو میخونن
حتی رتبه های خوب کنکور

اگر میخوای 30% بزنی ریاضی رو همون سئوالای سالای قبل رو بخون کافیه
البته من گرایشم آبه!!
:smile:

fardin20011

عضو جدید
واقعا؟!!!
ولی همه 504 رو میخونن
حتی رتبه های خوب کنکور

اگر میخوای 30% بزنی ریاضی رو همون سئوالای سالای قبل رو بخون کافیه
البته من گرایشم آبه!!:smile:

من 504 رو کامل خوندم . برای سوالات عمومی ارشد زیاد کمک نمیکنه شاید از 10 سوال لغات فقط بتونی حداکثر 2 سوال رو جواب بدی . برای زبان همراه 504 باید از منبع دیگه ای استفاده کنی

a3emoon

عضو جدید
منم آزاد دامغان قبول شدم
کسی اطلاعی از دانشگاهش نداره ؟
نظر شما چیه ؟ ارزش رفتن داره؟

bahar action

عضو جدید
تمام کار و زندگیمو گذاشتم رو این باکتریا لامذهب تمام نمیشه یکی دو روز دیگه کار داره

اگه خدا بخواد فرداکربو هیدراتای شیمی یه هفته است کلا شیمی رو ول کردم فقط 3 صفحه مونده
پس فردام 30 درصد قندو تمام میکنم اونم چند صفحه ای بیشتر نمونده
saventکجایی انگار سرت خیلی شلوغه چرا دیگه چیزی نمی نویسی؟؟؟؟

Savant

کاربر بیش فعال
آخیش. راحت شدم. راستش به خودم قول داده بودم دیروز پشت کربوهیدراتها رو به زمین بزنم ولی این صمغهای ناکردار پشت منو زمین زدن واسه همین روم نشد پست بدم. عجب از این صمغها بدم میاد. آخرشم فقط طوطی وار خوندمشون.
امشب دوباره میرم رو میکروب بخش مخمرها رو شروع میکنم و از فردا هم تکنولوژی رو شروع میکنم. فقط یک هفته باقی مونده یه ماه اول تموم شه و من هنوز 30% ریاضی و تکولوژی و اصول مهنسی رو نخوندم. البته تقصیر خودم نبود چون 2 هفته اول مهر کار ریخته بود سرم .

bahar action

عضو جدید
سلام.
والله ما پارسال شرکت کردیم اونقدرام که میگی سخت نبود. فقط کافیه مطلب رو خونده باشی دیگه همه چی حله.;)
آره منم باهات موافقم پارسال فقط یه ماه خوب خوندم و تونستم اون فصلایی رو که خوند بودم عالی جواب بدم خدا کنه امسال قبول شم:)

Savant

کاربر بیش فعال
تلاش + توکل = قبولی تضمینی .
امروز مخمرها رو ادامه دادم ولی مگه خونواده میذارن آدم درس بخونه ! امشب شروع میکنم به حفظ کردن مخمرهای مهم صنعتی که البته با توجه به اینکه قبلا در درس تخمیر زیاد خوندمشون کار زیاد سختی نیست .
تلاش + توکل = قبولی تضمینی .

bahar action

عضو جدید
سلام ممنون که بهم امید میدی
اصولا خانواده ها از خداشونه بچه هاشون درس بخونن خانواده تو چرا نمیذارن درس بخونی؟
ای کلک نکنه خبراییه آخه قبلام گفته بودی تمرکز فکری نداری و فکرت مشغوله به هر حال مبارکت باشه

Savant

کاربر بیش فعال
سلام ممنون که بهم امید میدی
اصولا خانواده ها از خداشونه بچه هاشون درس بخونن خانواده تو چرا نمیذارن درس بخونی؟
ای کلک نکنه خبراییه آخه قبلام گفته بودی تمرکز فکری نداری و فکرت مشغوله به هر حال مبارکت باشه
سلام. خوب من هنوز به خانواده ابلاغ نکردم که میخوام درس بخونم . البته امروز این کاررو کردم !
نه بابا از این خبرا نیست . اونا از خداشونه ولی من تن نمیدم !

Savant

کاربر بیش فعال
چقدر تند تند درس می خونی؟!آزمونم میدی؟

تند تند نمیخونم گیراییم بالاست !!:D
نه آزمون شرکت نکردم. ولی شاید آزمونهای جامع شرکت کنم.

خوب طیقه بندی باکتریها هم تموم شد.

دوستان من شارژ اینترنتم تموم شده شاید دیر به دیر آن شم .

bahar action

عضو جدید
آره فصل 1میکروب پارسه خیلی سخته منم پدر جدم در اومد تا تونستم بخونمش الانم تازه 2 روزه تمامش کردم ولی خیلی خوب یادم نیست.پارسه جزوه هاش بد نیست ولی من رتبه 12 پارسال(maryam_f)که صحبت کردم گفت پارسه رو+درسنامه جناب بخون گفت خوب خوندنشو کافیه

Savant

کاربر بیش فعال
چته چرا غمگینی ؟ :cry:

بچه ها من فقط جزوه های پارسه رو میخونم به نظرتون کافیه باکتری میکروبش فوق العاده سخته
همه میگن کافی نیست دیگه چه عرض کنم . نظر شخصی من هم اینه که برای رتبه تک رقمی کافی نیست .

آره فصل 1میکروب پارسه خیلی سختهمنم پدر جدم در اومد تا تونستم بخونمش الانم تازه 2 روزه تمامش کردم ولی خیلی خوب یادم نیست.پارسه جزوه هاش بد نیست ولی من رتبه 12 پارسال(maryam_f)که صحبت کردم گفت پارسه رو+درسنامه جناب بخون گفت خوب خوندنشو کافیه
همه بار اول اینطورین . بار دوم که بخونی از فراریتش کاسته میشه .

جزوه های پارسه خیلی مفیده:):smile:;););):cool:
;)

خوب بنده فصل اول اصول رو هم تموم کردم. فشار ، رطوبت ، چگالی ، زاویه لغزش و ریپوز ، تخلخل ، و......
به نظرم خیلی راحت میاد . سایکرومتری و مکانیک سیالات که خوراکمه . فقط در پمپها یه کم مشکل دارم . ترمودینامیک هم که خیلی راحته .

بالا