بحث و گفتگو درباره : مهندسی صدا

daneshpajooh

عضو جدید
سلام
دوستان اگر اطلاعاتی در مورد رشته مهندسی صدا در مقطع ارشد دارن در اختیار همه بذارن.
گویا فقط دانشکده صدا و سیما این رشته رو داره. پس اگر اطلاعاتی هم در مورد این دانشکده و مزایا و معایبش دارید لطفا ما رو بی نصیب نذارید.
هفته بعد مصاحبه ی این دانشکده ست و من هم به مصاحبه دعوت شدم اما اطلاعاتم از این دانشکده در حد صفره!
ممنون

djbehrouz

عضو جدید
سلام
دوستان اگر اطلاعاتی در مورد رشته مهندسی صدا در مقطع ارشد دارن در اختیار همه بذارن.
گویا فقط دانشکده صدا و سیما این رشته رو داره. پس اگر اطلاعاتی هم در مورد این دانشکده و مزایا و معایبش دارید لطفا ما رو بی نصیب نذارید.
هفته بعد مصاحبه ی این دانشکده ست و من هم به مصاحبه دعوت شدم اما اطلاعاتم از این دانشکده در حد صفره!
ممنون
سلام.

برای دریافت معرفی ، مشخصات کلی و لیست دروس کارشناسی ارشد مهندسی صدا اینجا را کلیک نمائید

daneshpajooh

عضو جدید
سلام
ممنون از لینک های خوبتون
متاسفانه هنوز میزان اعتبار و ارزش مدرک این رشته و دانشگاه برام روشن نیست.

ehsan-vosoogh

عضو جدید
سلام
به منم زنگ زدند.اما نمی دونم ارزشش رو داره؟من رتبم 200 شده.میگم اینا جذب می کنند؟شاید اگه 100درصد جذب کنند شاید خوب باشه.این ایمیل منه اگه اطلاعاتی کسب کردین من رو هم مطلع کنید.vosooghnia@gmail.com

daneshpajooh

عضو جدید
من 930 شدم. به منم زنگ زدن. توی دفترچه که نوشته سازمان تعهدی برای جذب نداره اما اگر نیاز داشته باشه باید دوبرابر مدت زمان تحصیلتون خدمت کنید.
یه سوال. دانشکده صدا سیما یه دانشکده غیرانتفاعی (اما رایگان) هستش. کسی در این مورد اطلاعی داره؟
تا پارسال که یادمه به عنوان دانشکده غیرانتفاعی شناخته میشد.

ramin 69

عضو جدید
سلام دوستان ..من لیسانس فیزیک دارم.ومیخوام برای ارشد مهندسی صدا بخونم
از دوستانی که اطلاع دارن اگه میدونن خوشحال میشم کمکم کنن ...من برای کنکور...باید کنکور برق رو بدم..یا اینکه همون کنکور فیزیکم میشه؟؟
چون تو همین فایل پی دی افی که دوستان آپلود کردن یه جدولی داره که مواد امتحانی رو توش نوشته و برای رشته های برق و مکانیک و فیزیک رو جدا نوشته که نتیجه میگیریم که میشه از کنکور فیزیکم رفت این رشته رو
ولی من دفترچه انتخاب رشته ی پارسال رو که میدیدم ..مهندسی صدا فقط تو زیر گروه برق بود

بالا