بحث و گفتگو درباره: رشته اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در صنایع نفت

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
این تاپیک به بحث های مرتبط با این رشته شناور ، اختصاص دارد
سوالات ، درخواست های خود را در این تاپیک مطرح بفرمایید .
با تشکر:gol:

EECi

مدیر بازنشسته
مصاحبه با یکی از پذیرفته شدگان رشته ابزار دقیق و اتوماسیون دانشگاه صنعت نفت
1386/06/24
موضوع مصاحبه : مصاحبه با رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد
خلاصه : در آزمون ابزار دقیق و اتوماسیون داوطلب می بایست به سوالات 5 درس پاسخ گوید که ...

مهمان این هفته آقای رضا نسیمی دانشجوی دانشگاه شهید عباسپور هستند که در آزمون سراسری کارشناسی ارشد در رشته ابزار دقیق و اتوماسیون در دانشگاه صنعت نفت پذیرفته شده اند. با توجه به سوالات فراوانی که شما داوطلبان عزیزدر بخش نظرات در مورد این رشته و دانشگاه از ما پرسیده بودید، تصمیم گرفتیم که با ایشان صحبتی داشته باشیم، از کلیه دوستانی که این مصاحبه سوالات آنها را پاسخ نمی دهد خواهشمندیم سوال خود را برای ما بفرستند تا از ایشان پرسیده شود.

●لطفا در ابتدای امر خود را کامل تر معرفی کنید.
رضا نسیمی ، دانشجوی دانشگاه شهید عباسپور ، در سال 1382 با رتبه 400 منطقه سه وارد این دانشگاه شدم و تا چند روز دیگر نیز با معدل 15 فارغ التحصیل خواهم شد.

●آقای نسیمی سوالی که قبل از هر چیز باید از شما بپرسیم این است که آیا شما تنها خود را برای آزمون این رشته آماده کرده بودید یا این رشته انتخاب دوم شما بود؟
نه رشته انتخابی اول من مکانیک بود و این رشته را به عنوان رشته دوم خود انتخاب کرده بودم.

●آیا مطالعه مجزایی برای این رشته داشتید؟
البته مطالعه مجزایی که لازم نبود؛ همان طور که می دانید در آزمون ابزار دقیق و اتوماسیون داوطلب می بایست به سوالات 5 درس پاسخ گوید که کسانی که از رشته مکانیک در آزمون این رشته شرکت می کنند دروس زبان، ریاضی، کنترل، ترمودینامیک و نیز مکانیک سیالات و انتقال حرارت را انتخاب می کنند. (داوطلبانی که از رشته برق شرکت می کنند دروس مدارهای الکتریکی و الکترونیک را به عنوان دو درس انتخابی خود برمی گزینند، دروس زبان، ریاضی و کنترل هم مشترک هستند). تمام این دروس در آزمون مکانیک نیز وجود داشت ولی به هر حال من با توجه به نگاهی که به این رشته داشتم مثلا بر روی درس ریاضی که شاید در آزمون مکانیک چندان مهم نباشد وقت زیادی گذاشتم زیرا این درس در رشته ابزار دقیق ضریب 3 داشت و یا کنترل را خیلی زیادتر از حالت عادی مطالعه می کردم.

●سرفصل های دروس امتحانی این آزمون چگونه اند؟
بیشترین تفاوت در درس کنترل این رشته است که برخلاف رشته های برق و مکانیک تنها((کنترل خطی)) نیست بلکه ((کنترل خطی و غیر خطی)) است ولی خوشبختانه هر ساله تنها حدود دو یا سه تست از مباحث مربوط به کنترل غیر خطی طرح می شود برای همین من روی این مباحث وقت نگذاشتم.
در درس ریاضی نیز همان سرفصل های ((ریاضی مهندسی)) مورد سوال قرار می گیرد.
در درس های ترمو و سیالات و انتقال نیز تفاوتی خاصی با مکانیک وجود ندارد.

●چه طور شد که این رشته را به عنوان رشته خود انتخاب کردید؟
با توجه به ظرفیت پایین این رشته، دانش آموختگان این رشته از شرایط خوبی برخوردار می باشند، به ویژه که امکان بورس توسط وزارت نفت نیز وجود دارد.

●زمان بندی شما برای مطالعه دروس به چه صورتی بود؟
من در ترم تابستان به کلاس های کنکور می آمدم و در طی این مدت به طور میانگین حدود 3 ساعت مطالعه داشتم ولی از آغاز مهرماه تا یک ماه مانده به آزمون ساعات خود را به حدود 5 ساعت در روز رساندم، البته خیلی نظم خاصی نداشت و برخی روزها تنها 2 ساعت برای کنکور مطالعه می کردم و برخی روزها این مدت به 8 ساعت در روز می رسید ولی سعی می کردم این میانگین رو حفظ کنم، یک ماه آخر هم که امتحانات ترم تمام شده بود و تنها برای کنکور می خواندم حدود 8 ساعت در روز مطالعه داشتم و به نظرم این یک ماه آخر تأثیر زیادی روی آزمون من داشت.
البته ماه آخر بیشتر تست می زدم به طوری که تقریبا هر دو روز سوالات یکسال آزمون کارشناسی ارشد را حل و تحلیل می کردم. ابتدا طبق زمان بندی تست می زدم و بعد پاسخ ها را مقایسه می کردم.

●چرا در آزمون مهندسی مکانیک رتبه مطلوبی به دست نیاوردید؟
خوب فکر می کنم مهمترین عامل در این موضوع استرس شب و روز آزمون بود، من شب آزمون نتوانستم خواب خوبی داشته باشم که این خود تا حد زیادی از آمادگی من در سر جلسه کاست ، از سوی دیگر با توجه به اهمیت این آزمون برای من ، در جلسه آزمون استرس زیادی بر روی خود احساس می کردم، به ویژه که نتوانستم به تست ها بخوبی پاسخ گویم. اما وضعیت در آزمون ابزار دقیق کاملا متفاوت بود.
البته یک نکته دیگر نیز در این نتیجه موثر بود و آن عدم مرور برخی درسها توسط من در ماه آخر بود. من برای مثال با توجه به آمادگی خوبی که در درس دینامیک ارتعاشات داشتم در ماه آخر توجه زیادی به مرور این درس نکردم که این موضوع باعث شده بود که بسیاری از مباحث را فراموش کنم بطوری که در روز های آخر نمی توانستم تست هایی را که قبلا به راحتی حل می کردم ، بزنم. لذا توصیه من به داوطلبان امسال این است که مرور درسها را شدیدا جدی بگیرند.

●از جلسه آزمون بگویید؟
جلسه آزمون ابزار دقیق خیلی آرام بخش بود، از همان اول که جلسه شروع شد خیلی از صندلی ها خالی بود و این به معنای کاهش شدید رقبا بود، از همان ابتدای جلسه هم خروج شرکت کنندگان از جلسه آزمون شروع شد و این موضوع به من دلگرمی زیادی داد که باعث شد با آرامش به تست ها جواب دهم. هر چه سوالات بیشتری را پاسخ می دادم اطمینان بیشتری پیدا می کردم و این وضعیت تا آخر جلسه ادامه داشت.

●درصد ها و رتبه شما به چه صورت بود؟
رتبه : 38
زبان: 82.22 درصد
ریاضی: 71.66 درصد
کنترل: 60 درصد
ترمودینامیک: 44 درصد
مکانیک سیالات و انتقال حرارت: 50 درصد

●چه منابعی را مطالعه می کردید؟
سیالات: جزوه دکتر صادقی و کتاب آقای خداکرمی
ترمودینامیک و انتقال حرارت: کتاب های آقای خداکرمی
ریاضی: جزوات پارسه
استاتیک و مقاومت: جزوه دکتر نایی و کتاب مقاومت آقای فنایی
طراحی اجزا: جزوه دکتر شریعت پناهی
دینامیک و ارتعاشات: کتاب آقای دکتر جباری
کنترل: کتاب آریاز برادرانی

●آیا برای ورود به دانشگاه صنعت نفت شرایط خاصی وجود دارد؟
خیر ، شرایط این دانشگاه نیز همانند سایر دانشگاه هاست.

●محل تحصیل شما در دانشگاه صنعت نفت در چه شهری خواهد بود؟
این دانشگاه در سالهای قبل در شهر تهران پذیرش داشته است اما امسال محل تحصیل اهواز است.

● آیا دانشگاه صنعت نفت دانشجویان را به صورت بورسیه می پذیرد؟
وزارت نفت این امکان را برای دانشجویان فراهم نموده است که بورسیه بودن یا نبودن خود را انتخاب نمایند ولی معمولا همه دانشجویان شرایط بورسیه را انتخاب می نمایند.

با تشکر از شما
منبع: سایت نصیر

*leila*

عضو جدید
مطالبی که آوردین قدیمیه

لااقل جدید بذارین

از کارشناس استفاده کنید

• Like
واکنش ها: EECi

jafark

عضو جدید
ممنون از ایجاد این تاپیک
1: این رشته واقعا بورسیه هست یا نه؟
2: میگن حین تحصیل حقوق هم میدن میدونین چند میدن؟ میشه به یه زخمی زد؟
3: 15 نفر پذیرش دارن. با رتبه چند میشه قبول شد؟
من این رشته رو امتحان دادم
دل شیر میخواست به هر دو امتحان بری اونم با شرایط پارسال

jafark

عضو جدید
میگن اگه اهواز قبول شی بورس میکنن تموم کردی مشغول کاری
ولی شیراز(مجازی) باید هم پول بدی هم مجازی هست هم بورسیه نیست
اهواز 15 نفر برمیداره اونم هم از مکانیکا هم از برق و ..
من امسال (91) شرکت کردم
رتبم بیاد کارناممو میزارم واست
دعام کن رتبه درست حسابی بیارم

behnasr

عضو جدید
می دونم که سال 90 رتبه ی 38 قبول نشده.
درصدهای یکی از قبول شده های سال 90 توی این رشته به قرار زیر است
زبان 45
ریاضی 80
مدار73
کنترل خطی و غیر خطی 51
الکترونیک 6
شنیدم که بورسیه نیست و حین تحصیل هم حقوق نمی دهند و تعهدی برای استخدام نداره و
محل دانشگاه هم توی محله عرب نشینه اهوازه که به نوعی خارج از شهر اهواز می شه
سطح علمی اش پایینه و اگه کسی دنبال دکتراست نباید این رشته رو بزنه
و خیلی آش دهن سوزی هم نیست
و درس خوندن توی رشته ی کنترل و یا قدرت توی یکی از دانشگاه های تهران ارزشش از درس خوندن توی ابزاردقیق اهواز هم از لحاظ اعتبار مدرک و هم از نظر سطح علمی خیلی بهتره
تازه باید شرایط آب و هوا و پدیده ی گرد و خاک در اهواز راهم در نظر گرفت

behnasr

عضو جدید
ایشالا که قبول می شی
خب کلید سوالات اومده نمی تونی درصدهاتو بگذاری؟!!

behnasr

عضو جدید
اطلاعاتی که تا حالا راجع به ابزاردقیق دانشگاه صنعت نفت اهواز کسب کردم :
این اطلاعات رو از دانشجویان و فارغ التحصیلهای این رشته کسب کردم

1- رتبه 38 کنکور 90 ابزاردقیق اهواز قبول نشده می شه حدس زد که برای قبولی رتبه باید زیر 30 باشه
(البته برای قبولی در دانشگاه مجازی شیراز تا حدود 200تا300 هم جا داره (با توجه به اینکه آموزش محوره

2- محل دانشگاه توی محله عرب نشین اهوازه و بیرون از شهر اهواز قرار داره
3- سطح علمی دانشگاه متوسط رو به پایینه و طبق نظر دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته و نیز بعضی از اساتید از جمله استاد باغستانی درس خوندن
در رشته قدرت و یا کنترل در یکی از دانشگاه های تهران به مراتب ارزشش از ابزاردقیق اهواز بیشتره
( به لحاظ اعتبار مدرک،،امکان ادامه تحصیل،،و امکان فعالیت در چندین زمینه مختلف و محدود نشدن تنها به زمینه ی ابزار دقیق)
4- اگه کسی به فکر دکترا گرفتن باشه این رشته رو انتخاب نکنه چون سرفصل دروس ارایه شده ونیز موضوع پایان نامه ها توی این رشته طوری است که با کنترل ارشد فرق می کنه و این مسئله شانس قبولی توی دکترای رشته کنترل رو به شدت پایین میاره
5- دانشگاه صنعت نفت به هیچ وجه در حین تحصیل بورس نمی کنه وهیچ تعهدی در قبال استخدام دانشجویانش در شرکت نفت نداره
منتها دانشجویان ممتاز با معدل بالای 17 اش برای استخدام در شرکت نفت اولویت دارند
( قضیه بورس کردن و هدیه دادن لپتاپ به دانشجوهاش و گذراندن دو ترم در فرانسه یا اوکراین و نیز تعهد استخدامی مربوط به بیش از 5 سال پیش هستش ودیگه خبری از این مزایا نیست)
6- البته اونهایی که خدمت نرفتند اگه معدل بالایی داشته باشند می توانند خدمت سربازی رو به مدت 24 ماه امریه شرکت نفت بشوند
7-معمولا گرفتن فوق لیسانس ابزار دقیق بیش از 2.5 سال طول می کشه و کار در حین تحصیل امکان پذیر نیست
8-توی دانشگاه با اینکه وابسته به شرکت نفته اما ارتباط با صنعتش ضعیفه و مهارت کاربردی یاد نمی دهند ولی مدرک رو که گرفتی میشه با گذراندن چندین دوره کلاس از نظر عملی
،مهارت پیدا کرد
9- اما بازار کار و مخصوصا عسلویه به این رشته نیاز داره
وچون آب و هوا و شرایط کاری اونجا سخته حقوق بالایی هم می دهند

jafark

عضو جدید
می دونم که سال 90 رتبه ی 38 قبول نشده.
درصدهای یکی از قبول شده های سال 90 توی این رشته به قرار زیر است
زبان 45
ریاضی 80
مدار73
کنترل خطی و غیر خطی 51
الکترونیک 6
شنیدم که بورسیه نیست و حین تحصیل هم حقوق نمی دهند و تعهدی برای استخدام نداره و
محل دانشگاه هم توی محله عرب نشینه اهوازه که به نوعی خارج از شهر اهواز می شه
سطح علمی اش پایینه و اگه کسی دنبال دکتراست نباید این رشته رو بزنه
و خیلی آش دهن سوزی هم نیست
و درس خوندن توی رشته ی کنترل و یا قدرت توی یکی از دانشگاه های تهران ارزشش از درس خوندن توی ابزاردقیق اهواز هم از لحاظ اعتبار مدرک و هم از نظر سطح علمی خیلی بهتره
تازه باید شرایط آب و هوا و پدیده ی گرد و خاک در اهواز راهم در نظر گرفت

:surprised:
بقیه دوستان تایید میکنید؟

jafark

عضو جدید
ایشالا که قبول می شی
خب کلید سوالات اومده نمی تونی درصدهاتو بگذاری؟!!

زبان 46
ریاضی 57
کنترل 40
مدار 80
الک 51
شما هم شرکت کردین؟:D
اینطوری که شما میگین فاجعه هستش
باید قبول شدیم هم نزنیم:biggrin:

آخرین ویرایش:

behnasr

عضو جدید
از نظر صحت مطالب خیالت راحت باشه
من هم شرکت کردم میانگین درصدهامون شبیه هم هستش
زبان 48 کنترل 26 الک50 مدار 60 ریاضی 93
من مطئمنا اگه توی رشته برق یکی از دانشگاههای تهران و یا مالک اشتر رو بیارم ابزاردقیق نمی رم
حتی بعضیها می گن دانشگاه شاهد تهران هم شرف داره

behnasr

عضو جدید
درصدهاي يکي از پذيرفته شدگان سال 90زبان 45(رياضي 80 (ضريب رياضي 3 و ضريب بقيه دروس 2 استمدار 73الکترونيک 6.66کنترل خطي و غيرخطي 51 (از 15 سوال سال 90 ، 7 سوال مربوط به کنترل غيرخطي و عملا غير قابل حل بوده که ايشون همه ي سوالات کنترل خطي رو درست زده که اين خيلي در محاسبه نمره کل تاثير داشته)

kh.aero

عضو جدید
رشته ابزاردقیق اتوماسیون در اهواز

رشته ابزاردقیق اتوماسیون در اهواز

بنده اهواز درس میخونم رشته ابزار دقیق
من هم قبل از قبولی سوالات زیادی داشتم اما کسی رو نیافتم که جواب درست و حسابی دریافت کنم . لذا احساس سایرین را بخوبی درک میکنم :
1- اینجا بورس به معتی 6 سال پیش وجود نداره و قولی برای استخدام نمیدهند . البته تا کنون همه فارغ التحصیل ها جذب شرکت نفت شدند.
2- دانشجویان داوطلبانه با دادن تعهد به 4 سال خدمت برای وزارت نفت از خدمات نیمه بورس برخوردار می شوند. هر ورودی به دو گروه تقسیم شده و بر حسب رتبه قبولی 45% اول گروه A و 55% مانده در گروه B قرار میگیرند. به گروه A ماهیانه در سال اول 120 هزار تومان حقوق و به گروه بعدی 100 هزار تومان حقوق می دهند. به متاهلین 25 هزار تومان بیشتر پرداخت میشود. البته خودم قبل از قبولی تو فکر 500 600 هزار تومن بودم !!!!
3- 800 هزار تومان بابت خرید لپ تاپ وام میدهند که ماهیانه 40 هزار تومان از حقوق کم میکنند. ( البته برای متعهدین به 4 سال خدمت)
4- خوابگاه متاهلین یکی روبروی دانشکده قرار داره با ظرفیت حدود هفت هشت خانوار و یکی تو شهرک نفت و بسیار دور از دانشکده و تو شهر اهوازه و 12 خانوار ظزفیت داره. الانم نصفش خالیه.
5- از فروردین به بعد هوا شدیدا گرم میشه . بالای 40 درچه
6- غذای اینجا عالی است و در حد خونگی! و هزینه غذا از حقوق ماهیانه کسر می شود.
7- برای خدمت سربازی هم شرمت نفت امریه میدهد.
8- رتبه های قبولی سال90 : 3 - 5-7 - 10-11-12 الی 25 بوده است. و قبولی در این رشته : نمره ی میانگین 60% به بالای کنکور
9- مکان دانشگاه از شهر دور بوده و واقعا معضل بزرگیه و محیطش دپرس کننده است .
بازم سوالی داشتید کامنت بگذارید
موفق باشید

jafark

عضو جدید
خیلی ممنون از توضیحات کاملتون

خیلی ممنون از توضیحات کاملتون

بنده اهواز درس میخونم رشته ابزار دقیق
من هم قبل از قبولی سوالات زیادی داشتم اما کسی رو نیافتم که جواب درست و حسابی دریافت کنم . لذا احساس سایرین را بخوبی درک میکنم :
1- اینجا بورس به معتی 6 سال پیش وجود نداره و قولی برای استخدام نمیدهند . البته تا کنون همه فارغ التحصیل ها جذب شرکت نفت شدند.
2- دانشجویان داوطلبانه با دادن تعهد به 4 سال خدمت برای وزارت نفت از خدمات نیمه بورس برخوردار می شوند. هر ورودی به دو گروه تقسیم شده و بر حسب رتبه قبولی 45% اول گروه A و 55% مانده در گروه B قرار میگیرند. به گروه A ماهیانه در سال اول 120 هزار تومان حقوق و به گروه بعدی 100 هزار تومان حقوق می دهند. به متاهلین 25 هزار تومان بیشتر پرداخت میشود. البته خودم قبل از قبولی تو فکر 500 600 هزار تومن بودم !!!!
3- 800 هزار تومان بابت خرید لپ تاپ وام میدهند که ماهیانه 40 هزار تومان از حقوق کم میکنند. ( البته برای متعهدین به 4 سال خدمت)
4- خوابگاه متاهلین یکی روبروی دانشکده قرار داره با ظرفیت حدود هفت هشت خانوار و یکی تو شهرک نفت و بسیار دور از دانشکده و تو شهر اهوازه و 12 خانوار ظزفیت داره. الانم نصفش خالیه.
5- از فروردین به بعد هوا شدیدا گرم میشه . بالای 40 درچه
6- غذای اینجا عالی است و در حد خونگی! و هزینه غذا از حقوق ماهیانه کسر می شود.
7- برای خدمت سربازی هم شرمت نفت امریه میدهد.
8- رتبه های قبولی سال90 : 3 - 5-7 - 10-11-12 الی 25 بوده است. و قبولی در این رشته : نمره ی میانگین 60% به بالای کنکور
9- مکان دانشگاه از شهر دور بوده و واقعا معضل بزرگیه و محیطش دپرس کننده است .
بازم سوالی داشتید کامنت بگذارید
موفق باشید

این شد حرف حساب;)
بنظرتون با درصدهایی که زدم امیدی واسه قبولی داشته باشم یا نه؟
البته اگه مکانیک ها اجازه بدن:D
راستی اگه کارنامه پارسالتونو دارین لطف میکنین درصدهاتونو بزارین:gol:
بازهم ممنون از جوابتون

SHR776

عضو جدید
بنده اهواز درس میخونم رشته ابزار دقیق من هم قبل از قبولی سوالات زیادی داشتم اما کسی رو نیافتم که جواب درست و حسابی دریافت کنم . لذا احساس سایرین را بخوبی درک میکنم :1- اینجا بورس به معتی 6 سال پیش وجود نداره و قولی برای استخدام نمیدهند . البته تا کنون همه فارغ التحصیل ها جذب شرکت نفت شدند.2- دانشجویان داوطلبانه با دادن تعهد به 4 سال خدمت برای وزارت نفت از خدمات نیمه بورس برخوردار می شوند. هر ورودی به دو گروه تقسیم شده و بر حسب رتبه قبولی 45% اول گروه A و 55% مانده در گروه B قرار میگیرند. به گروه A ماهیانه در سال اول 120 هزار تومان حقوق و به گروه بعدی 100 هزار تومان حقوق می دهند. به متاهلین 25 هزار تومان بیشتر پرداخت میشود. البته خودم قبل از قبولی تو فکر 500 600 هزار تومن بودم !!!!3- 800 هزار تومان بابت خرید لپ تاپ وام میدهند که ماهیانه 40 هزار تومان از حقوق کم میکنند. ( البته برای متعهدین به 4 سال خدمت)4- خوابگاه متاهلین یکی روبروی دانشکده قرار داره با ظرفیت حدود هفت هشت خانوار و یکی تو شهرک نفت و بسیار دور از دانشکده و تو شهر اهوازه و 12 خانوار ظزفیت داره. الانم نصفش خالیه.5- از فروردین به بعد هوا شدیدا گرم میشه . بالای 40 درچه6- غذای اینجا عالی است و در حد خونگی! و هزینه غذا از حقوق ماهیانه کسر می شود.7- برای خدمت سربازی هم شرمت نفت امریه میدهد.8- رتبه های قبولی سال90 : 3 - 5-7 - 10-11-12 الی 25 بوده است. و قبولی در این رشته : نمره ی میانگین 60% به بالای کنکور 9- مکان دانشگاه از شهر دور بوده و واقعا معضل بزرگیه و محیطش دپرس کننده است . بازم سوالی داشتید کامنت بگذاریدموفق باشید
سلام.میخواستم بدونم این رشته دکترا هم داره؟و اینکه میشه دکترای کنترل شرکت کرد؟و اینکه چقدر این رشته شبیه به کنترل؟

behnasr

عضو جدید
جناب kh.aero

با تشکر فراوان از شما خواهشا رتبه و درصدهاتون رو بگذارین. (یا کارنامه)

behnasr

عضو جدید
میشه بفرمایید ، درسهاش چطوری اند سخته یا آسون؟ چقدر کاربردی هستند و به درد بازار کار می خورند؟
برای یک رشته ی برقی ، چه دروسی رو به عنوان جبرانی باید پاس کرد؟ زبان هم جزء درسهای جبرانی است؟
همزمان با تحصیل این رشته میشه جایی کار کرد؟ اصلا فضا برای کارآموزی و بازدید از شرکتهای نفت فراهم هست؟
خود دانشگاه دوره های آموزشی کاربردی مرتبط با این رشته(مثلا آموزش نرم افزارهای مرتبط و....) رو برگزار می کنه؟
بنده یک سری اطلاعاتی توی همین تاپیک نوشتم شما اونها رو تایید می کنید؟ مخصوصا این مطلب که دکترا گرفتن برای کسی که اتوماسیون اهواز می خونه سختتره نسبت به کسانی که به صورت آکادمیک کنترل یا قدرت رو توی یک دانشگاه معمولی می خونند.
این قضیه 45درصد و 55 درصد یعنی مثلا از 15 نفری که توی این رشته قبول می شوند 7 نفر اول در گروه A و 8نفر بعدی در گروه B قرار می گیرند >درسته؟

behnasr

عضو جدید
سلام
خدا رو شکر من رتبه 2 ابزاردقیق شدم
کسی که جواب سوالهای ما رو نمی ده!!!
جهت اطلاع دوستان درصدهامو میگذارم می دونم که به درد بچه های کنکوری امسال حتما می خوره

در ضمن رتبه ابزار دقيقم 2 شده!!!

معدل موثر در ابزار دقيق 15.58
درصدهام:
زبان 48.89
رياضي 93.33
مدار 60
الک 50
کنترل 35.56
---------------
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]

behnasr

عضو جدید
سلام
جهت اطلاع دوستان درصدهامو میگذارم می دونم که به درد بچه های کنکوری امسال حتما می خوره

در ضمن رتبه ابزار دقيقم 2 شده!!!

درصدهام:
زبان 48.89
رياضي 93.33
مدار 60
الک 50
کنترل 35.56
---------------
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]

behnasr

عضو جدید
سلام

درصدهام:
زبان 48.89
رياضي 93.33
مدار 60
الک 50
کنترل 35.56

behnasr

عضو جدید
سلام

درصدهام:
زبان 48.89
رياضي 93.33
مدار 60
الک 50
کنترل 35.56

• Like
واکنش ها: EECi

dashhadi

عضو جدید
سلام

درصدهام:
زبان 48.89
رياضي 93.33
مدار 60
الک 50
کنترل 35.56

سلام دوست عزیز، ضمن تبریک به شما ، دوره ی کارشناسی رو در کدوم دانشگاه گذروندین؟!

Piruz-68

عضو جدید
سلام خدا رو شکر من رتبه 2 ابزاردقیق شدمکسی که جواب سوالهای ما رو نمی ده!!! جهت اطلاع دوستان درصدهامو میگذارم می دونم که به درد بچه های کنکوری امسال حتما می خورهمعدل موثر در ابزار دقيق 15.58درصدهام:زبان 48.89رياضي 93.33مدار 60الک 50کنترل 35.56
سلام. تبریک میگم.میتونید منابع تونو معرفی کنید و اینکه چطوری ریاضی اینقدر خوب زدید؟ شما برقم شرکت کرده بودید؟اگه ممکنه درصدتانو بزارید ممنون میشم

jafark

عضو جدید
سلام

درصدهام:
زبان 48.89
رياضي 93.33
مدار 60
الک 50
کنترل 35.56

ایول:thumbsup2:
منم 4 شدم
من که احتمالا برم شمارو نمیدونم

behnasr

عضو جدید
سلام. تبریک میگم.میتونید منابع تونو معرفی کنید و اینکه چطوری ریاضی اینقدر خوب زدید؟ شما برقم شرکت کرده بودید؟اگه ممکنه درصدتانو بزارید ممنون میشم
سلام
رتبه برقم خیلی خوب نشده 923 الک و1061 مخابرات/در واقع خستگی ناشی از امتحان ابزار دقیق و یک مرحله ای شدن برق ،اثر گذار بود/
ریاضی مهندسی کریمی البته شاید بیش از نیمی از تستهاش رو هم نرسیدم بزنم/بخش فوریه و نگاشت رو هم با کتاب پارسه تکمیل کردم

starshid

عضو جدید
سلام رتبه برقم خیلی خوب نشده 923 الک و1061 مخابرات/در واقع خستگی ناشی از امتحان ابزار دقیق و یک مرحله ای شدن برق ،اثر گذار بود/ ریاضی مهندسی کریمی البته شاید بیش از نیمی از تستهاش رو هم نرسیدم بزنم/بخش فوریه و نگاشت رو هم با کتاب پارسه تکمیل کردم
تبریک میگم دوست عزیز میشه منابع سایر درسها رو هم معرفی کنین؟ سطح سوالات در قیاس با کنکور برق چطوره؟