بحث و تبادل اطلاعات در مورد آزمون ها (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا)

سلام من دارم خودمو برای ازمون ارشد اماده میکنم الان دانشجوی معدن(اکتشاف )هستم میخوام برای فراوری شرکت کنم ولی برای کانه ارایی نتونستم جزوه ی دکتر بنیسی رو گیر بیارم اگ به من میتونید کمک کنید ممنون میشم:cry:

مهرناز*

عضو جدید
سلام من دارم خودمو برای ازمون ارشد اماده میکنم الان دانشجوی معدن(اکتشاف )هستم میخوام برای فراوری شرکت کنم ولی برای کانه ارایی نتونستم جزوه ی دکتر بنیسی رو گیر بیارم اگ به من میتونید کمک کنید ممنون میشم:cry:
سلام دوست عزیز.
مطالبی که تو جزوه آقای دکتر بنیسی هست همون چیزاییه که تو کتابشونه(مسائل کاربردی فراوری مواد معدنی).به نظر من شما کتاب رو بخرید ;)در ضمن یه سرچی بکنید دانلود جزوه رو واستون میاره.

javad-pm

عضو
سلام هادی چطوری پسر، داشتم تو اینترنت می چرخیدم. گفتم که سلامی عرض کرده باشم.
دلتنگی واسه دوستای عزیز خیلی سخته...خیلی سخته...
در آخر تکیه کلام خودت پس پس:)

mohammadh12

عضو جدید
سلام،من امسال کنکور دادم،می خواستم بدونم ازبین مهندسی معدن دانشگاه تهران وامیر کبیر کدم بهتره؟

javad-pm

عضو
سلام هم دانشگاهی ما که پارسال رتبه 1 آورده بود، دانشگاه تهران رو انتخاب کرد. البته تونل امبرکبیر هم رشته ی جدیدیه و آینده دار

م.ابراهیمی

عضو جدید
با سلام.
من جزوه کانی شناسی و سنگ شناسی مهندس مهران رو میخواستم. شما میتونید برام تهیه کنید؟
ممنون می شم.

adib993

عضو جدید
سلام
من دانشجوی کارشناسی اکتشاف هستم
نمیدونم برای ارشد چه گرایشی بخونم
میشه سایتی، لینکی ،منبعی بهم معرفی کنید که در مورد گرایشا توضیح داده باشه(شرایط کاری ،بازار کار ، ...)
ممنون

احسان آراس

عضو جدید
سلام
من دانشجوی کارشناسی اکتشاف هستم
نمیدونم برای ارشد چه گرایشی بخونم
میشه سایتی، لینکی ،منبعی بهم معرفی کنید که در مورد گرایشا توضیح داده باشه(شرایط کاری ،بازار کار ، ...)
ممنون
لینک نمیخواد پاسخ بچه ها بهترین جواب شماست.به نظر من الان گرایش فرآوری بهترین گرایش هست اگه علاقه داشته باشید...

Mabna.

کاربر فعال
منابع جدید آزمون دکتری معدن اعلام شد:

زبان انگلیسی
استعداد تحصیلی
زمین شناسی ساختاری
مکانیک سیالات
مقاومت مصالح

گفتنی است کلیه گرایش ها باید تمامی دروس ذکر شده را پاسخگو باشند !!

بالا